Jump to content

Kristiano Rinaldo

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Kristiano Rinaldo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobralem w trakcie umowy miałem start 9.99 zł, dopełnienie do comfort 10 zł, canal+ 25 zł i HBO 20 zł. Dekoder 0 zł
 2. Drożej ? Zależy jak dla kogo ja płacę za Comfort z 10 canal+ i HBO 65 zł. W Cyfrowym Polsacie za 65 zł nie ma co oglądać.
 3. Czy mam gwarantowany już się pytałem pisałem kilka stron wcześniej. Chciałem się teraz dowiedzieć od Cyfrowego Polsatu czy kanał znika z ich oferty
 4. Napisałem do Cyfrowego Polsatu pytanie. Witam czy kanał CBS Action będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu po 01.01.2020 ? I dostałem taką odpowiedź. Szanowny PanieDziękujemy za przesłaną wiadomość.Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action nadawany jest promocyjnie w Pakiecie Familijny Max HD do którego posiada Pan dostęp. Także żadnych konkretów.
 5. Ja chcę oddać Multiroomy i nie brać ich więcej.
 6. Mam pakiet za 90 zł chciałbym zejść na Rodzinny HD bez Cinemax za 5 zł cztery miesiące przed końcem umowy i zwrócić dwa Multiroomy. Czy będzie problem to dostać?
 7. Witam jak dziś włączę sobie HBO to będzie opłata naliczana jeszcze od tego miesiąca czy od grudnia? Czy lepiej poczekać do jutra?
 8. Dostałem przed chwilą ofertę dopelnienia do nowego start+ 9,99 na nowy comfort+ za dodatkową opłatą 10 zł. Musiałem też wziąć canal+ za 25 zł bo bez tego ani rusz ( w sumie o to mi chodziło) . Mediabox tak jak było 0 zł.
 9. Na stronie Cyfrowego Polsatu jest już oznaczony jako kanał promocyjny.
 10. Od kiedy muszą poinformować abonentów jeśli faktycznie od stycznia zniknie ten kanał?
 11. Po wysłaniu ponownie tego samego pytania z załącznikiem umowy dostałem taką odpowiedź. Szanowny PanieNa wstępie chcielibyśmy przeprosić za błędnie wysłaną wcześniejszą wiadomość.Zgodnie z Tabelą nr 5 Potwierdzenia Zmian Warunków Umowy z dnia 3 września 2018 r., dla pakietu Film HD kanał CBS Action jest gwarantowany.W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.
×
×
 • Create New...