Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 listopada 2016 r. dla wybranych dekoderów HD 2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.


Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 4.18.1.23.


UWAGA! Oprogramowanie przeznaczone jest dla grup dekoderów z zakresu modułów: 1775433549 – 1775504912. (Dla pozostałych dekoderów aktualna pozostaje wersja 3.124.1.20.)


Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania:


– dodanie obsługi Unicable


– dodanie przezroczystości komunikatów SMS


– nowy loader


Jak zaktualizować oprogramowanie:


Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Ja od razu w irytującej sprawie: mam ten dekoder połączony (HDMI,włączone sterowanie CEC,dźwięk przez HDMI, sterowanie dźwiękiem TV - TAK) z LG 50LF652V-ZA i nie działa mi właśnie to sterowanie dźwiękiem (regulacja ani wyciszenie) przy pomocy pilota dekodera. Pozostałe funkcje CEC (on/off) działają. Oprogramowanie jest właśnie zaktualizowane. Czy/kiedy będzie to poprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Ja od razu w irytującej sprawie: mam ten dekoder połączony (HDMI,włączone sterowanie CEC,dźwięk przez HDMI, sterowanie dźwiękiem TV - TAK) z LG 50LF652V-ZA i nie działa mi właśnie to sterowanie dźwiękiem (regulacja ani wyciszenie) przy pomocy pilota dekodera. Pozostałe funkcje CEC (on/off) działają. Oprogramowanie jest właśnie zaktualizowane. Czy/kiedy będzie to poprawione?

Ustaw na NIE -ja tak mam a poprzednio na HD2000 i wszystko działa :)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie do użytkowników tego dekodera. Wyjąłem go po długim czasie z pudełka i chyba jest uszkodzony. Dekoder nie daje obrazu po HDMI, po włączeniu go do prądu chwilę świeci się na żółto, a potem na czerwono. Zauważyłem, że po dłuższej chwili zaczął świecić na żółto na jakiś czas i znowu na czerwono. Nie reaguje na pilota, ani na próbę włączenia przyciskiem na panelu dekodera... Rozumiem, że dekoder nadaje się do utylizacji? :(

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie udało mi się przez TCOK nadać na ten dekoder Darmowy HD, który jest już widoczny w ICOK. Tylko po podłączeniu leżącego od trzech lat w szafie dekodera okazało się, że nie działa. Podejdę dzisiaj do punktu Plusa i poproszę o wymianę.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak będzie jutro soft do HD 2k i akurat ja go dostanę, to zrobię ostre testy, a czerwony przycisk będzie w nich główną postacią. :rofl: Tak więc panowie technicy lepiej go przed wysyłką, do późnych godzin nocnych jeszcze raz obczajcie, bo żadnego buga nie popuszczę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej z dekoderami CPT (seria HDxx00) współpracowały tylko dedykowane dyski Cyfrowego Polsatu (DTU320) o niezbyt wielkiej pojemności (320 GB) i były też dość drogie.

Od jakiegoś czasu jednak jest już możliwość podłączenia do tych dekoderów dysku innego, niezależnego producenta, co w zasadzie wychodzi korzystniej, gdyż taki dysk można kupić taniej i można też zastosować dysk bardziej pojemny.

Mój dysk Toshiba 500GB nie działa w tym tunerze.

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...