Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Oferta Świąteczna lepsza od tej z czarnego piątku sam rok temu wziąłem superpremium 4k 6x 49 i polecam, choć po pół roku pełna opłata trochę "boli". 

Zwłaszcza będzie bolało przy aneksowaniu. Bo minimum do ugrania to cena za ostatnie 3 miesiące  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że w ostatnie miesiące płacisz za Superpremium 4k 140.  Będziesz miał oferty bardzo drogie w propozycjach. W ostateczności przy aneksowaniu zejdą Ci na 140. Przy dobrych wiatrach może 120. A inni za 109.99 bedą dostawać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zmiany Cyfrowego Polsatu na Canal+, bo wychodzi na to, że oferta utrzymaniowa w CP na pakiet L z HBO wyjdzie średnio zaledwie ~5zł taniej, niż Extra+ z HBO, a jednak kilka kanałów na wyłączność z oferty Canalu+ oraz dekoder z netflixem mnie bardziej przekonują. Mam jednak dodatkowe pytania. 

- Czy będę musiał zmieniać konwerter w antenie jeśli obecnego evoboxa mam podłączonego przez "inverto idlb-qudl42-uni2l"?

- Czy jest gdzieś lista kanałów jaką będę miał w nc+GO i aplikacji Canal+? W przypadku nc+GO pisze tylko, że będzie 89 kanałów, a w Canal+ 50... Jak to ogólnie wypada w porównaniu do CP GO? Tylko aplikacja Canal+ współpracuje z Chromecastem?

- Czy obecnie jest jakakolwiek różnica w przypadku oferty przez internet a w punkcie Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer

Tu masz listę kanałów dostępnych w nc+go 

https://pl.canalplus.com/ncplusgo

Nc+go nie działa z Chromecastem, ale docelowo ma zostać zastąpione przez aplikację Canal+ i w tej aplikacji ma się pojawić tą samą liczba kanałów co w nc+go. Ale kiedy to nastąpi to nawet najstarsi górale nie wiedzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ircios napisał:

Powiedzmy, że w ostatnie miesiące płacisz za Superpremium 4k 140.  Będziesz miał oferty bardzo drogie w propozycjach. W ostateczności przy aneksowaniu zejdą Ci na 140. Przy dobrych wiatrach może 120. A inni za 109.99 bedą dostawać. 


Płace 149 bo mam jeszcze jeden multi jak nie zejdą do 120 to ja zejdę z pakietu ale zobaczymy mam jeszcze rok spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ircios napisał:

Zwłaszcza będzie bolało przy aneksowaniu. Bo minimum do ugrania to cena za ostatnie 3 miesiące  :-D

Ja nie będę aneksował...ale za rok chętnie podzielę się propozycjami aż do momentu zdania sprzętu. ?

 C+4K i usługa C+ OTT nie są na tyle atrakcyjne ... na obecną chwilę.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wziąć jeden z tańszych abonamentów i mam pytanie o dekoder. Kiedyś korzystałem z wifi premium boxa i kojarzę jak to chodzi, jednak teraz nie zależy mi na nagrywaniu i Multiroom . Który z tych darmowych dekoderów jest lepszy , płynniej chodzi? A może warto wziąć moduł CAM? Zależy mi głównie na płynności działania bo od reszty mam tv z androidem od TCL . 

Więc jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Skoro Ci nie zależy na nagrywaniu i MR to tylko moduł CI+. 

Najlepiej dostać ten niebieski nc+ CI+ - działa lepiej niż ta nowość z ECP. Tylko obecnie można go pozyskać chyba wyłącznie biorąc ofertę TNK i przechodząc na abonament bo do umów wydają wyłącznie ten nowy z ECP. Nie wiem czy przechodząc z oferty przedpłaconej można wyszarpać korzystne warunki umowy.

Edytowane przez meckbar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...