Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać o dysk podłączany do tego dekodera. Jakiś czas temu wymieniałem swój sprzęt właśnie na Mini HD 2000, dostałem dekoder, talerz, lecz nie dostałem dysku, sprzedawca nie zaoferował a ja sam się nie dopytywałem.

 

Czy teraz po jakimś czasie mogę ten dekoder dokupić (?) ? I ile to kosztuje? Ewentualni gdzie coś takiego mogę dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od około tygodnia, dekoder Mini HD 2000 można zakupić na własność za 1zł.,już od pakietu Mini HD.

Osobiście dzisiaj podpisałem umowę na pakiet Mini HD i kupiłem ten dekoder za 1zł., na własność.

Na fakturze jest napisane: Sprzedaż dekodera 0,50zł.,Opłata aktywacyjna 0,50zł., czyli razem 1zł. Dekoder na własność,czyli dekoder zostaje po zakończeniu umowy i przechodzi na odbiór FTA.

 

Ps.Pozdrawiam wszystkich z Wielunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Umowę podpisałem na 36 miesięcy. Fajnie że teraz jest za 1zł. na własność,bo nie trzeba płacić dodatkowo za wynajem dekodera i po skończeniu umowy zostaje na "pamiątkę" i na pewno przyda się do odbioru FTA.

Tylko jest małe ale. Trzy miesiące przed końcem umowy trzeba pisać wypowiedzenie,bo jak się tego nie zrobi to umowa automatycznie przedłuża się o 12 miesięcy i dopiero możemy zrezygnować po 12 miesiącach.(Może jest już tak od dłuższego czasu, a ja nie wiedziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanie,czy działa wam funkcja w menu, która nazywa się "Strefa Abonenta"? U mnie jak w ją wejdę to pisze że z przyczyn technicznych usługa niedostępna. Czy może jest to spowodowane, że wczoraj podpisałem umowę i ta umowa się jeszcze nie zaksięgowała? Czy może nie działa ona od początku? Pytam się dlatego,że wcześniej nie miałem tego dekodera. Działa ona przez internet, czy przez dane wysyłane z satelity? Ile może trwać aktualizacja danych i ewentualnie po ilu dniach zacznie to działać?

 

 

PS.Po ilu dniach możliwe będzie pierwsza rejestracja w ICOK?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tym tunerem, w sobote go kupiłem i po podłączeniu przez kabel HDMI tuner się wiesza lub restartuje. Po kablu SCART chodzi bez problemu ale to mnie nie interesuje za bardzo. Na infolinie nie dzwoniłem bo nie chce sie denerwować. Czy jest jakiś sposób na rozwiazanie tego problemu czy jest po prostu zepsuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...