Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2021 o 22:41, czerstwy napisał:

Za dwa lata to może być koniec świata😅Nie jeden zbijał mocno cene więc nie ma co się martwić na zapas.Sam miałem łamańca gdzie końcowa opłata była chyba z 70 czy 80 dych.A teraz mam Comfort+dop.Extra +C+ za 54.99zł😅

U mnie podobnie. Miałem na jednej umowie Extra+ z C+ w promocji 3x21 i 21x79,99 +5zł dek. Przedłużyłem Comfort z C+ za 47,50zł. Nawet sami z chęcią z czynszu za dekoder zeszli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz , ale 3 lata temu gdy kończyła mi się umowa dzwonili jak opętani , do tego co chwila przychodziły smsy z super promocją.

Na razie nie zamierzam przedłużać umowy , a będę startował z pułapu 143 zł.Ponegocjowac zawsze można a na  chwilę obecną Supermium 4K z tego co widzę jest za ok 100- 109 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę mogę uzyskać jako nowy abonent, przy założeniu że zależy mi właściwie tylko na sporcie? Potrzebuję paczki C+, Eleven, nsport i Eurosportów. Jestem skazany na któryś z dostępnych pakietów czy lepszą cenę uzyskam biorąc jakiś podstawowy i dobierając do niego resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosporty i nSport masz w Optimum+ za 49,99 zł. Do tego (już w trakcie umowy) możesz dobrać paczkę Canal+ za 25-30 zł (do końca umowy) i Eleven od 8 zł miesięcznie (w opcji włącz / wyłącz, płatne 15,9 zł co 2 miesiące). Do tego jeszcze (jeśli chcesz) dekoder 4K z dyskiem 5 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie sprzedawca zaoferował mi pakiet 11 programów Canal+ za 3 miesiące bez opłat do pakietu Start+ ale ponoć nie ma możliwości włączenia Canal+4K bo o to w głównej mierze chodzi. Raz powiedział, że za 10 zł a zaraz potem, że można go dobrać do pakietu z Canal+. Jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, Mikizncplus napisał:

Od wtorku zamiast pakietu Start będzie dostępny nowy pakiet Relax+ za 29,99zł z dostępem do kanałów Cana+ Family oraz Nsport. 

C+Family wypada więc z opcji CANAL+? 

 

Dychę więcej za kanał z powtórkami (C+Family) i nSPORT. To chyba lepiej dopłacić obecnie jeszcze 15 zł do tych 29.99 (19.99 Start, 25 zł C+) i ma się dostęp do całej paczki C+ i 4xC+SPORT. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

C+4k dokupisz później za 10 zł do paczki c+ jeśli masz dekoder 4k

Podzwoniłem, popytałem. Najtańsza opcja żeby mieć kanał Canal+ 4K to umowa na Start+ 19,99 zł plus paczka Canal+ zobowiązanie na całą umowę 25 zł oraz kanał Canal+4K za 10 zł. Razem 54,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Od wtorku zamiast pakietu Start będzie dostępny nowy pakiet Relax+ za 29,99zł z dostępem do kanałów Cana+ Family oraz Nsport. 

Będą tylko te dwa kanały dodatkowo w porównaniu do obecnego Start+ czy coś jeszcze dodadzą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, markar napisał:

Podzwoniłem, popytałem. Najtańsza opcja żeby mieć kanał Canal+ 4K to umowa na Start+ 19,99 zł plus paczka Canal+ zobowiązanie na całą umowę 25 zł oraz kanał Canal+4K za 10 zł. Razem 54,99 zł.

Dlaczego nie ma nic o tym na ich stronie ? 

 

Przy wybraniu pakietu Start+ można dokupić np Eleven Sports albo HBO a C+ nie widzę. 

 

Można ewentualnie podpisać umowę na Start+ oraz Eleven a potem np miesiąc później dobrać do tego paczkę Canal+ ? 

 

Czy w paczce Eleven są 3 czy 4 kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...