Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były 2 modele. Jeden nie jest produkowany. Obecnie jest składany przez ADB. Więc właśnie ten jest do wyboru. Chyba, że cudem gdzieś w APS dostanie się z odzysku Technicolora.. Skoro produkuje ADB, a Technicolor nie, to jest do wyboru jeden z jedynych wytwarzanych.

Edytowane przez Barti
Dyskusja właśnie została przeniesiona do odpowiedniego wątku. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mati91ck napisał:

Witam. Chciałbym prosić Was o poradę. Chcę nową umowę z Elevenami, C+ i Mistrzowską Piłką oraz multiroomem. W salonie powiedzieli coś koło 140 zł. Można to jakoś taniej ugryźć?

Tak za 116 mniej więcej może się udać.

Choć nie wiem czy za 100 by się nie udało np. Pakiet start z tymi dodatkami 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mękach z nową usługą OTT Canal+ i dziadowskiej aplikacji Player+ zdecydowałem się na podpisanie umowy z modułem. Na Samsungu z sygnaturki (model 2019) wszystko działa jak trzeba. W punkcie dostałem 5 miesięcy za darmo i moduł za 0zł i 0zł aktywacji.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz żałował choć ja osobiście wolałbym opcje z dekoderem ze względu na nc+ go tv nawet jak zapomnę czegoś nagrać to na 99% będzie w nc+ go na deku :)

W dniu 21.06.2020 o 13:19, mati91ck napisał:

Witam. Chciałbym prosić Was o poradę. Chcę nową umowę z Elevenami, C+ i Mistrzowską Piłką oraz multiroomem. W salonie powiedzieli coś koło 140 zł. Można to jakoś taniej ugryźć?


Można wziąć start i liczyć na to że uda się dobrać dopełnienie do exstra + i dodatkowe opcje taniej niż w cenniku ale zejdziesz góra 10-20 zł a czeka cie dzwonienie i comiesięczne  logowanie się do ica tylko po to żeby sprawdzić czy aby nie pojawiła się oferta o 5-10zł tańsza niż cennikowa sam musisz zdecydować czy warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W tym miesiącu kończy mi się umowa. Rezygnuję z MR. Na dotychczasowej umowie bede starał się przedłuzyć to co mam i dodatkowo chciałbym dobrać Start/Comfort na nową umowę dla rodziców. Nową umowę da radę wyrwać na lepszych warunkach nic cennik na www i w punkcie? Tzn. bez aktywacji, dzierżawy itp. Na nowej umowie jest szansa na start za 14,99zł lub comfort za 22,50zł? Gdzie najlepiej uderzyć po ofertę?

Mając dekoder w ramach MR musze go oddać i brać wszystko nowe czy mogę np. zostać przy tym dekoderze, który mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W mojej okolicy krążył dziś przedstawiciel, który namawiał do podpisania umowy i w rozmowie z nim usłyszałem, że w najbliższym czasie (dniach/tygodniach) ma się pojawić nowa pakietyzacja i dekoder. Słyszał ktos coś podobnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się nowy pakiet optimum+ z tego co widzę bez paczki C+ i pakiet sportowy podrożał o 10zł ekstra+c+) i teraz jest w ogóle nieopłacalny względem superpremium 4k innych zmian nie widzę. 
update do pakietu sportowego optimum+c+ za 111 złotych dorzucają eleven co już trochę zmienia postać rzeczy :P

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie znikną zmienili jego nazwę na optimum+ :D

Byłem ciekaw czy zamiast nc+go będą dorzucać c+ ott ale dalej piszą o nc+ go. 

Mylisz się, comfort miał o 10 kanałów mniej niż optimum, więc nie zmienili nazwy tylko cały pakiet przebudowali +10zł 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...