Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównałem z czystej ciekawości obecne oferty na pakiety Optimum+ i Extra+. Wyszło mi, po uwzględnieniu kosztów dekodera, aktywacji, darmowych miesięcy i opłat abonamentowych za cały okres umowy, że Optimum+ to koszt 48,78 zł/miesiąc, a Extra+ 49,99 zł/miesiąc. Przeoczyłem coś czy ta oferta na Optimum+ to jakiś Świąteczno-Noworoczny dowcip?

Różnica między pakietami wynosi zaledwie 1,21 zł/miesiąc.

 

EXTRA+                                        OPTIMUM+		
Czas oznaczony w umowie	      24 miesiące     Czas oznaczony w umowie	    24 miesiące
Sprzęt (5,00 zł/mies.)          120,00 zł     Sprzęt (5,00 zł/mies.)          120,00 zł
aktywacja                         0,00 zł     aktywacja                         1,00 zł
Pakiet (59,99 zł/mies.)       1.439,76 zł     Pakiet (49,99 zł/mies.)       1.199,76 zł
darmowe miesiące - 6           -359,94 zł     darmowe miesiące - 3           -149,97 zł
Średnia cena miesięczna          49,99 zł     Średnia cena miesięczna          48,78 zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mogę Ci polecić żadnego bo nie korzystam z dekoderów natywnych i nie będę udawał eksperta.

Co do pytania "z nagrywarka czy bez" to musisz sam wiedzieć czy opcja nagrywania jest Ci potrzebna czy nie.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maniek357 napisał:

Jak masz zamiar wzięcia od razu dopełnienia do Extra, to może lepiej skorzystać z promocji świątecznej, gdzie Extra+ jest 6 miesięcy gratis, potem 18x59,99. Wyjdzie 1080 zł za 24 miesiące, czyli średnio 45 zł miesięcznie. 

 

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

+styczeń za 0 zł czyli wyjdzie 43,20 

 

Tylko pytanie jak potem wygląda sprawa przedłużenia umowy po 24 miesiącach. Nie wiemy oczywiście jakie będą wtedy ceny i oferty, ale biorąc pod uwagę dzisiejsze stawki konsultant będzie wychodził z ofertą z bazowych 59,99 zł. I ciężko będzie zbić taką cenę do 44,99 zł na nowy okres albo zmienić na niższy pakiet z dopełnieniem do E+. 

 

---

 

Mam w rodzinie osobę, która byłaby skłonna wrócić do C+ ze względu na beznadziejny dekoder satelitarny Orange TV. Jednakże umowa z Orange kończy się dopiero za rok. Myślę, że w zasięgu jej zainteresowania jest pakiet Extra+ (lub Comfort+/Optimum+ z dopełnieniem do E+), CANAL+, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K z dyskiem. Pytanie jak się dobrze do tego przygotować, aby uzyskać najlepsze warunki.

 

Niby najlepiej byłoby mieć pakiet Start+ za 9,90 zł na wypowiedzeniu i z tej pozycji negocjować powyższy zestaw. Jednakże szansa znalezienia kogoś chętnego na cesję takiej oferty z końcem we właściwym miesiącu jest praktycznie zerowa. Chętni na cesję, to zazwyczaj osoby z długą umową i bardzo wysokim pakietem. Z kolei wzięcie teraz takiej oferty jako nowy klient na 12 miesiące nie jest możliwe, bo standardowa cena wynosi aż 25 zł/mc.

 

Ewentualnie może ja bym mógł wziąć na siebie drugą umowę w ramach przedłużenia mojej i wtedy może są takie oferty na Start+ za 9,90 zł/mc na 12 miesięcy? Później dokonałoby się cesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 10:40, brumq napisał:

Cześć,

 

Przechodził ktoś z Was ostatnio z oferty na kartę na umowę z pakietem Comfort+ MIX, który jest dostępny w cenie 29,99 zł / 24 mc a następnie otrzymał dopełnienie do Extra+ na 15zł?

 

W dniu 5.01.2021 o 14:07, maniek357 napisał:

Jak masz zamiar wzięcia od razu dopełnienia do Extra, to może lepiej skorzystać z promocji świątecznej, gdzie Extra+ jest 6 miesięcy gratis, potem 18x59,99. Wyjdzie 1080 zł za 24 miesiące, czyli średnio 45 zł miesięcznie. 

 

W dniu 5.01.2021 o 14:21, PawelTSW napisał:

+styczeń za 0 zł czyli wyjdzie 43,20 

 

Jak przechodzisz z karty na umowę to dostajesz Extra+(MIX) za 49,99zł, czyli za niewiele więcej niż w tej promocji (+6,79zł/mc).

Jak przejdziesz na Comfort+ MIX to płacisz 29,99 zł + ewentualnie 10 lub 15zł za dopełnienie do Extra+(MIX), czyli razem 39,99 lub 44,99 zł - to jest taniej lub podobnie jak w promocji.

 

W dniu 5.01.2021 o 18:18, ircios napisał:

No ale E+ można za 10 wyrwać. 

 

W dniu 5.01.2021 o 19:03, maniek357 napisał:

Między Comfortem a Extra jest teraz jeszcze Optimum.

 

No, właśnie - tutaj pakiet Optimum skomplikował sprawę i nie mam pewności, że dostanę dopełnienie do Extra+ dla pakietu Comfort+ za 10 lub 15zł.

 

Umowy w promocji nie mam zamiaru brać - chcę jak najniższą cenę, bez promocji, aby przy przydłużaniu umowy znowu nie słyszeć, że taka cena jest niemożliwa, gdyż to była promocja (taka lub inna).

Dla mnie najlepiej, aby Cyfra+ wprowadziła bardziej przejrzyste zasady dot. cen pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi jaki dekoder brać do pakietu extra + eleven? Opłaca się dopłacać te 5 zł do 4k jeżeli nie będę miał kanałów w tej rozdzielczości, czy inny dek brać bądź cam ?

W zależności od tego kto wygra przetarg na serie A i ligę mistrzów być może dobiorę canal plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikoko napisał:

XF9000 nie wspiera ECP. Także uważaj

Dzięki, naczytałem się tego wątku o module i między innymi Twoim problemach z nim. Cóż w takim razie zobaczę jak z tym dekoderem 4k w salonie za ile mi zaoferują.

Czekam na przetargi o prawa telewizyjne zobaczymy do kogo trafi Serie A i LM bo to mnie najbardziej interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...