Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mikoko jak czytam o Twoich nieustannych problemach z TV Sony to wiem, telewizora jakiej firmy w przyszłości nie kupię. Testowałem czarny CAM w VU+ oraz TV Panasonic  i nie ma problemu z nagrywaniem. Po aktualizacji faktycznie działa lepiej i płynniej dekoduje sygnał przy przełączaniu kanałów. Jako, że mam też niebieski CAM to porównując oba wygrywa w mojej ocenie ten starszy bez ECP. Po aktualizacji czarnego działają podobnie, ale brak ECP w niebieskim module nie blokuje kanału C+ Now i posiadaczom sprzętu niezgodnego z CI+ ECP polecam straszy moduł. Jak będzie w przyszłości to się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Tylko mając sprzęt niezgodny z ECP to co Ci da czarny CAM jak na kanale Canal+4K załączą ECP? Przecież ponoć ochrona treści 4K jest powodem tego zamieszania z wymianą niebieskich CAMów abonentom na umowie. 
Poza tym Kolega @posmak77 pisał o jednym z tańszych abonamentów, więc raczej bez treści 4K. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, posmak77 napisał:

Planuje wziąć jeden z tańszych abonamentów i mam pytanie o dekoder. Kiedyś korzystałem z wifi premium boxa i kojarzę jak to chodzi, jednak teraz nie zależy mi na nagrywaniu i Multiroom . Który z tych darmowych dekoderów jest lepszy , płynniej chodzi? A może warto wziąć moduł CAM? Zależy mi głównie na płynności działania bo od reszty mam tv z androidem od TCL . 

Więc jak ?

9 godzin temu, posmak77 napisał:

A ten nowy podstawowy dekoder jak wypada do CI+

 

Jak zależy Ci na płynności działania, to minusem CI+ może być wolne przełączanie, jeśli Ci to nie przeszkadza. I to nawet nie chodzi o kwestię fast zappingu. Ale to jeszcze ktoś musi potwierdzić z posiadaczy jak wygląda porównanie WiFi Premiumbox+ vs CI+. Ja testowałem kablówkowe dekodery DVB-C vs telewizor wraz z modułem CI+ i w tym drugim przypadku kanały przełączały się potwornie wolno.

 

9 godzin temu, ircios napisał:

Ten dekoder to odpad z Francji.  Nie ma nawet połączenia z internetem. Takie dekodery to były na począteku 21 wieku. Jak on działa? Tego nie wiadomo, bo nikt tego nie bierze.

 

Jeszcze lepiej: to jest odpad z francuskojęzycznego rynku afrykańskiego. :D Stąd takie, a nie inne możliwości. I widać jak nas doceniają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar zmienić operatora tv   z cp na c+ , dom prywatny wiec wybór marny albo ci albo oni:), ponad 10lat z przerwami w cp, czas na zmiany, raz ze podwyżka   ,dwa ze olewka stałego klienta na maksa .Przeczytałem trochę info na forum wstecz i jeżeli dobrze zrozumiałem to:

jeżeli podpisze umowę np. na familijny comfort + to  paczkę canal+ mogę dobrać za 25z w każdej chwili obowiązywania umowy i będę zobowiązany płacić do końca umowy ? czy kwota 25 jest dla każdego czy od czegoś to zależy bo niektórzy piszą 25-30 ?

Doszedłem do wniosku w ten sposób trochę  zjadę ze średnią ceną za miesiąc rezygnując z niepotrzebnych vod i niepewnego PSP(polsat straci prawa, canal + plus nie wygra i co tam będą  pokazywać -rzut piłką lekarską) . Kiedyś dawno temu byłem abonentem cyfry +  ale to wszystko się pozmieniało wiec mam prośbę do tych co i się orientują żeby się wypowiedzieli czy dobrze kombinuję 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, zieny napisał:

Ja właśnie biorę oferte z banku CA i to nie jest do końca prawda z tymi 18 miesiącami, maksymalnie mozesz dostać 360zl i ja to wyrobie w 12 miesięcy.

Regulamin mówi do 18 miesięcy. Jak doliczysz 100 zł za spełnienie warunków i 50 za skorzystanie z kodu polecenia to robi się dodatkowe 5 miesięcy dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wyjść ?Jak będziesz spełniał warunki to co miesiąc dostaniesz premię 30 zł do osiągnięcia kwoty 360zł. W sumie jest do wyciągnięcia 510 złociszy :) a przy dobrych wiatrach i więcej ;)

 

@WebMat rozumiem, że masz jeszcze inne karty na których trzeba wyrobić obrót, bo 300 zł na jednej karcie płacąc choćby za codzienne zakupy chyba nie problem osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

rozumiem, że masz jeszcze inne karty na których trzeba wyrobić obrót, bo 300 zł na jednej karcie płacąc choćby za codzienne zakupy chyba nie problem osiągnąć.

 

Tak, ja się gubię już z tymi, co mam teraz, bo prawie wszędzie trzeba osiągać odpowiednie obroty. Zakupy idą kartą Carrefour, benzyna musi firmową z racji formalnych, a przecież jeszcze są karty z ROR-ów. Pewnie dałoby radę ogarnąć na siłę wszystkie płatności wraz z tymi przez Internet i odpowiednio to wszystko zorganizować, ale trzeba to 12 czy 18 razy upilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...