Skocz do zawartości

zieny

Użytkownicy
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O zieny

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 1. zieny

  Multimedia

  Jak dla mnie to powinno się podnieść do HD kilka kanałów i za tą cenę będzie super, to co oglądam i tak jest prawie wszystko w HD, jak będzie więcej kanałów to nie spowoduje tego, że będę więcej oglądał, ale na pewno więcej zapłacę.
 2. zieny

  Multimedia

  Ja za 67zl mam maxbox, net 60, HD, Eleven, mmgo i c+Prestige umowa 2 letnia i dostałem twardy dysk za 1zl więc powalcz jeszcze trochę o lepsze warunki. Plus HBO i HBO GO na 2 miesiace.
 3. zieny

  Multimedia

  Z kobietą rozmawiałem, chciałem to za 65zl to powiedziała, że musi się skontaktować z przełożonym i oddzwoni, oddzwoniła po około 40 minutach, że da radę za 67zl na co przystałem, a o gadżet to sam zapytałem bo czytałem tutaj wcześniej, że dają. Cenę mam dobra i bardzo szybko poszło więc jestem bardzo zadowolony.
 4. zieny

  Multimedia

  Właśnie przedłużyłem umowę na 2 lata obecnie miałem maxbox, pakiet HD, multiscreen, sport champions i net 30 za 46zl, teraz podnioslem Internet do 60 i dodałem Canal+ Prestige i za wszystko zapłacę 67zl. Odbieram też gadżet za umowę 2 letnia czyli dysk 1tb. Warunki wynegocjowane po pierwszym telefonie teraz poczekam na pierwszą fakturę czy wszystko się zgadza. Jeszcze mam HBO i HBO GO na 2 miesiące za 0zl.
 5. zieny

  Multimedia

  Ja mam neta 30, Maxbox, pakiet HD, Eleven, Multimedia Go i płacę 46 zł, więc na pewno możesz jeszcze dużo ugrać.
 6. zieny

  Amazon Prime Video

  "Grand Tour" już jest przetłumaczone?
 7. zieny

  Multimedia

  Ja bez multiroom płacę 46 więc myślę, że spokojnie w ta cenę możesz celować.
 8. zieny

  Multimedia

  Telefon z DUK i się dogadałem na ofertę maxbox, pakiet HD, sport champions, multimedia go i net 30 za 46zl umowa na 12 miesięcy.
 9. zieny

  Kanały Eleven Sports

  Eleven podał właśnie na Twitterze, że liga hiszpańska u nich na kolejne 3 sezony razem z C+
 10. zieny

  HBO GO

  Dobra, już mam po prostu na telefonie przełączało mi na aplikację i musiałem to z laptopa zrobić. Dzięki za pomoc. Po aktywacji przez komputer aplikacja na tv zadziałała przeszedłem na kablówka gdzieś po około 2 godzinach włączam aplikację i znowu nie mogę nic odtworzyć czyli aplikacja jest beznadziejna i ja ich klientem nie zostanę.
 11. zieny

  HBO GO

  Wpisałem teraz poprzez przeglądarkę na smartfonie i dalej jest ten sam problem.
 12. zieny

  HBO GO

  Wpisywałem w aplikacji mobilnej
 13. zieny

  HBO GO

  Aktywowałem darmowy miesiąc, włączyłem aplikację na tv Samsung ż 2016 roku i nie odtwarza mi żadnych filmów wyskakuje komunikat go5 http error in parę osób response
×