Jump to content

stan69

Users
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Dobra

About stan69

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @On0818wiesz ile wypowiedzenie jest warte? W pierwszym roku tracisz aż 30 zł miesięcznie, w drugim 10 zł. Tak chciałeś więc się zgodzili.
 2. Jest jeszcze plus po przejściu na pakiet M -pół roku pakietu L
 3. Po pakiecie Rodzinnym HD za 20 zł dostaniemy M na 6 mies.+ 10 zł rabatu na rok, bo utrzymujemy zobowiązanie. Ciekawie wygląda sprawa gdy mamy Rodzinny HD za 5 zł.,powinni dać maksymalny pakiet przez 6 mies.+ upust 10 zł przez rok. Czy te zasady w takiej umowie mają zastosowanie ? Może ktoś przedłużał na nowe pakiety.
 4. Myślę, że kontynuacją ceny abonamentu bedzie pakiet M - 30 zł + 10 MR. Pierwszy rok 20 zł. z MR, przez 6 miesięcy będzie pakiet L gratisowo. W drugim roku umowy płacisz 40 zł ( M 30+10 zł MR ). Przez całą umowę Cinemaxy i On The Go w cenie. Jeśli dobierzesz inne pakiety to w 1-szym roku bez opłat, a w drugim wg cennika.
 5. Rodzinny HD za 15 zł to dobre wyjście. Jest stary pakiet Mini też za 15 zł, można go wziąć,jest jakaś ulga przez rok i coś gratisowo, ale to pakiet bardziej ubogi. Jeśli chodzi o pakiet np M to ma być w cenie 20 zł przez całą umowę, ale są warunki - bez pakietów dodatkowych płatnych, gratisowych, bez MR i wymiany dekodera.
 6. @Flagaprzejdz na dół podanej strony, ON THE GO płatne 5 zl.
 7. @sebapjak nie interesują go Filmboxy to 80 zł.
 8. @Flaganie możesz mieć w smartDomie dwóch usług na telewizję, tylko jedną, druga to internet lub telefon w Plusie.
 9. @grz3slawGdy przedłużysz umowę z pakietem L to w drugim roku umowy będziesz płacił 80 zł z multiroomami, brak będzie kilku kanałów Filmboxów. Za to w pierwszym roku masz 10 zł ulgi,za utrzymanie ceny abonamentu dodatkowy pakiet przez 6 mies. darmo, MR 1 (może i 2) bez opłat w 1-szym roku. Trzeba twardo negocjować.
 10. Myślę, że chcesz przedłużyć umowę,więc dzwonisz do DUK, tel. 22 127 128.
 11. @Burito ważne jest to, że zmniejszasz cenę abonamentu i możesz mieć tylko jeden "bonus" - 2 mies. pełnej oferty. Proszę, przeczytaj post @Nowy 123z 5.10 strona 732.
 12. Familijny HD za 20 zł., Familijny Max HD za 30 zł., Rodzinny HD za 5 zł w umowach 24/3. to już przeszłość. Teraz nowe pakiety i umowy bez miesięcy darmowych, za to m.in. z obniżonym abonamentem o 10 zł w pierwszym roku umowy.
 13. @pawliniożle policzyłeś. A za pakiety dodatkowe w pierwszym roku to kto zapłaci ? Drugi rok, moim zdaniem, do brze policzony.
×
×
 • Create New...