Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, kamil2505 napisał:

Najpierw z Comfort+ powstał Nowy Comfort+ by ostatecznie pozostawić Optimum+ o 10zł droższe, a teraz ten sam manewr z Start+, który jest przemianowany  na Relax+ za +10zł więcej. 

 

Nie przemianowane, wciśnięte między tryby. Teraz operator będzie ruszał z dwójki a potem wrzucał czwórkę. Dzięki temu szybciej dojedzie... abonentów 🚗😵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą pojawiła sie oferta na pakiet Relax+. Tak jak zapowiadano.  Do pakietu dołączono nSport+ natomiast Canal+Family jest opcją dodatkową za 0zł na całą umowę. 

Kanał ten jest w podobny sposób dostępny dla wszystkich pakietów bez Canal+. Dodatkowo w przypadku pakietu Relax+ 1m pakietu Optimum+ gratis. W przypadku Optimum+ 1m pakietu Extra+ gratis oraz 1m kanałów C+ gratis później możliwość wyłączenia albo 50zł/mies. W przypadku pakietu Extra+ podobnie z C+ tylko tutaj gratisowo na całą umowę Vod Fox Play i NatGeo Play. 

Superpreemium+4k przez 5m za 89,99zł później 139,99zł.

Umowy na 24 miesiące. 

 

Ceny dekoderów zależne od pakietu, ale w przypadku pakietów bez C+ czynsz jest za każdy dekoder. Co najwyżej od Optimum+ można otrzymać 2m gratis (na czynsz od dekodera). 

 

Pakiet Start+ już nie jest dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę w sobotę po 20.00 podpisałem umowę na Start+ z modułem CAM ECP za 1 zł. Cena 19,99 przy umowie na 24 miesiące. Do tego w gratisie HBO ko końca marca oraz 11*Canal+ do końca maja. W Strefie Canal+ pojawiła się opcja Canal+4K za 20 zł bez zobowiązania i 10 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Czy włączenie za 10 zł wymaga posiadania opcji 11*Canal+?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, markar napisał:

... Czy włączenie za 10 zł wymaga posiadania opcji 11*Canal+?

Na to wychodzi, że nie. W innym przypadku raczej nie pojawiła by się ta oferta. Tak myślę. Najlepiej będzie jak zakręcisz na infolinię, albo zajrzyj do regulaminu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał:

Minimum 6C+ by posiadać C+4K😉

Mam włączony pakiet 11*C+ do końca maja bez opłat. Zadzwoniłem na infolinię. Można włączyć za 20 zł bez zobowiązania ale też 10 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Włączyłem. Ale opcja 11*C+ jest do końca maja. Jeśli ją wyłączę to zobowiązanie na C+4K też się wyłączy. Tym oto sposobem najbliższe 3 miesiące: marzec, kwiecień oraz maj z Canal+ 4K za 29,99. A potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu odrzuciłem ofertę za Ekstra+ z dwoma dekoderami , History 1 i 2 oraz HBO GO i Eleven za 105 zł .

Jakie było moje zdziwienie dziś jak dostałem nową ofertę za to samo ale w cenie już 114.88 .

Konsultanci chyba nie za bardzo rozumieja co się do nich mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...