Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież CP nie zmusza do brania od niego dekoderów dedykowanych. Można wziąć od nich też moduł CAM CI+ i cieszyć się Cyfrowym Polsatem na swoim własnym tunerze lub telewizorze z wbudowanym tunerem satelitarnym i złączem na moduł CAM. :)

Ja Cyfrowy Polsat odbieram na moim własnym, niezależnym tunerze Ferguson Ariva 202E za pomocą polsatowskiego modułu CAM CI+. Wszystko działa prawidłowo.

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Od marca 2013, oprogramowanie do MINI HD 2000 było dostępne w wersji 1.122.1.18. Zauważyłem jednak, że od kilku dni jest nowe, w wersji 2.44.1.18.

 

Na tym najnowszym w końcu EPG działa przyzwoicie i informacje o programach nie zanikają dla kolejnych dni, są poprawnie wyświetlane na cztery dni, co prawda nie na cały tydzień, ale zawsze to jakaś poprawa.

Inne zmiany jakie dostrzegłem, to trochę szybsze uruchamianie się dekodera, oraz dodana funkcja Auto Eco Wyłączenie, choć nie jestem do końca pewien, czy nie było jej już w poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

23.01.2014 r. na wszystkie dekodery MINI HD 2000, HD 3000 i HD 6000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

 

Nowa wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.66.1.18

 

Aktualizacja ma na celu poprawę błędów dotychczasowego oprogramowania.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze MINI HD 2000, HD 3000 lub HD 6000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego wątku:

Z tego co udało mi się sprawdzić i potwierdzić funkcję AUTO-ECO można wydłużyć do 48h w modelu PVR7000 z najnowszym softem. Podczas oglądania kanału wystarczy kilka (około 5) sekund przytrzymać zielony przycisk na pilocie. Po czym sprawdzić w Ustawieniach czy wskoczyło 48h 00min. Aby wrócić do wyboru 3 lub 6 godzin trzeba odłączyć na chwilę zasilanie dekodera.

Póki co w pozostałych modelach produkcji CPT mi się nie udało zmienić AUTO-ECO na 48h.

Potwierdzam działanie w Mini HD 2000 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj odebrałem dekoder mini hd 2000 dołączony do multiroomu. Problemem jest to,że przy zmianie kanału na jakikolwiek HD,dekoder się wyłącza. Przy zwykłych kanałach tego niema.

Oczywiście próbowałem już ustawień fabrycznych,wyłączenia z sieci,ale nic to nie daje. Soft najnowszy.

Iść do punktu i z miejsca wymienią mi na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

6.03.2014 r. na wszystkie dekodery MINI HD 2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania: 2.76.1.18

Zmiany wprowadzane w nowej wersji oprogramowania:

 

- poprawka współpracy dekoderów z telewizorami 4k (UHD),

- poprawka do „czarnych obrazów” przy odtwarzaniu materiałów IPLA,

- poprawka do obsługi przycisku EXIT w aplikacji IPLA,

- poprawka do konfiguracji TP-Linka WEP – obsługa haseł w HEXie,

- dodana obsługa 152 bitowego WEP,

- inne drobne poprawki do IPLA.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderze HD 2000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dnia 14.04.2014 r. zestaw MINI HD 2000 nie będzie zawierał:

- podstawki CPT,

- kabla HDMI.

 

W przypadku wymiany uszkodzonego dekodera, który w zestawie posiadał podstawkę lub kabel HDMI (np. MINI HD 2000, HD 5000) na MINI HD 2000 (dystrybuowanego od 14.04.2014 r.), nie będzie wymagany zwrot tych akcesoriów.

 

Dodatkowo do zestawu sprzedażowego dołączona została errata, która wskazuje akcesoria dodatkowe wchodzące w skład zestawu MINI HD 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Uroczyście ogłaszam, że dekoder Mini HD 2000 również otrzymał nowy soft nr. 2.108.1.18 ...

 

... No i niestety pojawiły się pierwsze problemy: po przestawieniu 4 kanałów, 4 z początku listy przeniosły się na koniec :/ jakoś udało mi się je przenieść na swoje miejsce, ale czy to jest już koniec niespodzianek? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...