Jump to content

zieny

Users
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About zieny

 • Rank
  Amator
 1. Miałem podobną sytuację nie wylogowałem się po skończonej subskrypcji i żona po prawie 1.5 roku włączyła film i też pobrali z karty pieniądze na szczęście można było się z nimi dogadać i oddali pieniądze i usunęli konto bo nie pamiętałem hasła.
 2. Podejrzewam, że nic się nie zmieniło tylko operatorzy raczej wszyscy twierdzą, że można złożyć wypowiedzenie miesiąc wcześniej, już nie raz to przerabiałem i w multimedii i w t-mobile itd.
 3. Ja nie mogę od 20minut włączyć żadnego programu na telefonie.
 4. Ja brałem umowę na 2 lata i dali dysk.
 5. Mam problem z Internetem, mam ich modem podłączony do swojego routera i rano włączyłem to na chwilę i po kilku minutach wyłączyłem, wszystko działało. Wieczorem znowu włączyłem i nie działał Internet przez wifi, ani jak podłączyłem kabel do komputera i technicy twierdzą, że coś się samo poprzestawiało w routera i dlatego nie działa bo w ich modemie jest wszystko ok i pytanie czy możliwe, że przez to, że się coś poprzestawiało w routerze jak podłącze kabel do komputera bezpośrednio z modemu też nie będzie działać.
 6. W tamtym roku abonowalem 2 miesiące i nie wylogowalem z smart tv i w maju żona przypadkiem włączyła i automatycznie pobrali 13zl więc jak widać można wrócić i płacić dalej cenę promocyjną.
 7. Canal+ poinformował, że tworzą C+sport3 i 4 i tam pokażą wszystkie mecze ekstraklasy plus równolegle na dotychczasowych kanałach.
×
×
 • Create New...