Jump to content

Tuner MINI HD 2000


Recommended Posts

Już w najbliższych dniach oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu poszerzy się o nowy dekoder "HD2000", który produkowany jest przez fabrykę Cyfrowego Polsatu. Dekoder z wyglądu przypomina tuner M100, czyli będzie to najmniejszy dekoder HD na rynku.

Link to post
Share on other sites

I zapewne rozprowadzany będzie z pakietem Mini HD, swoją drogą to powinni już dać sobie spokój z dekoderami SD, co to za polityka do pakietu z nazwą HD dawać dekodery SD, w ten sposób blokują abonentom dostęp do kanałów HD za które muszą płacić.

Link to post
Share on other sites

Pilot jak od Sagemcoma (podobny, ale nie taki sam), już dawno powinni te wszystkie swoje dotychczasowe piloty na takie zamienić.

I pojawia się nowy magiczny przycisk "Cyfrowy Polsat" - dostępny po zmianie oprogramowania. Czyżby funkcje internetowe?

Link to post
Share on other sites

Wczoraj znajoma musiała odesłać dekoder mini SD z wypożyczenia.

A wczesniej szukała klapki zamykającej tej co jest przy bateriach, ale nie znalazła.

No i pyta konsultanta czy zapłaci za brak tej klapki w pilocie, a facet powiedział że nie bo i tak wszystkie dekodery mini SD idą do kasacji.

Czyli teraz zaczyna się era mini HD :-)

Link to post
Share on other sites

Z dniem dzisiejszym tj. 30 listopada 2011 r. oferta Cyfrowego Polsatu została poszerzona o nowy dekoder do odbioru telewizji satelitarnej w wysokiej rozdzielczości: MINI HD 2000.

 

MINI_HD2000_30112011.jpg

 

Informujemy, iż dekoder MINI HD 2000 to kolejny dekoder w standardzie high definition wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology. Jest przystosowany do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej zarówno w wysokiej (HD), jak i standardowej (SD) rozdzielczości.

 

Dekoder charakteryzuje się niewielkim rozmiarem - wielkość dekodera odpowiada dekoderom MINI/M100. Odbiornik można ustawić w dwóch pozycjach - pionowo lub poziomo, co pozwala odpowiednio dopasować dekoder do posiadanego zestawu telewizji lub kina domowego.

 

Do dekodera można podłączyć dysk zewnętrzny 320 GB (DTU 320) - taki sam jak w przypadku dekodera HD 5000 - pozwalając tym samym na rozszerzenie jego zastosowania o funkcjonalność PVR tj. czyli możliwość nagrywania i odtwarzania programów w dowolnym czasie oraz pauzowania telewizji na żywo.

 

Użytkownicy mają do dyspozycji m.in. elektroniczny przewodnik po programach (EPG), funkcję "nadzór rodzicielski", pozwalającą chronić dziecko przed dostępem do wybranych programów oraz opcję szukania i sortowania kanałów.

 

Dodatkowo, dekoder wyposażony jest w port Ethernet i USB, które umożliwiają pracę z innymi urządzeniami rozszerzając jego funkcjonalności.

 

 

PS. Mamy w ciągu najbliższych dni dostać nowe dekodery na punkt i testować je jako dekodery DEMO. Zatem trzeba się uzbroić jeszcze w cierpliwość, aby zweryfikować oficjalne info wysłane do APS-ów.

Jeśli ktoś chce użyć zdjęcia proszę o zapisanie zdjęcia na swoim serwerze.

Link to post
Share on other sites

Czyli zapowiada się po prostu HD5000 w innej obudowie, taki mini by mi pasował, zobaczymy jak tam menu, jak działa, ale to jeszcze za wcześnie.

Pewnie przed świętami można go będzie zakupić.

Priorytet to możliwość ustawienia ulubionej listy, bo chyba wyświetlacza nie można się spodziewać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...