Jump to content

CzarnyKruko

Users
 • Content Count

  733
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Dobra

About CzarnyKruko

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  " Służę pomocą :) Pozdrowienia dla wszystkich :D "
  WiFi Premium Box+ ,Ariva 250 Combo,Sagemcom ESI-88, MINI HD 3000,
  Cyfrowy Polsat x3, NC+ Superpremium (Cameleon)
  Antena 80 cm Hot Bird + Astra Opticum MH1 Zakres(66E-30W)

Recent Profile Visitors

1182 profile views
 1. CzarnyKruko

  Pogoda

  Powiem krótko wyczuwam wiosnę. Posiedziałem chwilę na dachu i było mi dosłownie gorąco. Pozdrawiam ciepło!
 2. Po pierwsze reklama ma wzbudzać uśmiech na twarzach odbiorców, a nie zdenerwowanie i poirytowanie. Nawet reklama Eweliny Lisowskiej wzbudzała uśmiech na ustach i powodowała że chciałem przychodzić do sklepu nawet po to żeby "polatać między alejkami". Ale z reklamą chomików to myślę lekka przesada.
 3. Tak jak kolega napisał musisz podać więcej szczegółów a najlepiej wszystko co dotyczy twojej instalacji. Czyli połączenia od anteny----------do samego dekodera. Trudno jest coś w ciemno wróżyć. Przed 2 miesiącami wszystko ci działało dobrze??
 4. Czy ja wiem czy to taki problem, faktycznie jak oglądamy kanał który jest cichy i przełączymy się np. na Junior Music to może delikatnie przestraszyć skokiem dźwięków.
 5. Wesołych i zdrowych świąt spędzonych w gronie najbliższej rodziny oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2020 Aby był dużo lepszy od poprzedniego
 6. Zmień w dotychczasowej antenie konwerter na TWIN czy QUAD i podłączysz wtedy nawet do 4 dekoderów. Nie ma sensu dokładać anteny chyba że tamtej ruszać nie można.
 7. Pisze w wiadomości https://zapodaj.net/f2058803cd07c.jpg.html
 8. Taki mały szczegół a potrafi namotać nam w ustawieniach 😒
 9. To że obraz przerywa co 30 minut, to mówiło by o jeszcze pewnych zakłóceniach pojawiających się na przewodzie. Z doświadczenia wiem że przewód przewodowi nie równy.
 10. Spróbuj uruchomić w innej przeglądarce i zaktualizuj wszystkie kodeki, sterowniki, dodatki do przeglądarek.
 11. Zaktualizuj kodeki najlepiej jakimś pakiem jak [K-LITE MEGA CODEC PACK] Powinno ruszyć.
 12. Podobny problem miałem z konsolą PS4. Od razu po kupnie konsoli podpiąłem ją do TV po czym.. nie wykrywał poprawnie konsoli, tzn coś się pojawiło ale sporadycznie i tak szybko że nawet bym nie doczytał. Po dosyć długim sprawdzaniu postawiłem diagnozę na niesprawny kabel HDMI. To co mnie najbardziej zdziwiło.. po podpięciu innego urządzenia pod stary przewód HDMI wszystko działało rewelacyjnie, co skłoniło mnie do dalszego sprawdzania. Po kilku jeszcze innych testach stwierdziłem że problemem było brak... dławika na końcu przewodu co najwidoczniej przyczyniło się do pewnych zakłóceń jakie wystę
×
×
 • Create New...