Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem taką sytuację, że gdy wymieniłam dekoder Mini HD 2000 na HD3000, że na nowym dekoderze pakiet techniczny utrzymal się nieco ponad 2 miesiące.

A od czego to zależy ? Dlaczego ten pakiet techniczny może się utrzymać tyle a tyle co powoduje że pakiet techniczny zostaje wyłączony bądź nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać jakie konkretnie modele dysków zewnętrznych używacie z dekoderem Mini HD 2000 ?

 

Wprawdzie specyfikacja HDD została wskazana w komunikacie:

Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności większej niż 16GB i mniejszej niż 2TB.

Dyski 3,5” oraz te o prędkości obrotowej 7200 obr/min lub o poborze prądu większym, niż maksymalny prąd wyjściowy na złączu USB (określony w danych technicznych dekodera)

 

czyli teoretycznie wszystko jest jasne, ale zanim dokonam zakupu dysku pozwoliłem sobie zapytać czy macie jakieś sprawdzone modele, które bezproblemowo współpracują z tym dekoderem. Pierwotnie chciałem nabyć dedykowany DTU 320, ale jest nieosiągalny, stąd zmiana planów ;-)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę wygenerowaną przez cyfrowy polsat masz tu:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/cp-hp/Rekomendowane_dyski_wspolpracujace_z_dekoderami_CP_-_uaktualnione111.pdf

 

Ja ze swej strony mogę również polecić Seagate Extension Portable 1 TB, 2,5'' (chyba STBX1000200, jak chcesz, mogę sprawdzić w domu), który sprawuje się dobrze od ponad pół roku (HD3000).

Edytowane przez tomvid
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie tomvid :-)

Nie natrafiłem wcześniej na stronę, do której link zamieściłeś powyżej, a to faktycznie bardzo cenne zestawienie. Jeśli nie byłoby dla Ciebie problemem sprawdzenie w wolnej chwili jaki dokładnie model Seagate wykorzystujesz, to byłbym zobowiązany :-) W zasadzie to zależy mi bardziej na możliwości zatrzymania audycji aniżeli na nagrywaniu, ale gdy będę miał dysk o takiej pojemności to zapewne czasami również się coś nagra na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać jakie konkretnie modele dysków zewnętrznych używacie z dekoderem Mini HD 2000 ?

 

Wprawdzie specyfikacja HDD została wskazana w komunikacie:

Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności większej niż 16GB i mniejszej niż 2TB.

Dyski 3,5” oraz te o prędkości obrotowej 7200 obr/min lub o poborze prądu większym, niż maksymalny prąd wyjściowy na złączu USB (określony w danych technicznych dekodera)

 

czyli teoretycznie wszystko jest jasne, ale zanim dokonam zakupu dysku pozwoliłem sobie zapytać czy macie jakieś sprawdzone modele, które bezproblemowo współpracują z tym dekoderem. Pierwotnie chciałem nabyć dedykowany DTU 320, ale jest nieosiągalny, stąd zmiana planów ;-)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

U mnie w dekoderze multiroom HD2000 używam dwóch dysków na przemian :Intenso 2,5 cala 500 GB,oraz stary dysk ze stacjonarnego komputera WD 3,5 cala zasilany z zasilacza z obrotową 7200.Wszystko działa prawidłowo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dlaczego szkoda kasy, jeśli nie można odtwarzać na kompie? Przecież TV masz większy niż monitor.  No chyba, że chodzi ci o piracenie.

Ja kupiłem dysk z czystej ciekawości, jak to będzie. A teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego dla tych powodów:

1. Livepause - wygodna przerwa na toaletę / zaparzenie herbaty / otwarcie szampana.

2. Przewijanie do tyłu o parę sekund, jeśli ktoś przeszkodził w oglądaniu / jeśli się czegoś nie zrozumiało (ciche dialogi).

3. Nagrywanie tego, na czym się oko późnym wieczorem przymknie.

4. Omijanie reklam.

 

Odkodować na kompie - póki co - się nie da.

Plus jest taki, że ten dysk jest widziany na kompie, więc możesz trzymać na nim pliki z kompa. Tak więc dysku nie trzeba "poświęcić" dekoderowi, tak jak to było kiedyś z dyskami od CP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...