Jump to content

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Kiedyś próbowałem uruchomić nc+ w dekoderze bez sygnału z anteny i nie dało sie, nie pamiętam już jakiego był model, więc jeśli nie będzie sygnału z anteny może być problem nawet wożąc dekoder. Laptop lub tablet nie ma tego wymagania.

Oczywiste że bez sygnału z anteny nie pooglądamy TV na dekoderze, chyba że byłaby to IPTV. Dlatego pytam o nc+go, które traktuję jako alternatywę dla tunera, właśnie w przypadku braku anteny :)

Zapomniałem o różnicy "nc+ go dekoder" względem "nc+ go  internet" 🤔 sugerowałem się wożeniem dekodera i za szybko pisałem. 😁

Ja dzwoniąc o nową ofertę miałem zaproponowaną opcje Superpremium 4K za 104,99 zł przez 9 miesięcy i 15 miesięcy za 139,99 zł do odbioru oferty chciałem oczywiście tylko moduł...

Jeśli nie w dekoderze, to może być w telewizorze ewentualnie, obym tylko miał możliwość oglądania Canal+ 4K...

Umowa na Start+ z modułem (14,99 zł do końca roku, potem 19,99 zł, moduł za 0 zł). Potem na infolinii walczyć o włączenie 10x Canal+ (min. 25 zł).

Godzinę temu, maniek357 napisał:

Umowa na Start+ z modułem (14,99 zł do końca roku, potem 19,99 zł, moduł za 0 zł). Potem na infolinii walczyć o włączenie 10x Canal+ (min. 25 zł).

Dziękuję.

Czy moduł jest do zwrotu po zakończeniu umowy?

Istnieje możliwość zamowienia kanalow polsat sport premium do zwyklego pakietu comfort bez canal plus? Jezeli tak to jakiej ceny trzeba sie spodziewac?

35 minut temu, Wyso napisał:

Istnieje możliwość zamowienia kanalow polsat sport premium do zwyklego pakietu comfort bez canal plus? Jezeli tak to jakiej ceny trzeba sie spodziewac?

Trzeba mieć najpierw minimum Extra+ lub do obecnego pakietu dobrać Canal+ i dopiero wtedy można dokupić Mistrzowską Piłkę. 

7 godzin temu, piotr77sat napisał:

30 złotych bez zobowiązań, 20 złotych w zobowiązaniu , 15 opcja włącz/ wyłącz.

Spróbuj sam zamówić do Comforta ta opcje😂

Czy obecne oferty -25% będą jeszcze w kwietniu? Drugie pytanie dotyczy zamówienia przez internet. Czy jeżeli zamówię pakiet przez internet 31 marca i paczka dojdzie do mnie w kwietniu to czy umowa będzie liczona od 31 marca czy od czasu odbioru paczki? Chodzi mi o pierwszy miesiąc gratis.