Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób co podał kolega Wiking teletext w tym dekoderze niestety nie działa. Jeśli będziesz bardzo chciał używać telegazety to podłącz do dekodera oprócz HDMI, kabel scart i wybierz ręcznie w menu telewizora źródło obrazu z HDMI na SCART. Telegazetę będziesz obsługiwał tak jak dotychczas, czyli za pomocą pilota od telewizora. Po skończeniu czytania telegazety,w menu telewizora przełącz z powrotem na źródło obrazu z kabla HDMI, aby móc oglądać przekazy HD.

 

PS. Dodam że w tym dekoderze aktywne są naraz wyjścia Scart i HDMI i można sobie przełączać źródła obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to przepraszam za błędną informację. Mam jeden z dekoderów Cyfrowy Polsat Technology - T-HD 1000 i tu w ten sposób działa teletekst. Zakładałem, że jak w jednym modelu to w pozostałych także, zwłaszcza w tych najnowszych. Jednak myliłem się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako iż pisałem w innym wątku już te pytania ale nie był on jakby w pełni stosowny do tych pytań więc pozwolę sobie napisać je jeszcze raz tu :)

 

czy warto brać dekoder Mini HD 2000?

 

- czy przenośny dysk kupiony w Cyfrowym Polsacie działa tylko z dekoderem czy mogę go potem użyć np do laptopa?

- po podłączeniu dysku działa przewijanie itp?

- po podłączeniu dysku działa nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie czegoś innego?

- jak sprawuje się Ipla?

- jak dekoder działa, wiesza się lub zamula, długo się uruchamia?

- czy mogę zrobić swoją listę kanałów ale tak że po wciśnięciu 1 na pilocie będę miał np TVP Sport?

 

dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tobie z tamtego wątku. Dysk z CP działa wyłącznie z tym dekoderem który zakupisz. Działa przewijanie i inne funkcje. Funkcja jeden program nagrywasz a 2 oglądasz, działa tylko w sagemcom z CP. Ipla działa ok ale zależeć może od szybkości łącza internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla jest bezpłatna nie? :D bo w N za TVN Player 1,99 -.-

 

a jak jest z listą kanałów? ustawiam TVP Sport na 1 to po wciśnięciu 1 na pilocie wyskoczy mi TVP Sport czy Polsat?

 

Poszukaj odpowiedz w tym wątku!

 

od tego jest Forum żeby pytać a nie żeby przeszukiwać i może trafić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z tym dekoderem opisywany na poprzedniej stronie, na kanałach hd wiesza sie ,wymienilem na nowy i jest tak samo, :oops: wymienilem kable i konwerter, to samo, dekodery cyfry , mam jeszcze trzy HD w tym PVR na tym samym konwerterze dzialaja jak cacy, konwerter jest octo, wymienione f-ki, dalej drań sie wiesza :twisted: na dokladke ipla odpala pokazuje sie strona początkowa, i po wybraniu programu kóleczko dwa obroty i zwiech, :wink: czy ma ktoś jaki ś pomysł inny od wy[beep]a tego drania , troche szkoda bo dalem 300, za drania, czy tylko molestowanie w APS o następną sztukę. :read: pozdrawiam wszystkich i dzieki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż żal mi co niektórych- ja ponad rok mam Sagema ESI-88 chodzi bezproblemowo, teraz na multirooom dostałem MINI HD 2000 też żadnych problemów a tu się takie "kwiatki" trafiają.

Myślę że to raczej wina uprawnień nadanych przez CP niż konkretnego dekodera no bo ile może się trafić felernych sztuk ? jedna na 100, 200 ?? .

Na tym nowym na kartonie mam nalepkę kontrolera z jego numerem itd. potwierdzającą że sprzęt jest uruchomiony, sprawny, sprawdzony .

 

Ps.

Wydaje mi się że może to być za słaby sygnał z anteny, sprawdź to. A jeśli nic się nie poprawi to go wymień.

 

Ja mam na obu dekoderach w granicach 63-65% i wsio jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sygnał chyba jest ok, bo programy hd nie tną na dekach cyfry, na tym siła 80%, jakość 70%, zielone paski, dzieki za sugestie.

Ja również miałem silny sygnał oraz dobrą jakość, a mimo to kilka kanałów dosłownie nie dało się oglądać. Co było przyczyną :?: Źle ustawiona antena. Teraz nie ma mowy o zacince.

 

Mam za to inną dolegliwość. Mianowicie czasami, kiedy dekoder był całkowicie odcięty od zasilania, po włączeniu ukazywał mi się jedynie czarny ekran a dekoder w ogóle nie reagował. Pomaga tylko wyjęcie wtyczki z kontaktu. Zdarza mi się to czasami, ale chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma podobny objaw i z czego to wynika :?: (dekoder od 3 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...