Jump to content
bradox

Tuner MINI HD 2000

Recommended Posts

Chciałbym zapytać o dysk podłączany do tego dekodera. Jakiś czas temu wymieniałem swój sprzęt właśnie na Mini HD 2000, dostałem dekoder, talerz, lecz nie dostałem dysku, sprzedawca nie zaoferował a ja sam się nie dopytywałem.

Czy teraz po jakimś czasie mogę ten dekoder dokupić (?) ? I ile to kosztuje? Ewentualni gdzie coś takiego mogę dostać?

Koszt to jak się nie mylę 250 zł i udaj się do punktu tam powinny być lub na infolini zamuwisz.

Witam,

czy HD2000 (ewentualnie 5000) ma włączone równocześnie wyjścia HDMI i SCART (czyli można na 2 TV oglądać te sam program)?

Pozdrawiam

Hagi

WITAM

Mam takie pytanie czy w zestawie dekodera MINI HD 2000 jest podstawka do niego żeby było można postawić pionowo

Pozdrawiam.

@hagi. Są oba włączone wyjścia i można jeden program na 2 tv rozprowadzić.

@sebastianp17. Jest podstawka w zestawie.

Podstawka jest od dołu a od góry postaw popielniczkę żeby nie podnosił się jak podłączysz przewody.

witam mam pytanie czy do tego dekodera moge podłączyć dysk twardy który był dodawany do SAGEMCOMA......?

To mam jeszcze jedno pytanko: jakiego tunera (Producent) musze szukać aby pasowała do niego karta polsatu oraz aby mial mozliwosc nagrywania na zewnetrznym dysku..?

Karta CP jest parowana z dekoderem i nie ma możliwości do innego dekodera włożyć kartę.

Od około tygodnia, dekoder Mini HD 2000 można zakupić na własność za 1zł.,już od pakietu Mini HD.

Osobiście dzisiaj podpisałem umowę na pakiet Mini HD i kupiłem ten dekoder za 1zł., na własność.

Na fakturze jest napisane: Sprzedaż dekodera 0,50zł.,Opłata aktywacyjna 0,50zł., czyli razem 1zł. Dekoder na własność,czyli dekoder zostaje po zakończeniu umowy i przechodzi na odbiór FTA.

Ps.Pozdrawiam wszystkich z Wielunia.

A na ile umowę podpisałeś? Na 36 m-cy ? :?::?::?::?::?::?::?:

Wiem, że dokodery na własność - jeśli z umową to tylko z MiniHD.

Do innych pakietów tylko wynajem.

Oczywiście można kupić z pakietem Darmowym HD za 299zł, ale nie warty jest tej ceny.

Tak.Umowę podpisałem na 36 miesięcy. Fajnie że teraz jest za 1zł. na własność,bo nie trzeba płacić dodatkowo za wynajem dekodera i po skończeniu umowy zostaje na "pamiątkę" i na pewno przyda się do odbioru FTA.

Tylko jest małe ale. Trzy miesiące przed końcem umowy trzeba pisać wypowiedzenie,bo jak się tego nie zrobi to umowa automatycznie przedłuża się o 12 miesięcy i dopiero możemy zrezygnować po 12 miesiącach.(Może jest już tak od dłuższego czasu, a ja nie wiedziałem)

Chcecie lepsza rewelację? Po zakończeniu umowy będziesz miał kanały ze wszystkich bezpłatnych Muxów dostępne na tym dekoderze :)

Dodam, że ten dek. z umową na 29 m-cy jest sprzedawany za 49zł.

Natomiast z umową na 15 m-cy... niedostepny :).

Z umową na 15 m-cy jest dek. SD za 1zł z pakietem Mini HD :) :) :).

Fajnie ze strony Polastu tylko umowa troche za dluga. A jakie dekodery daj w umowie na 15 miesiecy i w jakich cenach??

Aha dzieki. Nie wiem co robic czy przedluzac kablowke czy brac Cyfrowy polsat, w kropce jestem:-(

Witam. Mam do was pytanie,czy działa wam funkcja w menu, która nazywa się "Strefa Abonenta"? U mnie jak w ją wejdę to pisze że z przyczyn technicznych usługa niedostępna. Czy może jest to spowodowane, że wczoraj podpisałem umowę i ta umowa się jeszcze nie zaksięgowała? Czy może nie działa ona od początku? Pytam się dlatego,że wcześniej nie miałem tego dekodera. Działa ona przez internet, czy przez dane wysyłane z satelity? Ile może trwać aktualizacja danych i ewentualnie po ilu dniach zacznie to działać?

PS.Po ilu dniach możliwe będzie pierwsza rejestracja w ICOK?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Do 7 dni aktualizacja wszystkich danych, pierwsza rejestracja do ICOK też do 7 dni.

@hagi. Są oba włączone wyjścia i można jeden program na 2 tv rozprowadzić.

Czy jesteś pewien na 100%? CP odpisał mi że nie ma możliwości równoczesnego korzystania z obu wyjść :?

Witam, mam problem z tym tunerem, w sobote go kupiłem i po podłączeniu przez kabel HDMI tuner się wiesza lub restartuje. Po kablu SCART chodzi bez problemu ale to mnie nie interesuje za bardzo. Na infolinie nie dzwoniłem bo nie chce sie denerwować. Czy jest jakiś sposób na rozwiazanie tego problemu czy jest po prostu zepsuty?