Jump to content

brumq

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About brumq

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

141 profile views
 1. Ile kosztuje Start+ z 6xC+ + C+4k? 19,99+25+15 ?
 2. Czy kanał C+ 4K można dobrać tylko z pakietem programów Canal? Czy także osobno?
 3. Ja nie chcę, aby oferta była uzależniona od mojej cierpliwości albo ryzyka. Operator wypuścił na rynek moduł z testową/darmową ofertą C+ 4K na jeden miesiąc i nie powinno być problemu, aby taką ofertę programową z takim sprzętem dostać.
 4. Cześć, Czyli jeśli zakupię zestaw startowy za ok. 199zł, czyli Telewizję na Kartę z modułem CAM CI+, z Canal+ 4K (na jeden miesiąc za free) - to nie będę mógł na taki zestaw podpisać umowy na ofertę C+ z kanałem C+ 4K?
 5. Nie wiesz przypadkiem, ile trwa dostawa dekodera do multiroom? Chyba, że zamawiając w DUK mogę odebrać go w APS?
 6. Taką informację dostałem w APS, bez złożenia wypowiedzenia: [Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO, Rozrywki, Ekstraklasy]. Czy jeśli złoże wypowiedzenie, to w APS zaoferują mi 24/6, czy tylko przez telefon (BOK)? Mam jeszcze jedno pytanie: Czy w BOK (kontakt przez telefon), przy aneksowaniu umowy i dobraniu multiroom, mogę wybrać dekoder w starszej wersji? Chcę oszczędzić rodzicom zmian i mieć drugi taki sam jak mam teraz.
 7. Cześć, Czy jeśli wybiorę: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1) - oczywiście bez HBO, Rozrywki, Ekstraklasy - to czy w panelu będę miał możliwość wyboru HBO na zasadzie włącz/wyłącz?
 8. Czy mogę mieć praktycznie wszystko (bez Rozrywki) + 1 multiroom za 110 zł na 24/6?
 9. Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, OTG i PSP za 100 zł +MR w umowie 24/6 - to jest bez Eleven? Dlaczego nie mam dostępnego PSP w ofercie, w strefie abonenta? Włącz/wyłącz.
 10. Za ile najtaniej mogę dostać PSP dla mojej aktualnej oferty? Dlaczego nie mam dostępnego PSP w ofercie, w strefie abonenta? Włącz/wyłącz.
 11. Cześć, Dzięki za odpowiedź. W salonie otrzymałem propozycję (aneks): Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO. Czy to jest standard? Czy to jest OK? Wg BOK, aby mieć Sport Premium muszę dopłacić do obecnej 30zł (88,99+30, albo zrezygnować z obecnej i podpisać nową umowę. Inne składane oferty z Premium Sport wychodzą min. 90zł i zawsze w nich czegoś brakuje np. Eleven.
 12. @Nowy 123 Mam poniższy pakiet za 89,99 zł na czas niekoreślony (dodatkowo za abonament komórkowy płacę połowę ceny). Co zrobić/wybrać, aby mieć pakiet POLSAT SPORT PREMIUM najkorzystniej? HBO mnie nie interesuje, a pakietu SPORT PREMIUM nie mogę dobrać dodatkowo. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...