Jump to content

zieny

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About zieny

 • Rank
  Amator
 1. Tam gdzie miałem Discovery HD to leci bbc brit.
 2. U mnie we wtorek w Stargardzie były zmiany kanałów i od tamtej pory mam bardzo duży problem z internetem, codziennie przez dużą część dnia internet zasuwa z prędkością 0.25 mb/s i przez WiFi i przez kabel, przed tymi zmianami problemy z internetem przez kilka lat były bardzo sporadyczne, a teraz codziennie jest problem i nie da się korzystać.
 3. W Stargardzie także dzisiaj brak neta do godz.14:00.
 4. W sierpniu dostałem wiadomość, że od 8 do 10 września bedzie zmiana częstotliwości kanałów, teraz kończy się 10 września i nie mam żadnych zmian, a posiadam moduł cam. Jestem ze Stargardu i niby tutaj sieć jest do sprzedaży wiec może dlatego.
 5. Miałem podobną sytuację nie wylogowałem się po skończonej subskrypcji i żona po prawie 1.5 roku włączyła film i też pobrali z karty pieniądze na szczęście można było się z nimi dogadać i oddali pieniądze i usunęli konto bo nie pamiętałem hasła.
 6. Podejrzewam, że nic się nie zmieniło tylko operatorzy raczej wszyscy twierdzą, że można złożyć wypowiedzenie miesiąc wcześniej, już nie raz to przerabiałem i w multimedii i w t-mobile itd.
 7. Ja nie mogę od 20minut włączyć żadnego programu na telefonie.
 8. Ja brałem umowę na 2 lata i dali dysk.
×
×
 • Create New...