Skocz do zawartości

TVP i kanały tematyczne


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ania28, widzę że lubisz Solorza :lol:

I tak dobrze, że nie startuje na wszystkie możliwe miejsca. Jednak problem nie w tym że startuje, tylko w tym, że mu wciąż dają. I tych należałoby rozliczać. Podobnie sytuacja z drugą "wiodącą" stacją komercyjną. Zagraniczny inwestor od razu rezygnuje widząc jak poukładany jest "rynek" w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania28, widzę że lubisz Solorza :lol:

I tak dobrze, że nie startuje na wszystkie możliwe miejsca. Jednak problem nie w tym że startuje, tylko w tym, że mu wciąż dają. I tych należałoby rozliczać. Podobnie sytuacja z drugą "wiodącą" stacją komercyjną. Zagraniczny inwestor od razu rezygnuje widząc jak poukładany jest "rynek" w Polsce...

 

Gdyby inwestor zagraniczny z naprawdę poważnymi pieniędzmi chciał wejść do Polski i był zainteresowany "DVB-T", to i tak by to zrobił, bo wystarczy, żeby kupił "Emitela" i wtedy to on zacząłby stawiać warunki wszystkim, łącznie z "KRRiT", bo przecież nie ma chyba drugiej firmy u nas, która mogłaby "DVB-T" na całą Polskę obsługiwać...

 

Co do Solorza, to ja go akurat popieram, bo wspiera polską siatkówkę, zresztą teraz ma chyba inne rzeczy na głowie, niż "DVB-T" (Cypr :D ), a swoją drogą to nieźle się ubawiłem, jeśli chodzi o ten Cypr, bo moją pierwszą myślą jak usłyszałem o tym podatku tam było właśnie to co zrobi teraz Solorz (ma nauczkę, że "raje" podatkowe nie są takie "rajskie" i może jednak lepiej być patryiotą na 100% i wspierać swój kraj też podatkami :D ) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z TVP Seriale to jest trochę zagadkowa sytuacja ,kanał miał startować w konkursie na mux 1 gdyby tak się stało praktycznie byłby murowanym faworytem ,ale nagle TVP zrezygnowała z tego pomysłu i pojawił się nagle Solorz który nażreć pieniędzmi się nie może i któremu ciągle miejsca mało - wystawił dwa kanały do konkursu w których ma udziały

TVP Seriale nie miało startować w konkursie na MUX-1. :)

 

Ania28, widzę że lubisz Solorza :lol:

I tak dobrze, że nie startuje na wszystkie możliwe miejsca. Jednak problem nie w tym że startuje, tylko w tym, że mu wciąż dają. I tych należałoby rozliczać.

Zgadza się, Elżbietę Kruk i Witolda Kołodziejskiego należy rozliczyć z tego, że dali Solorzowi-Żakowi lekką ręką cztery miejsca na MUX-2. :) Wydaje się też, że pewne konsekwencje powinna również ponieść Anna Streżyńska, która nie zabezpieczyła w należlyty sposób decyzji rezerwacyjnej dla MUX-4, co poskutkowało tym, że Solorz-Żak kupił ją bez problemu. :)

 

Co do Solorza, to ja go akurat popieram, bo wspiera polską siatkówkę, zresztą teraz ma chyba inne rzeczy na głowie, niż "DVB-T" (Cypr :D ), a swoją drogą to nieźle się ubawiłem, jeśli chodzi o ten Cypr, bo moją pierwszą myślą jak usłyszałem o tym podatku tam było właśnie to co zrobi teraz Solorz (ma nauczkę, że "raje" podatkowe nie są takie "rajskie" i może jednak lepiej być patryiotą na 100% i wspierać swój kraj też podatkami :D ) :D???

Pieniążki Solorza-Żaka już są w Liechtensteinie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVP Rozrywka już wystartowało.

Dobra wiadomość na dzień dzisiejszy jest taka, że nie usunięto żadnego kanału. Wiadomo jednak że 'armagedon' wciąż wisi nad TVP.

Proszę kogoś, kto się na tym zna, o podanie parametrów jakościowych kanałów z MUX3, szczególnie TVP2 HD.

Z tego, co sobie wyliczyłem, w przypadku usunięcia kanałów HD, wszystko co mamy na dziś, zmieściłoby się w MUX3. Co nie oznacza, że nie byłoby to stratą, bo byłoby również. Poza tym, w planach jest jeszcze TVP Dokument, a ten kanał akurat chciałbym widzieć w DVB-T. Przy okazji: zupełnie nie rozumiem, dlaczego TVP nie zgłosiła Dokument do konkursu w kategorii "kanał edukacyjno-poznawczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koledze chodzi dokładniej oto: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... ika-z-tvp1

Moim zdaniem powinno być tak jak w czeskiej telewizji a mianowicie "Wieczorynka" powinna zostać tymczasowo przeniesiona do TVP2 a następnie do TVP ABC a nie kompletnie usunięta z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...