Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi tak być ale może, jeżeli z dekodera korzystasz nieregularnie. 

W skrócie polega to na tym, że nowy dekoder wzięty prostu z salonu (przywieziony przez kuriera) ma wgrany tzw. serwisowy klucz (tier). Ten klucz ma uprawnienia do pełnego pakietu z jakąś tam określoną datą końcową. W międzyczasie CP wysyła na kartę kody (EMM), które ustawiają na karcie dostęp do takich pakietów za jakie się płaci i przedłuża "ważność" karty.

W twoim przypadku mogło się tak zdarzyć, że w czasie kiedy one leciały miałeś wyłączony dekoder, i nie zdążył on pobrać sobie tych kodów. Jednocześnie skończyła się ważność tego serwisowego klucza.

 

Na przyszłość jakbyś miał takie problemy, to ustaw dekoder na Polsat Food, zaloguj się do ICOK i wybierz opcję "Ponowienie sygnału".

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie można narzekać obecnie na stabilność tego dekodera, jednak wczoraj przy dynamicznej zmianie kanałów z użyciem listy kanałów udało mi się zawiesić urządzenie. Skończyło się czarnym ekranem, brakiem reakcji i wyjęciem wtyczki z kontaktu. Często zdarzają się u Was podobne sytuacje?

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HD2000 przez 3 lata i w ten sposób zawiesił się kilka razy, ogolnie byłe zadowolony. Wczesniej miałem dekoder Strong Cyfry+.

Wymieniłem na HD5000 po starcie wesji HD kanałów Polsatu w pażdzierniku, gdy duble na wyższych pozycjach nie dzialały.

Ten model przez kilka miesięcy raz zawiesił się w ten sposób.

Zobaczymy jak będzie z kolejnym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację, że gdy wymieniłam dekoder Mini HD 2000 na HD3000, że na nowym dekoderze pakiet techniczny utrzymal się nieco ponad 2 miesiące.

 

PS. Co do wieszania się dekoderów Mini HD 2000 i HD3000 to one zawieszały mi się nagminnie. Teraz w ich miejsce mam HD5000 i HD6000 i się prawie nie zawieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po udostępnieniu aktualizacji dla wszystkich dekoderów komunikat zmieniono w CP (kolejny wpis na forum).
 

25 marca 2015 r. na dekodery MINI HD 2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania w wersji 3.82.1.20.

 

(...)

UWAGA zmieniono treść komunikatu
Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności większej niż 16GB i mniejszej niż 2TB.
Dyski 3,5” oraz te o prędkości obrotowej 7200 obr/min lub o poborze prądu większym, niż maksymalny prąd wyjściowy na złączu USB (określony w danych technicznych dekodera) potrzebują własnego zasilania. Nośniki danych typu „pendrive” oraz dyski typu SSD nie są obsługiwane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...