Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za pomoc, generalnie sporo już anten ustawiłem tylko dekoderem, ale w tym przypadku chodziło mi w domyśle właśnie o ten "11411" Tam jest całą paczka HD od C+ i z nim jest problem, niby mam jakość ok 70% ale zdarza się chwilowe wyzerowanie;/ Te 2 FTA chodzą na dekoderku CP, ale obawiam się że jak podłączą dekoder C+ nie pociągnie reszty kanałów. Antena 60cm, więc pewnie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie można ? Przecież tu jest napisane że można

https://satkurier.pl/news/70714/cyfrowy-polsat-mini-hd-2000-oficjalnie.html

 

a oto cytat z tego opisu:

...Jest on także kompatybilny z

tunerem DVB-T USB firmy

AverMedia Technologies,

który jest dostępny w

wybranych punktach sprzedaży

platformy i umożliwia odbiór

programów naziemnej telewizji

cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji pisze że obsługuje DVB-T USB. DVB-T USB AverMedia jest dostępny w wybranych APS Cyfrowego Polsatu.

 

Może po prostu chce oglądać regionalną wersję TVP Info np. Łódzką, czy Wrocławską, a tego nie odbierze z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to ciekawe, że tak wiele osób nie zwróciło uwagi na to, że Mini HD 2000 daje możliwość podłączenia tunera DVB-T. Sam nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Pokazuje to też, jak wiele osób nie czyta instrukcji obsługi (nie mam tego dekodera ;)).

Zastanawiam mnie czy ten tuner DVB-T w wybranych Punktach faktycznie jest dostępny, gdyż w przypadku Cyfrowego Polsatu "wybranych" może oznaczać, że w żadnym nie jest dostępny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem dekoder jw. w ofercie multiroom. Problem polega na tym że podczas oglądania kanałów w jakości HD pojawiają się przeźroczyste kontury- jakby ślad, słabe odświeżanie ?. Zwykle podczas dynamicznych scen, jest to dosyć uciążliwe. Przekładałem dekodery (HD 5000) i efekt ten nie występował. TV mam Samsunga 40D5500, antena - nie mam pojęcia - napewno nie jest to oryginalna od CP, nie te malutkie. Sygnał : moc ok 90%, jakość ok. 70% Troszkę laikiem jestem w tym temacie dlatego proszę o porady. Spotkał się ktoś już z takim problemem ?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...