Jump to content

brumq

Users
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About brumq

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Ogólnie taka przeróbka to nie ma finansowego sensu - koszt takiego przerobionego dekodera to ok. 350-400zł. Jednakże, obraz HD na procesorach STI jest przez wielu uznawany za lepszy niż na arm HiSilicon, czy Broadcom.
 2. Cześć, Czy do Comfort+ można jeszcze dostać dopełnienie do Extra+? Jeśli tak, to jaki może być koszt dopełnienia? 10zł?
 3. Masz już go przerobionego? Tzn. wymieniony procesor itp.
 4. Jeśli zrezygnuję z glownej umowy na Extra, na czas nieokreślony to za pakiety, które były dobrane na czas określony zapłacę za ewentualnie pozostały okres.
 5. Za sam pakiet C+ na czas nieoznaczony? Jeśli Extra jest na nieoznaczony to czy można do niego dobrać pakiet C+ lub HBO np. na 24mc? Ile w takim przypadku takie pakiety mogą kosztować? C+ 30zł? HBO z HBO Go 25?
 6. Cześć, Jeżeli pakiet Extra przejdzie na czas nieoznaczony to czy po tym można do niego dobrać pakiet C+? Ile to będzie kosztować?
 7. Cześć. Czy do Extra+ z CANAL+ MIX można dobrać pakiet HBO? https://sklep.pl.canalplus.com/prepaid-mix
 8. Cześć, Do końca mojej umowy pozostało 18mc, ale już teraz chciałbym dobrać dodatkowy dekoder do multiroom. Myślałem, że podpiszę aneks i doliczą mi 5 zł do rachunku, ewentualnie moja umowa zostanie przedłużona do 24mc. Niestety wg konsultanta to niemożliwe. Jedyne rozwiązanie do podpisanie aneksu, wg którego opłata miesięczna wzrośnie o ok. 30zł na okres 36mc, gdyż mam Sport Premium. Inaczej pozostaje czekać mi praktycznie do końca umowy, gdyż wtedy mogą pojawić się dla mnie nowe oferty. Czy spotkaliście się z takim podejściem? To normalne w CP?
 9. Cześć, Czy na niebieski moduł można jeszcze podpisać umowę, czy tylko nadaje się on na dwa podstawowe pakiety (prepaid: Start+, Comfort+)?
 10. Ile kosztuje Start+ z 6xC+ + C+4k? 19,99+25+15 ?
 11. Czy kanał C+ 4K można dobrać tylko z pakietem programów Canal? Czy także osobno?
 12. Ja nie chcę, aby oferta była uzależniona od mojej cierpliwości albo ryzyka. Operator wypuścił na rynek moduł z testową/darmową ofertą C+ 4K na jeden miesiąc i nie powinno być problemu, aby taką ofertę programową z takim sprzętem dostać.
 13. Cześć, Czyli jeśli zakupię zestaw startowy za ok. 199zł, czyli Telewizję na Kartę z modułem CAM CI+, z Canal+ 4K (na jeden miesiąc za free) - to nie będę mógł na taki zestaw podpisać umowy na ofertę C+ z kanałem C+ 4K?
 14. Nie wiesz przypadkiem, ile trwa dostawa dekodera do multiroom? Chyba, że zamawiając w DUK mogę odebrać go w APS?
 15. Taką informację dostałem w APS, bez złożenia wypowiedzenia: [Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO, Rozrywki, Ekstraklasy]. Czy jeśli złoże wypowiedzenie, to w APS zaoferują mi 24/6, czy tylko przez telefon (BOK)? Mam jeszcze jedno pytanie: Czy w BOK (kontakt przez telefon), przy aneksowaniu umowy i dobraniu multiroom, mogę wybrać dekoder w starszej wersji? Chcę oszczędzić rodzicom zmian i mieć drugi taki sam jak mam teraz.
×
×
 • Create New...