Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2020 o 17:59, kamper napisał:

Jak najtaniej można oglądać kanały canal+?

Jakie są możliwości ofertowe (opcja z modułem)? 

 

Ponawiam powyższe pytanie kolegi..

czy na dzień dzisiejszy dla najtańszego/najmniejszego pakietu START+ z modułem poza tym co ostatnio napisaliście i dzisiejszą ofertą ze strony:

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/start?dllist=p

[14,99 pln przez 5 mies i 19,99 przez pozostałe 19 mies]

coś się zmieniło lub pojawiły się inne możliwości zakupu ?

 

Na pewno zdrożała antena z konwerterem z 1 pln do 49 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś na dwie infolinie:

 

nc+  22 220 00 00 (jakość obługi ok, jakby coś zmienili w porównaniu do kilku mies wcześniej)

powiedzili, że aktualnie w sprzedaży są tylko nowoczesne moduły CAM ECP... które wpółpracują TYLKO z tv Philips:

https://pl.canalplus.com/pomoc/Lista wpieranych modeli telewizorow

Alternatywą dostępu może być zakup dekodera, dla modułu brak alternatywy.

 

i nk+ na kartę 22 430 77 77 (masakryczny poziom i jakość rozmowy, podobnie kompetencji pracownika)

karta przedpłacona 199 pln... (chyba kogoś pogieło)

praktycznie  od razu powiedzili, że korzystniej zamówić abonament [14,99 pln przez 5 mies i 19,99 przez pozostałe 19 mies] 

ale nie potrafili powiedzieć jaką kartę otrzymam lub poinstruować jak otrzymac kartę starszego typu.

Jako inną alternatywę zaproponowali zakup karty na... allegro (nieźle) i późniejszy kontakt z BOK celem aktywacji.

 

Tak to wygląda w dzikim PL. Żeby coś kupić trzeba poświecić czas i oblecieć kilka for...

- bo oszukają

- bo wrobią

- bo przymuszą do fax-u zamiast maila.. to tak a props dekoderów i modułów

- bo wcisną reklamy, a przecież mam zamiar płacić za nc+ !!!

- bo uwiażą umową na 24 mies nie oferujac nic szczególnego w zamian

 

dobrze, że jesteście :)

 

Podsumowując w oparciu o nową wiadomość:

https://satkurier.pl/news/189630/nowy-modul-cam-ci-4k-z-ecp-w-ofercie-platformy-canal.html

i bardzo ciekawe komentarze:

 

Spoiler

Waldek
2020-03-02 20:22:29
Mi kraina obecnego wirusa dostarcza wszystko w całkowicie odkodowanej wersji.


podatnikov
2020-03-05 11:19:54
Cayman-wystarczy co tydzień podmienić klucze SDP i po zabawie. Karty parowane systemowo z S/N sprzętu użyczonego.

 

Waldka i Podatnikova poprosiłbym o podzielenie się szczegółami, chyba, że ktoś inny oblatany w temacie podpowie... ?


A ogólnie zapytuje jak jest z modułami CAM ECP w kilkuletnich telewizorach ? Czy odbiornik CI+ zdekoduje sygnał i jedynym dla mnie nie istotnym akurat felerem będzie brak 4K ?


Kolejna wiadomość co do ESP:

https://satkurier.pl/news/190372/platforma-canal-rozpoczyna-testy-nowych-zabezpieczen-akt.html

 

Wolałbym zakup w umowie, bo mam bezterminową gwarancję na moduł, no i zawsze 9 miesięcy tańsze usługi. Chyba, że jeszcze da się coś pokombinować ze starymi kartami, czy to przedpłaconymi czy abonamentowymi chociaż przez najbliższy rok, dwa.

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matidworek napisał:

Cały czas czekam i się zastanawiam, czy zamówić teraz, czy promo na święta będzie lepsze. Ciekawe jak koronawirus wpłynie na ofertę

Zamów na początku miesiąca, wtedy dany miesiąc masz za darmo, poczekaj do 2-3 kwietnia wtedy może coś wypuszczą na święta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.
Zależy mi na ofercie 4k na module. Nie muszę mieć dostępu do pełnego pakietu. Moje pytanie brzmi następująco.
Czy lepiej brać moduł odrazu na umowę czy migrować z karty?
I czy lepiej wziąć mały pakiet np start+ i potem negocjować opcje dodatkowe, czy uderzać na superpremium 4k? Co wyjdzie korzystniej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co domyślnie byś potrzebował.

Zaczniesz od startu za 19,99, zwiększenie do Extra to już 49,99-54,99. Następnie Canal+ 25zł, Canal+ 4k 10zł, Eleven 11,90, MP 20zł, HBO z HBOGO 20zł, Filmbox 5zł - tu sumując wyjdzie drożej niż wzięcie całej umowy. Natomiast nie branie np MP czy HBO wyszłoby już taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie niedouczonego. 

Zamówiłem nowa umowę telefonicznie, pakiet ekstra + z dekoderem wifibox, mam 14 dni na odstąpienie od umowy, czy jak aktywuje kartę w dekoderze to nadal mam 14 dni, czy nie mogę nic podłączać i wtedy mogą odstąpić od umowy. Podpowiedzcie.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...