Jump to content
bradox

Tuner MINI HD 2000

Recommended Posts

tylko wypożyczenie, ale nie spodziewałbym się ich szybko bo oprogramowanie chyba trochę źle im wyszło :)

Substytut foto tylnego panelu oraz pilota znajdziesz w instrukcji obsługi Mini HD 2000, która dostępna jest na stronie CP.

Mam Familijny HD i dekoder mini sd z poczatku mojej umowy z Polsatem, stary dekoder powoli mnie wkur.. co sobie wgram kanaly FTA z Astry to on sie "czysci" i musze od nowa wprowadzac wszystkie kanaly, koszmar.

Czy ktos juz moze wie czy bede mogl nabyc ten dekoder HD juz teraz czy dopiero jak mi zdechnie stary dekoder ??

Zainteresowal mnie ten post o wejsciu USB na twardy dysk, czy ten dysk nabywa sie w CP czy mozna dolaczyc i nagrywac programy na dowolny twardy ??

Do dekoderów produkcji Cyfrowy Polsat Technology podłączamy także twarde dyski produkcji CPT - DTU o pojemności 320 GB.

Dekoder już działa u mnie. Pilot się dobrze w ręce trzyma (taki jak w ESI-88 z drobną różnicą przycisków funkcyjnych, pilot z ESI-88 również obsługuje HD2000). Szeroki kąt "patrzenia" pilota. Kanały przełącza podobnie jak HD5000 po aktualizacji. Dysk DTU320 jet obsługiwany bez problemu. Chyba nawet szybciej formatuje dysk;)

Tyle na poczętek. Prowadzę obserwację. ;)

Grafika cała jest identyczna jak w HD5000 (ta ładniejsza HD z kulkami umilającymi czas oczekiwania na kanał:D ).

Dosyć mocno się grzeje sam dekoder. Po 3 godzinach pracy odczuwalne jest wyraźne ciepło środkowej części góry i dołu obudowy.

Na kanałach VOD (póki co zauwazyłem, że nie na wszystkich) pojawia się ikonka informująca o braku możliwości nagrania filmu.

Np. na kanałach TVN, TVN7 (SD) do pojawienia się kanału potrzeba wyświetlenia dwóch kulek pomarańczowych.

Bufor nagrania nie jest pięciominutowy tylko trwa póki co ciągle. Mogę przewinąć wszystko co oglądałem do momentu, kiedy dekoder został włączony. :D

Dwa razy zdażyło się zaciąć na chwile obraz w momencie przewijania buforu nagrania. Po kilku sekundach odtwarzanie już odbywało się bez problemu. Póki co całkiem pozytywne wrażenie robi dekoder. Niepokoi mnie tylko dosyć wyraźne nagrzewająca się obudowa i ten ciągły bufor póki co.

Bez problemu przeszukuje kanały z Astry 19,2E.

Nie zauważyłem problemów z dźwiękiem ani obrazem.

No to poza tym grzaniem brzmi to wszystko dobrze. Pytanie tylko kiedy będzie w sprzedaży i dostępny z multiroom'em?

Pytanie do kolegów z APS-ów. Czy będzie a jak tak to kiedy możliwość zakupu tego dekodera w ramach umowy na MINIHD?

Aha czyli już można brać. No to super, a powiedz mi czy według Ciebie któryś z Nich jest lepszy czy różnią się tylko wielkością?

Jak wygląda w tym dekoderze budowanie i korzystanie z listy ulubionych kanałów. Czy mozna od pierwszego kanału ustawiać liste czy sa jakies ograniczenia?

Można od pierwszego kanału ustawiać listę, ale są na niej sztywno umieszczone kanały dla abonentów, ktorych nie można zlikwidować, usuwać i przesuwać. Są to między innymi kanał 23, 31 i wiele innych.

Od dziś jestem posiadaczem tego dekodera. Mój EchoStar HDS - 400E zaczął się kompletnie zawieszać.

Witam serdecznie.

Dzisiaj zakupiłem HD 2000 z twardzielem .Próbując nagrać film na HBO który będzie w nocy stwierdziłem brak możliwości edycji startu i końca nagrywania, na innym kanale było to samo ( wciskam przycisk REC na pilocie- wyświetlają się 3 pozycje których nie mogę edytować).

W instrukcji dekodera praktycznie nic nie ma o nagrywaniu.

Co ja źle robię??? Przecież w opisie dekodera jest napisane że ma możliwość nagrywania w dowolnym czasie .

Próbowałem chyba wszystkie możliwości.

proszę o jakąś podpowiedź.