Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad przejściem z CP do Canal+. Kończy mi się 2letnia umowa z polsatem i szczerze? Płacę tam prawie 100zł a nie mogę oglądać tego co najbardziej potrzebuje..

 

Zależy mi wyłącznie na piłce nożne. a dokładnie na lidze hiszpańskiej i Lidze Mistrzów. Czyli potrzebuje Canal+, Eleven + Liga Mistrzów (Polsat Premium). I jak widzę to tylko platforma C+ to umożliwia prawda? Satelitę już mam od CP + chciałbym rozdzielić sygnał na 3 multiroom. Jak sądzicie Canal+ spełni wszystko czego wymagam? W okresie czarnego piątku widziałem fajne oferty na pakiety więc może do tego czasu się przygotuje? Chyba, że wcześniej się cos fajnego pojawi?

 

Bo na dzień dzisiejszy to hm widze pakiet sportowy za 99zl + musialbym dokupic eleven Więc z 110zl. ALe wtedy mam juz wszystkie te sportowe na ktorych mi zależy. + na 2/3 multiroom to pewnie wzrośnie do 130/140zl? No ale chyba innego wyjścia nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnały nie możesz rozdzielić, co najwyżej doprowadzić trzy osobne kable z instalacji. Jeśli masz jeszcze czaszę 60tkę to radzę wymienić na 80.

 

Co do ceny, to na dzień dzisiejszy pakiet Comfort z Canal+Z LM z Eleven + 4xdekoder to jest kwota od 136,89zł po 3 miesiącach tańszych, chyba że wybierasz dekoder 4k to 5zł drożej. Analogicznie pakiet wyższy Extra który ma już czwarty kanały Eleven - 10zł drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja mam chyba satelite 90.. Raczej nie mniejsza niz 80..  Co do sygnałów to obecnie mam az 4 kable z satelity poprowadzone do pomieszczeń.. bo mam główny dekoder + 3 zwykl dekodery.. No ale jak mówie denerwuje mie brak Canal +... I czy faktycznie warto doplacac do  tych 130/140 hmm

Chyba ze pojawia sie jakies promocje? Bo jak dobrze pamietam jak byl ostatni czarny Piątek to były fajne promocje .. Jak pamietam to chhyba polowa pakietów była na rok tańsza.. Chyba że sie już myle.. Kiedy najlepiej zerkać na promocje Canal plus? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Azazell napisał:

Tzn ja mam chyba satelite 90.. Raczej nie mniejsza niz 80..  Co do sygnałów to obecnie mam az 4 kable z satelity poprowadzone do pomieszczeń.. bo mam główny dekoder + 3 zwykl dekodery.. No ale jak mówie denerwuje mie brak Canal +... I czy faktycznie warto doplacac do  tych 130/140 hmm

Chyba ze pojawia sie jakies promocje? Bo jak dobrze pamietam jak byl ostatni czarny Piątek to były fajne promocje .. Jak pamietam to chhyba polowa pakietów była na rok tańsza.. Chyba że sie już myle.. Kiedy najlepiej zerkać na promocje Canal plus? 

W zeszłym roku pojawiły się promocje, głównie na weekend,  z okazji startu nowych rozgrywek.  Na pewno na start Ekstraklasy, Bundesligi i Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Wtedy promowano pakiet Extra+ z Canal+ (6) i Eleven w cenie 79,99zł na 24 miesiące.  Do tego można było dobrać Mistrzowską Piłkę (Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport Premium) w promocji 12 miesięcy za 0zł i 12 miesięcy za 10zł. Chociaż znalazł się tutaj ktoś kto mówił,  że zamawiając przez infolinie byli skłonni dać Mistrzowską Piłkę za 0zł na całą umowę. Na pewno nie było możliwości dobrania w tej promocji dekodera 4K.  Nawet z czynszem 15zł / miesięcznie. 

 

Czy w tym roku będzie podobnie?  Trudno powiedzieć.  Ligi dopiero wznowiły rozgrywki lub dopiero będą je wznawiać,  a do tego jeszcze start tej nowej usługi.  Może teraz będą starali się bardziej promować właśnie ten serwis niż usługę satelitarną. 

 

Mimo wszystko jeżeli Ci się nie śpieszy to jeszcze zaczekaj. Może akurat te promocje wrócą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziękuje wam za pomoc.. Ja jeszcze mam  Polsat Cyfrowy do 25.07.. I zobaczę.. Może przedłuze na okres nieokreślony ale nie wiem ile będę płacił (muszę sie dowiedziec).. jesli oleje polsat to zrezygnuje oddam dekodery a antenę juz bedę miał zamontowaną .. wiec poczekam..  Mogę jeszcze przez ten czas skorzystac z C+ przez internet (czyli ta nowa usługa) ale ona nie ma pakietu Polsat Premium ;/ .. Chyba, że jest jakis sposob by oplacać Lige mistrzow online na ten czas kiedy będę bez satelitarnej telewizji?

 

Korzystanie z C+ przez internet jest dobrą alternatywą na ten czas kiedy nie bedę miał połączenia satelitarnego.. Wtedy za 50zł mam Sport + eleven czyliu chyba z 60zł bym sobie opłacał co miesiąc..Widze ze juz chyba mam aplikację Canal+ na Android TV.. więc będzie wygodnie..

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 13:15, ircios napisał:

@Azazell

.Do końca maja trwa jeszcze promocja gdzie można obniżyć rachunek za tv. https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

Dzięki za info ! Promocja całkiem ok dla skromniejszych pakietów w ok 20 pln/mies . Przy zwrocie 380 pln i 100 pln extra wychodzi praktycznie za darmo.

Dzwoniłem dziś do CA... oferta jest jeszcze aktualna. Jak dla mnie jedyna bariera to konieczność wydawania co miesiąc kartą bankomatową 300 pln i tym samym chodzenia do sklepów (pandemia). Szkoda, że nie uwzględnili płatności typowymi przelewami. Reszta marginalnych warunków to wpływ 1000 pln/mies, ale to można załatwić jednym przelewem z innego konta. Max zwrot miesięczny to 36 pln. Wszystko można załatwić zdalnie. Chyba się zdecyduję.

 

Oferta dość ciekawa. Ktoś wyłapał jakiś inny haczyk ?

 

Co do modułów CAM konsultantka dziś powiedziała, że zapyta kierownika...  a ten pewnie jak za PRL coś pod ladą znajdzie. Postawiłem kryterium, albo moduł, albo nic co oczywiste (kable, piloty, dodatkowe pudełka... proszę mnie nie przekonywać i nie generować wpisów w tym kierunku - to nie ten temat :)).

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...