Jump to content

zieny

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About zieny

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. zieny

  Multimedia

  Jak dla mnie to powinno się podnieść do HD kilka kanałów i za tą cenę będzie super, to co oglądam i tak jest prawie wszystko w HD, jak będzie więcej kanałów to nie spowoduje tego, że będę więcej oglądał, ale na pewno więcej zapłacę.
 2. zieny

  Multimedia

  Ja za 67zl mam maxbox, net 60, HD, Eleven, mmgo i c+Prestige umowa 2 letnia i dostałem twardy dysk za 1zl więc powalcz jeszcze trochę o lepsze warunki. Plus HBO i HBO GO na 2 miesiace.
 3. zieny

  Multimedia

  Z kobietą rozmawiałem, chciałem to za 65zl to powiedziała, że musi się skontaktować z przełożonym i oddzwoni, oddzwoniła po około 40 minutach, że da radę za 67zl na co przystałem, a o gadżet to sam zapytałem bo czytałem tutaj wcześniej, że dają. Cenę mam dobra i bardzo szybko poszło więc jestem bardzo zadowolony.
 4. zieny

  Multimedia

  Właśnie przedłużyłem umowę na 2 lata obecnie miałem maxbox, pakiet HD, multiscreen, sport champions i net 30 za 46zl, teraz podnioslem Internet do 60 i dodałem Canal+ Prestige i za wszystko zapłacę 67zl. Odbieram też gadżet za umowę 2 letnia czyli dysk 1tb. Warunki wynegocjowane po pierwszym telefonie teraz poczekam na pierwszą fakturę czy wszystko się zgadza. Jeszcze mam HBO i HBO GO na 2 miesiące za 0zl.
 5. zieny

  Multimedia

  Ja mam neta 30, Maxbox, pakiet HD, Eleven, Multimedia Go i płacę 46 zł, więc na pewno możesz jeszcze dużo ugrać.
 6. "Grand Tour" już jest przetłumaczone?
 7. zieny

  Multimedia

  Ja bez multiroom płacę 46 więc myślę, że spokojnie w ta cenę możesz celować.
×