Jump to content

sebastianp17

Users
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Kiepska

About sebastianp17

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 11/26/1994

Informacje o profilu

 • Location
  EŁK NOWA WIEŚ EŁCKA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karty mam w Polsce dekoder jest zagranicą Karty są jeszcze z cyfry+
 2. Nic nie chcem z nim zrobić bo z nim nic nie dam rady zrobić tylko jest on zagranicą dla tego było moje takie pytanie 🙂 A jaka jest kara za brak zwrotu takiego dekoderu ile bym musiał zapłacić?
 3. Wiem że kiedyś było z philips pvr hd że nie trzeba było zwracać przy wymianie dla tego moje takie pytanie
 4. Mam takie pytanie czy muszę zwrucic dekodery pace pvr hd jeśli bym chciał wymienić na wifi premiumbox i drugi na wifibox?
 5. Mam takie pytanie: jeśli podpiszę umowę nową na pakiet EXTRA+ to czy po paru dniach mogę np. dokupić opcji CANAL+? Jeśli tak to ile może kosztować taka opcja?
 6. Dziękuję za odpowiedź. A jak wygląda sytuacja przy inny konwerterach np opticum czy inverto unicebel plus 2-3 wyjścia też trzeba konfigurować konwerter czy wystarczy tylko dekoder wtedy evobox pvr skonfigurować?
 7. Właśnie słyszałem że konwerter unicebel II który jest w Cyfrowy Polsacie jest niby zaprogramowany jeśli zostanie kupiony na wolnym rynku niby trzeba go zaprogramować.
 8. Witam wszystkich. Mam takie pytanie chodzi mi o podłączenie dekodekoderu evobox Pvr i evobox lite mam zamiar kupić konwerter unicabel 2 inverto z jednym wyjście i mam zamiar zamontować rozgałęźnik i teraz moje takie pytanie bo niby trzeba konwerter czy dekoder z konfigurować czy nie tylko wystarczy połączyć dekodery przez rozgałęźnik do takiego konwertera i będzie wszystko działać?
 9. Witam wszystkich. Mam zamiar zamówić Platforme Canal+ i myślę nad tym dekoderem wybrać teraz mam pytanie te dekodery są nowe czy już nie są tylko używane jeśli chodzi o dysk jest nowy czy też używany ?
 10. Witam wszystkich mam takie pytanie jak można się dostać do listy nagrani dekoder jest zablokowany i na ekranie cały czas ekran aktywacjny chciałbym się dostać do nagrań wcelu spisania muzyki a muszę już dekoder oddać?
 11. Mam takie pytanie: Czy ktoś próbował podłączyć telewizję pod Internet mobilny od Cyfrowego Polsatu i czy telewizja działa, czy faktycznie dekoder ma jakoś blokadę i tylko działa z Internetem stacjonarnym?
×
×
 • Create New...