Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ircios napisał:

Dla Niemców to wcale nie drogo. 

 

Rowniez tak uwazam, a z koncem albo po zakonczeniu umowy jeszcze lepsze oferty. Kuzyn dostal full bez Netflixa za 30€, a wiec czekanie poplaca.

 

 

3 godziny temu, umek napisał:

Nie znam niemieckiego, ale dojechałem do 83,99 miesięcznie. ;)

@umek

Cos tam zle dopatrzyles , drogo jest w drugim roku gdy zapomnisz wypowiedziec ta umowe.(roczne umowy). Wtedy oczywiscie nawet 80€.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, umek napisał:

50 € w Europie to pakiety niezbyt wypasione kosztują. :)

 

Tak, tyle tylko, że te 50 euro dla przeciętnego mieszkańca Europy Zachodniej to mniej więcej tyle, co dla nas, tu w Polsce, 50 zł, biorąc pod uwagę siłę nabywczą. Nie wystarczy tylko tak przeliczać waluty euro <-> złoty po linii prostej, według aktualnego kursu.

 

:idea:

Ale OK, kończymy już ten off-topic, panowie :!:

Niniejszy wątek tyczy się wyłącznie ofert dla nowych abonentów Platformy CANAL+ i skupmy się tutaj tylko na tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 19:39, czerstwy napisał:

Pakiet Start, a do tego C+ 25 zł/ Eleven 11.90zł / PSP - 20zł zobowiązanie lub zabawa w włącz-wyłącz z dwiwma ostatnimi opcjami. Ale w tym pakiecie brak nSportu i Eleven 4.

Dobry wieczór.

Czy ta opcja wymaga specjalnych negocjacji z konsultantami czy jest to standard? Jestem zainteresowany drugą umową dla córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)

Od dziś w APS można pytać (zaznaczam, że nie wiem, czy w każdym :) ) o następujące oferty:

1. Nowy Start+ - 0 zł przez 6m, 19.99 zł przez 18m.

Dopełnienie do Comfort+ 2 miesiące 0 zł. 

Dekodery: wifiBOX+, moduł CAM.

 

2. Nowy Comfort+ 0 zł przez 5m, 39.99 zł przez 19m.

Dopełnienie do Extra+ 2 miesiące 0 zł.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, mediaBOX+, moduł CAM.

 

3. Extra+, 0 zł przez 5m, 59.99 zł przez 19m.

Eleven Sports 0 zł 6m.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, moduł CAM.

 

4. Extra+, 0 zł przez 5m, 59.99 zł przez 19m.

HBO 0 zł 6m.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, moduł CAM.

 

5. Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24m.

Eleven Sports 12m 0 zł.

HBO 12m 0 zł.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, moduł CAM.

Edytowane przez Krzysiek11:)
czytelność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie powiedzą Ci że "to se ne da" w praktyce powinno działać..... co do ofert to powiem tak myślałem że w grudniu załapałem się na promo ale od czerwca będę płacił 149zł  jak patrze na to co ludzie potrafią wynegocjować przy przedłużaniu to mój pakiet jest warty od 90 do max 110zł...... co do nowych dekoderów fajnie by było mieć dekoder z androidem pod warunkiem że dadzą w nim możliwość zamykania zbędnych procesów bo Android TV jak każdy android jak się go na siłę nie zoptymalizuje to zeżre każdy procek i każdą ilość ramu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma dlatego kliknąłem ale jak tak teraz patrzę to może lepiej byłoby wziąć comfort+ i dobierać..... ale do czerwca 59,99 potem te 18 miesięcy się jakoś przeboleje. 
Tego Technicolora to chyba dawali dopiero po czarnym piątku( po wprowadzeniu  oferty z netflixsem. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.02.2020 o 20:30, Krzysiek11:) napisał:

3. Extra+, 0 zł przez 5m, 59.99 zł przez 19m.

Eleven Sports 0 zł 6m.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, moduł CAM.

 

5. Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24m.

Eleven Sports 12m 0 zł.

HBO 12m 0 zł.

Dekodery: wifiBOX+, wifiPREMIUMBOX+, moduł CAM.

Czy w tych pakietach zawiera się Polsat Sport Premium i czy można stosować opcje włącz/wyłącz? Jeżeli tak to jaki jest koszt dla eleven, psp i paczki c+ w przypadku nr3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wytargować multiroom za darmo? Chciałbym wziąć ofertę z dzisiaj czyli Superpremium+ 4k za 104,99 zł przez 9 miesięcy, a kolejne 15 miesięcy w cenie 139,99 zł. Dokoder 4k + wifibox. Czy da się uniknąć opłaty 10 zł za drugi dekoder? Ewentualnie Extra+ z Canal+ i wtedy powalczyć o wynajem dekodera 4k za darmo i lub usługi multiroom na drugi dekoder.

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...