Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maks27 napisał:

Pytanie do osób które zamawiały  przez stronę. Opłaty aktywacyjne plus  ewentualnie za antenę płaci się kurierowi czy przy pierwszej fakturze ?

Takie info jest na stronie przy zamawianiu.

Nic nie płacisz kurierowi, nawet nie podpisujesz niczego. Wszystko doliczą do pierwszej faktury.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 01:31, WebMat napisał:

Już dawno skorzystałbym z tej promocji, gdy nie to, że trzeba zrobić co miesiąc 300 zł wydatków na karcie. Te 1000 zł wpłaty na miesiąc to jeszcze jestem w stanie zorganizować.

 

Czy ktoś z kontem CA sprawdził w praktyce czy oba warunki są łącznie konieczne żeby dostać zwrot za abo ? Np. nie wyrobił w którymś miesiącu tysiaka lub tych 300 i czy wtedy premia nie została przyznana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maniek357 napisał:

300 zł wydatków na karcie ? Nieźle. Przy korzystaniu z promocji rok temu wystarczyła 1 transakcja kartą miesięcznie. 

 

No właśnie w tę stronę myślałem - że mimo dopisania w regulaminie dodatkowego wymogu system pozostał niezmieniony i liczył po staremu. Naprawdę nikt nie opuścił choć raz zakupów na 300zł przez pełne 18 miesięcy ? Ja liczyłem że się zapiszę jeszcze na starych warunkach, ale jak już wyklikałem sobie pakiet tv i minął okres gratisowy to rączka w nocniku bo warunki podmienili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 12:38, ircios napisał:

Powiedzmy, że w ostatnie miesiące płacisz za Superpremium 4k 140.  Będziesz miał oferty bardzo drogie w propozycjach. W ostateczności przy aneksowaniu zejdą Ci na 140. Przy dobrych wiatrach może 120. A inni za 109.99 bedą dostawać. 

Jaka jest w takim razie najrozsądniejsza taktyka na dzień dzisiejszy (obecną ofertę) - biorąc pod uwagę przyszłe aneksowanie. Chcę podpisać nową umowę. Zależy mi na paczce z C + i HBO - niekoniecznie od razu. Inne kanały są mniej istotne (poza dziecięcymi).

Mogę oczywiście wziąć Superpremium ale aneksowanie drogich abonamentów przerabiałem u innych operatorów i faktycznie nie jest łatwo. Brać Optimum lub Ekstra+ i dokupić paczki?

 

Pozdrawiam

KP

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać główny pakiet w najniższej cenie i dobierać dodatki. W ostatnim miesiącu wyłączasz wszystkie opcje dodatkowe i negocjujesz z poziomu podstawowego pakietu.

@wilq79 wcześniej nie było wymogu dokonania obrotu za 300 zł tylko jedna dowolna transakcja.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Nie wie ktoś do kiedy trwa promocja na extra + z 6 mc gratis? Bo tak kombinuje mając vectre obecnie czy nie wrócić do C+, zależy mi tylko na bajkach i Serie A tylko nie pewność praw telewizyjnych i nie wiem co tu brać. Eleveny planuję wziąć w opcji włącz wyłącz, Canal plus w zależności jaki to koszt ( na infolinii nie wiedzą dokładnie). Który dekoder 4k brać i czy różnią się tylko nagrywarka? Zależy mi aby nie buczał w nocy, dzięki z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do udostępnienia kody do takich ofert.

Pakiet Extra+ z CANAL+ za 99,99 zł. Dodatkowo w prezencie przez 12 m-cy kanały HBO i Eleven Sports.

Pakiet Extra+ za 0 zł przez 5 m-cy (potem 59,99 zł/m-c). Dodatkowo w prezencie przez 5 m-cy kanały Eleven Sports.

Pakiet Extra+ za 0 zł przez 5 m-cy (potem 59,99 zł/m-c). Dodatkowo w prezencie przez 5 m-cy kanały HBO z HBO GO.

Nie wiem czy to jakieś extra dobre warunki bo nie mam czasu tego porównywać. Kody pewnie jednorazowe, ważne do końca stycznia. jak ktoś zdecydowany pisać na priv.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...