Jump to content

Azazell

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Azazell

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Azazell

  Jakie kanały byście chcieli?

  Ja bym chciał C+ Sport 1,2 .. Dziwne ze Polsat nie ma pakietu NC.. Daje im Polsat Sport Premium a oni nic w zamian? ;/
 2. Azazell

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Istnieje jakiś sposób aby oglądać wygodnie Cyfrowy Polsat Go z telewizora Samsung? Starszej klasy ale ma w sobie netflix itp. Lecz nie widze tam aplikacji do obsługi CP GO :(.. Szukam sposobu by pilotem obsługiwać CP GO bo to dla osoby starszej.
 3. Azazell

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  A który kupiłeś? Bo jest troche tych modeli. I faktycznie mozna nim operowac TV i dekoder? A tamte dwa piloty sie odlozy do szafki?
 4. Azazell

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  A mam pytanko do osób .. Czy jest tu może osoba która posiada ten dekoder Evobox PVR + TV Sony? Chodzi mi o to czy da rade zrobic tak by korzystać z dekodera jednym pilotem (najlepiej tym od TV Sony). Kombinuje i bawie sie w Bravia Sync oraz grzebie w ustawieniach HDMI CEC .. Jedynie co mogę to razem włączać te urządzenia. I jak wcisne 1 na pilocie Sony to włącza sie Telewizja od dekodera.. I tyle Może sa jakies specjalne piloty ? By mi to ułatwiło obslugę telewizji..
 5. Azazell

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Panowie, mam pewien problem z nagrywanymi materiałami na tym dekoderze. Jak wybieram Nagrania i dalej zaznaczam "wszystkie" to pokazuje mi to, co będzie nagrywane w kolejności. Jak usunąć te nagrania, które czekają w kolejce? Ciężko mi to ogarnąć. Wiem, że mogę ręcznie, ale np. mam napisane, że zostanie nagrany serial i jest 8 odcinków przygotowanych. I nie chce mi się za każdym razem je usuwać. Jak po prostu zarządzać całością?
 6. Azazell

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Panowie, mam pytanie, a w zasadzie problem. Mam Polsat Go na komputerze w przeglądarce Google Chrome i znów mam problem, bo on się wylogował samoistnie i każe mi zalogować się jako nowe urządzenie. 2 miesiące temu miałem ten sam problem. Potworzył mi kilka użytkowników i musiałem co 2 tygodnie każdego usuwać. Bo wiadomo, limit 3 urządzenia. Dlaczego tak się dzieje? Nie kasuję cookies w przeglądarce i nic nie robię z czyszczeniem. Jakiś błąd? Czy może jest inny sposób na logowanie się do GO z poziomu Windows, aby był spokój?
 7. Azazell

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Ale czy da rade to zrobic na Smart TV? Bo to nie Android TV. Ja u siebie mam Android i smiga.. Ale, hm, mysle o ogladaniu tez CP na innym TV.
 8. Azazell

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Czy jest możliwość oglądania Cyfrowego Polsatu GO na TV ze Smart TV? W sklepie aplikacji nie ma Polsatu GO. Ale może jest inna metoda?
 9. Azazell

  Dekoder HD 6000

  A to nie wiedziałem. Dzięki. Mimo to nie zmienia to faktu, że coś dekoder wariuje. Czy Polsat idzie na zmiany dekoderów bez przedłużania umowy?
 10. Azazell

  Dekoder HD 6000

  Nie, nie. Do USB tylko dysk. Moduł Wi-Fi - miałem na myśli ten wbudowany, który mi nigdy i tak nie działał na tym dekoderze.
 11. Azazell

  Dekoder HD 6000

  Mam pewien problemy z dekoderem HD 6000. Od września mam CP i mój główny Evobox PVR działa super. Ale problem jest z drugim dekoderem HD 6000, który jest w multiroom. Dość często wywala błąd 1C-XXXX w VOD i w HBO Go. Zależy rodzicom najbardziej na VoD i czasami niektóre materiały działają ok ale innym razem no nie da się nic włączyć bo wyskakuje błąd z ustawieniami sieciowymi.. Obok stoi Steam Link oraz TV i w nich działa normalnie internet.. Wszystko podpięte do routera po kablu. Do HD 6000 zmieniałem kabel Ethernet i to raczej nie pomaga. Dzisiaj znów były te problemy z wyskakującymi Błędami w VOD i odłączyłem zewnętrzny dysk.. Ruszyło! I co dziwne VOD uruchamia / działa szybciej bez podłączonego dysku. Dziwne bo dysk jak podpiąłem go wcześniej to dekoder go normalnie sformatował i nagrywałem już przez parę miesięcy.. Parę minut temu podłączyłem dysk i VOD dalej działa.. Więc już sam nie wiem czy to wina dysku czy czegoś innego? Ustawienia WiFi nie działają bo dekoder nic nie wykrywa coś jest nie tak jakby z modułami sieci w HD 6000. Robiłem przywracanie do domyślnych już dwa razy i nic to nie pomogło bo po pewnym czasie te błędy w VoD powracały.. Co to może być? Czy miał ktoś podobny problem? Wolałbym zastąpić tym dekoderem jakieś inne urządzenie może mi Polsat pójdzie na rękę i zmieni mi w czasie trwania abonamentu I to bez jego przedłużania? Bo boje się, że jak będę chciał zmienić to będę musiał przedłużać umowę.
 12. Azazell

  Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny

  Tzn jak świeci kanał?
 13. A ja zauważyłem, że czasami bywa na Eleven sports ze pojawią się na chwile piksele jakby słaby odbiór.. Ale jakosć sygnału były mega wysokie. Wtf? Może to wina u nich? Chociaż raz też miałem na sekundę brak sygnału sprawdź antenę. ZDarzyło się to tylko raz w tym miesiąciu na Eleven akurat. Nie było załamania pogody. Mogą to być po prostu chwilowe problemy serwerów CP lub dekodera?
 14. Azazell

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Rozumiem dziekuje za wyjasnienie
 15. Szkoda ze nie mamy darmowej Ipli.. Bo wolalbym ogladac kanały CP z IPLA niż z Cyfrowego polsatu dla tabletu na moim Android TV .. Chodzi głównie o posługiwanie sie myszką . Zalogowałem się do Ipla teraz na moim PC.. I nadal na moim ICOK jest tak: Dziwne ;/
×