Jump to content

brumq

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About brumq

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Czy mogę mieć praktycznie wszystko (bez Rozrywki) + 1 multiroom za 110 zł na 24/6?
 2. Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, OTG i PSP za 100 zł +MR w umowie 24/6 - to jest bez Eleven? Dlaczego nie mam dostępnego PSP w ofercie, w strefie abonenta? Włącz/wyłącz.
 3. Za ile najtaniej mogę dostać PSP dla mojej aktualnej oferty? Dlaczego nie mam dostępnego PSP w ofercie, w strefie abonenta? Włącz/wyłącz.
 4. Cześć, Dzięki za odpowiedź. W salonie otrzymałem propozycję (aneks): Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO. Czy to jest standard? Czy to jest OK? Wg BOK, aby mieć Sport Premium muszę dopłacić do obecnej 30zł (88,99+30, albo zrezygnować z obecnej i podpisać nową umowę. Inne składane oferty z Premium Sport wychodzą min. 90zł i zawsze w nich czegoś brakuje np. Eleven.
 5. @Nowy 123 Mam poniższy pakiet za 89,99 zł na czas niekoreślony (dodatkowo za abonament komórkowy płacę połowę ceny). Co zrobić/wybrać, aby mieć pakiet POLSAT SPORT PREMIUM najkorzystniej? HBO mnie nie interesuje, a pakietu SPORT PREMIUM nie mogę dobrać dodatkowo. Z góry dziękuję.
 6. Ostatecznie i tak wylądujesz na ich sprzęcie, gdyż sąd uzna, że NC+ udostępniło klientowi możliwość oglądania/korzystania z oferty w odpowiedni/wystarczający sposób, czyli otrzymasz do dyspozycji ich dekoder np. za 0zł. Dodatkowo dostaniesz na 6mc jakiś pakiet w ramach rekompensaty. Nawet rozwiązanie umowy z winy operatora nie wchodziłoby w grę. Platforma dobrze wie, że na drogę sądową zdecyduje się tylko mniej, niż promil takich klientów. Co innego, gdyby większa grupa klientów poskarżyła się do rzecznika ochrony praw konsumenta, wtedy można byłoby to podciągnąć pod złe praktyki operatora. Jednak że nawet raczej wtedy nie spowodowałoby to, że "pokrzywdzeni" klienci nadal korzystali z oferty na ich sprzęcie. Po prostu dostaliby sprzęt operatora i to wyczerpałoby ten temat. Rozwiązanie umowy z winy operatora nie wchodziłoby w grę. Czy miałoby to wpływ na inne umowy (aktualne, przyszłe umowy na Cameleonach) - tego nie wiem. Operator jest jednak dobrze zabezpieczony w umowie - zawsze może wymieć Tobie sprzęt i kartę.
 7. Nie. Nawet nie miałem zamiaru tego robić. Myślałem, że bez problemu przedłużę na 24mc z 6 darmowymi a konsultant zaskoczył mnie z umową na 29mc. Czy aktualnie, gdy umowa przechodzi na okres nieoznaczony to ceny w CP znacznie wzrastają? Jaki to jest rząd wielkości dla pakietu max za 120zł?
 8. Cześć, Aktualnie mam następujące pakiety za 89,99 zł - umowa na czas nieokreślony:Premium: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet HBO HD HBO GO + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD + IPLA MIX. Zadzwoniłem do CP, aby przedłużyć umowę - na pakiet z Polsat Sport Premium za 80zł + HBO (30zł). Razem 110zł. Konsultant powiedział mi, że takie przedłużenie jest możliwe, ale tylko na 29mc. Przez 12 lub 13mc miałbym płacić 100zł zamiast 110zł. Nie mogę pakietu z PSP mieć z umową np. 24mc. Tym bardziej nie dostanę darmowych miesięcy np. 6/24mc. Także tak macie?
 9. Jak to jest dokładnie z kanałami Polsat Sport Premium. Aktualnie mam je za darmo - dostałem je przy przedłużeniu umowy Extra+ Canal+ (oferta świąteczna na 2 lata za 99,99zł). Czy przy przejściu umowy na czas nieoznaczony te kanały będą mnie kosztować 30zł?
 10. Wczoraj dostałem poniższą propozycję. Jeszcze nie zaakceptowałem. Wydaje mi się, że to dobra oferta. Mam sprzęt własnościowy z kartą conax, więc C+4k, mnie nie interesuje. Czy do takiego pakietu ktoś z Was dostał Multi Man Pack za mniej niż 20zł? Wtedy usunąłbym Adventure TV, gdyż jest już w tym pakiecie. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 113,88 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
×
×
 • Create New...