Jump to content
bradox

Tuner MINI HD 2000

Recommended Posts

W ten sposób co podał kolega Wiking teletext w tym dekoderze niestety nie działa. Jeśli będziesz bardzo chciał używać telegazety to podłącz do dekodera oprócz HDMI, kabel scart i wybierz ręcznie w menu telewizora źródło obrazu z HDMI na SCART. Telegazetę będziesz obsługiwał tak jak dotychczas, czyli za pomocą pilota od telewizora. Po skończeniu czytania telegazety,w menu telewizora przełącz z powrotem na źródło obrazu z kabla HDMI, aby móc oglądać przekazy HD.

PS. Dodam że w tym dekoderze aktywne są naraz wyjścia Scart i HDMI i można sobie przełączać źródła obrazu.

Guest Anonymous

A to przepraszam za błędną informację. Mam jeden z dekoderów Cyfrowy Polsat Technology - T-HD 1000 i tu w ten sposób działa teletekst. Zakładałem, że jak w jednym modelu to w pozostałych także, zwłaszcza w tych najnowszych. Jednak myliłem się. :D

Z braku odpowiedzi ponawiam pytanie.

Zauważyłem że zniknęła mi zakładka Multiroom. Czy to oznacza że nie będę już musiał przekładać kart? Czy to tylko chwilowe zniknięcie?

Może to chwilowy brak zakładki Multiroom bo możliwie zapomnieli że posiadasz i należy się cieszyć że nie będziesz przekładał karty.

jako iż pisałem w innym wątku już te pytania ale nie był on jakby w pełni stosowny do tych pytań więc pozwolę sobie napisać je jeszcze raz tu :)

czy warto brać dekoder Mini HD 2000?

- czy przenośny dysk kupiony w Cyfrowym Polsacie działa tylko z dekoderem czy mogę go potem użyć np do laptopa?

- po podłączeniu dysku działa przewijanie itp?

- po podłączeniu dysku działa nagrywanie i oglądanie w tym samym czasie czegoś innego?

- jak sprawuje się Ipla?

- jak dekoder działa, wiesza się lub zamula, długo się uruchamia?

- czy mogę zrobić swoją listę kanałów ale tak że po wciśnięciu 1 na pilocie będę miał np TVP Sport?

dziękuje za pomoc :)

Guest Anonymous

Kolego nie spamuj! Nie piszemy postów o tej samej treści w różnych tematach. :)

Odpowiem tobie z tamtego wątku. Dysk z CP działa wyłącznie z tym dekoderem który zakupisz. Działa przewijanie i inne funkcje. Funkcja jeden program nagrywasz a 2 oglądasz, działa tylko w sagemcom z CP. Ipla działa ok ale zależeć może od szybkości łącza internetowego.

Ipla jest bezpłatna nie? :D bo w N za TVN Player 1,99 -.-

a jak jest z listą kanałów? ustawiam TVP Sport na 1 to po wciśnięciu 1 na pilocie wyskoczy mi TVP Sport czy Polsat?

Poszukaj odpowiedz w tym wątku!

od tego jest Forum żeby pytać a nie żeby przeszukiwać i może trafić. :)

Ipla jest płatna w zależności od tego co chcesz oglądać. Odnośnie listy kanałów to można ułożyć

dziękuje za pomoc :) wybiorę ten tunerek zobaczmy czy warto :)

Witam

Czy jest możliwość zaznaczenia programu który np. będzie za kilka godzin, tak aby dekoder mi o nim przypomniał lub na niego przełączył? (nie mam dysku twardego).

Pozdrawiam

witam, mam problem z tym dekoderem opisywany na poprzedniej stronie, na kanałach hd wiesza sie ,wymienilem na nowy i jest tak samo, :oops: wymienilem kable i konwerter, to samo, dekodery cyfry , mam jeszcze trzy HD w tym PVR na tym samym konwerterze dzialaja jak cacy, konwerter jest octo, wymienione f-ki, dalej drań sie wiesza :twisted: na dokladke ipla odpala pokazuje sie strona początkowa, i po wybraniu programu kóleczko dwa obroty i zwiech, :wink: czy ma ktoś jaki ś pomysł inny od wy[beep]a tego drania , troche szkoda bo dalem 300, za drania, czy tylko molestowanie w APS o następną sztukę. :read: pozdrawiam wszystkich i dzieki z góry za pomoc.

Witam, sygnał chyba jest ok, bo programy hd nie tną na dekach cyfry, na tym siła 80%, jakość 70%, zielone paski, dzieki za sugestie.

Aż żal mi co niektórych- ja ponad rok mam Sagema ESI-88 chodzi bezproblemowo, teraz na multirooom dostałem MINI HD 2000 też żadnych problemów a tu się takie "kwiatki" trafiają.

Myślę że to raczej wina uprawnień nadanych przez CP niż konkretnego dekodera no bo ile może się trafić felernych sztuk ? jedna na 100, 200 ?? .

Na tym nowym na kartonie mam nalepkę kontrolera z jego numerem itd. potwierdzającą że sprzęt jest uruchomiony, sprawny, sprawdzony .

Ps.

Wydaje mi się że może to być za słaby sygnał z anteny, sprawdź to. A jeśli nic się nie poprawi to go wymień.

Ja mam na obu dekoderach w granicach 63-65% i wsio jest ok.

Witam, sygnał chyba jest ok, bo programy hd nie tną na dekach cyfry, na tym siła 80%, jakość 70%, zielone paski, dzieki za sugestie.

Ja również miałem silny sygnał oraz dobrą jakość, a mimo to kilka kanałów dosłownie nie dało się oglądać. Co było przyczyną :?: Źle ustawiona antena. Teraz nie ma mowy o zacince.

Mam za to inną dolegliwość. Mianowicie czasami, kiedy dekoder był całkowicie odcięty od zasilania, po włączeniu ukazywał mi się jedynie czarny ekran a dekoder w ogóle nie reagował. Pomaga tylko wyjęcie wtyczki z kontaktu. Zdarza mi się to czasami, ale chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma podobny objaw i z czego to wynika :?: (dekoder od 3 miesięcy)

Ten problem zauważyłem wczoraj, nie reagował na włączenie z pilota ani z guzika który się na mim znajduje. Po wyłączeniu i włączeniu z listwy zasilającej, wszystko wróciło do normy.