Jump to content

stan69

Users
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobra

About stan69

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z Rodzinnym HD za 20 zł będzie Mr, a za 5zł nie. Trochę wyżej na tej stronie pisałem wyraznie, że Mr jest dostępny od abonamentu 20 zł.
 2. Sprawdz w umowie czy masz zapis, że po okresie podstawowym miesięczna opłata wzrośnie do 15 zł. Jeśli tak to składaj wypowiedzenie i przedłużaj dalej z kwotą 5 zł. Możesz dobrać Cinemaxy, ale to już 20 zł, podobnie Familijny HD w tej cenie i umowie 24/3. W ICOK możesz sobie dobierać różne pakiety na czs nieokreślony, tylko jest drożej.
 3. Nie ruszamy usługi rabatowanej (p2 - tv), bo rabat spadnie na 25 zł. Chyba to aktualne.
 4. Dalej to samo, lub Familijny HD za 20 zł bez Cinemaxów w umowie 24/3.
 5. @DiasIre, z umową po wymianie dekoderów 24/4 to co masz + OTG w cenie, za 75 zł. Dekoder główny Evobox PVR HD, aktywacja 49 zł.,bez czynszu lub Evobox HD, aktywacja 1 zł. Do multiroomu Lite HD. Opcja Familijny Max HD + Eleven + Cinemax + OTG + multiroom za 70 zł też w umowie 24/4 z wymianą sprzętu.Dekoder Evobox HD i Lite HD do Mr
 6. @luket ....napisz do nas > telewizja > nr karty dekodera > warunki umowy > okres podstawowy/wyp.umowy i tu gdzieś piszesz, dobrze nie pamietam, coś tak było "nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie". @cabott Multiroomy są dostepne od abonamentu za 20 zł, więc dostaniesz, 1-szy za 10 zł., 2-gi za 5. Bezpłatnego Mr nie utrzymasz bo zmniejszasz zobowiązanie abonamentowe. Umowa 24 mies.w tym 3 darmowe.
 7. @zbigorro podstawą do lepszej oferty lub jej zmniejszenia potrzebne jest wypowiedzenie umowy. Można go napisać i wysłać meilem w ICOK.Jeśli chcesz dokładnie tylko to co napisałeś, to wystarczy Familijny Max i Eleveny + 1 Mr w sumie za 70 zł. Może też być - Familijny Max + Film + Sport + Cinemax + Eleven + 1 MR za 75 zł. Obie oferty w umowie 24/6 OTG w cenie. W rozmowie z konsultantem DUK ( po wypowiedzeniu umowy ) zgłosisz ten 2-gi MR.
 8. Niestety nie, tym bardziej do rocznej umowy.
 9. Nie jedyne, a pewnie jedynie czeka Cię umowa 24/6. To co masz + PSP 10 zł ( ten pakiet wymaga umowy na 24 mc )+ Mr 5 zł + OTG w cenie.Chyba masz 5 zl czynszu za dekoder.
 10. Dekoder główny Evobox PVR (z nagrywarką) lub Evobox HD. Do Mr Evoboxy Lite. Opłaty jednorazowe, za PVR 49 zł., pozostałe 29 zł. W 15/1 nie tracisz tego 1 mies.
 11. Ja potwierdzić nie mogę, nie jestem pracownikiem CP, lecz śledzę dokładnie forum i ktoś miał taki zestaw pakietów. Przecież to logiczne, do Familijnego Max za 50 zł dobiera się PSP i dzięki temu pakietowi (PSP) Ekstraklasa kosztuje też 10 zł. Więc ktoś tu "kręci". Zadzwoń jeszcze raz i spytaj o co im chodzi.
 12. Teraz umowa 24/6, bo obecna 12/3 i biorąc LM jest taki wymóg. OTG będzie bez opłaty, więc będziesz płacił z LM 90 zł. Za MR musisz płacić. Co do usługi "Catch UP" to może ktoś inny się wypowie.
 13. @maniek357 pakietu Film HD nie ma na wł./wył. w ICOK, podobnie jak Sport HD. Można w umowie elastycznej z Familijnym Max HD schodzić na Familijny HD I ponownie włączać max. Filmbox-y, a jest ich aktualnie 4 kanały, są częścią pakietu Film HD.
×
×
 • Create New...