Jump to content

brumq

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About brumq

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Czy takie podniesienie jest na czas określony tzn. np. do końca umowy, czy na nieoznaczony (jeśli główna umowa przejdzie na czas nieoznaczony to podniesienie także)?
 2. Przy przejściu z karty na abonament nie ma opcji dot. pakietu Optimum. Można wybrać tylko Comfort+ lub Extra+. Jeśli wybiorę Comfort+ i nie będę mógł podnieść do Extra+ to będzie kiszka.
 3. Faktycznie, przechodząc z oferty na kartę, pakiet Comfort+ MIX jest dostępny w cenie 29,99 zł / 24 mc. Czy mogę do takiego pakietu dobrać później dopełnienie do Extra+ oraz Canal+ i np. HBO?
 4. Czy przechodząc z oferty na kartę można dostać pakiet Comfort+? Jeśli tak to w jakiej cenie? Czy później można podwyższyć do Extra+? Ile to kosztuje? 15zł?
 5. Niższa od prognozowanej. Mam zamiar wyłączyć np. FOX Play, czy Nat Geo Play, może jeszcze coś innego, aby rachunek w okresie nieoznaczonym wynosił max. 120 zł. Czy jeśli wyłączę np. FOX Play to cena spadnie o 20 zł.
 6. Przepraszam, źle napisałem powyżej. Chciałem zapytać, czy wtedy cena za resztę w okresie nieoznaczonym będzie odpowiednio niższa?
 7. Cześć, Poniżej szczegóły dot. mojej aktualnej oferty. Płacę za ten pakiet z dodatkami 113,88 zł. Prognoza płatności dotycząca okresu nieoznaczonego to 156,88 zł, czyli 43 zł więcej. Czy z końcem okresu gwarantowanego mogę wyłączyć niektóre z usług dodatkowych (np. FOX Play, czy Nat Geo Play), tak aby płatność w okresie nieoznaczonym była niższa niż prognozowane 156,88 zł? Nie planuję podpisywania następnej nowej umowy na 24mc, gdyż za każdym razem za dużo tracę czasu na dyskusje z konsultantem i sprawdzanie, czy znowu on o czymś mi nie powiedział, itp.
 8. Ogólnie taka przeróbka to nie ma finansowego sensu - koszt takiego przerobionego dekodera to ok. 350-400zł. Jednakże, obraz HD na procesorach STI jest przez wielu uznawany za lepszy niż na arm HiSilicon, czy Broadcom.
 9. Cześć, Czy do Comfort+ można jeszcze dostać dopełnienie do Extra+? Jeśli tak, to jaki może być koszt dopełnienia? 10zł?
 10. Masz już go przerobionego? Tzn. wymieniony procesor itp.
 11. Jeśli zrezygnuję z glownej umowy na Extra, na czas nieokreślony to za pakiety, które były dobrane na czas określony zapłacę za ewentualnie pozostały okres.
 12. Za sam pakiet C+ na czas nieoznaczony? Jeśli Extra jest na nieoznaczony to czy można do niego dobrać pakiet C+ lub HBO np. na 24mc? Ile w takim przypadku takie pakiety mogą kosztować? C+ 30zł? HBO z HBO Go 25?
×
×
 • Create New...