Jump to content

stan69

Users
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About stan69

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdy w ICOK jest 7 m.,a przedłużenie rozpoczyna się (nowa umowa) na 6 pełnych okresów rozliczeniowych do końca starej umowy, które są anulowane.
 2. @[email protected] zawsze zadzwonić możesz sam, tel. 222 127 128. Mało napisałeś o swoim udziale w smartDOM, napisz więcej w tym temacie smartDOM - pytania,....
 3. Skoro nie masz czynszu na evoboxa to i w innych umowach nie będziesz go miał.
 4. @an10ka nie tak, jak planujecie to zrobić. Niech znajomy wejdzie do ICOK, tam w "kontakt z CP" napiszcie meila/wypowiedzenie umowy. Na drugi dzień można zadzwonić do DUK i poprosić o ofertę o której pisał @Nowy 123
 5. @forresty dostałeś umowę 24/3, płatne 21 mc, a 3 mc gratis od początku umowy. Oferta tania bo umowa długa.
 6. @marek25 Aneksowałeś umowę i nie wiesz co dostałeś w gratisie ? Myślę że masz Fam.Max HD od początku umowy, by Cię "przyzwyczaić" do kanałów których mógłbyś nie mieć w pakiecie Fam.HD.
 7. Familijny HD za 40 zł., lub Familijny Max HD za 50 zł., potem dobierasz inne pakiety tematyczne.
 8. Premium Max + PSP to 110 zł w umowie 24/6, krótszej nie można. Już na 6 mies.przed końcem umowy mogłeś ją aneksować i dodać PSP, nadal to aktualne.
 9. @forresty chciałem dodać, że tylko DUK daje takie oferty.
 10. Mam Rodzinny z Cinemaxami w umowie do połowy stycznia (19,99 zł), czy po wypowiedzeniu można przejść wcześniej za 5 zł.?
 11. @Matisband umowa bratu przeszła na czas nieokreślony, niech pisze wypowiedzenie i zda w APS -ie, lub napisze meila/wypowiedzenie przez ICOK w kontakt z CP. Następnie niech czeka na oferty lub zadzwoni sam, najlepiej do DUK {tel.222 127 128). Powinien dostać Familijny HD za 20 zł w umowie 24/3 już bez MR.
 12. Napisz wypowiedzenie przez ICOK w zakładce - kontakt z C.P., to nie kosztuje i na drugi dzień masz zarejestrowane.
 13. Teraz umowa 15/3, przy wymianie dekoderów 15/1 ( 1mies.gratis ). Za Evoboxy PVR i Lite tylko aktywacja 49 i 29 zł.,czynszu nie ma, bo abonament 70 zł.
 14. @Ambiwalentny nie trać czasu, już 3 mc mógłbyś być na nowej, aneksowanej umowie z darmowymi miesiącami. Pisz wypowiedzenie, kontaktuj się z DUK i pakiety sportowe zamawiaj jakie chcesz. Nie musisz mieć tej obecnej umowy do końca. Pisz w dziale - Promocje, oferty.....
×
×
 • Create New...