Skocz do zawartości

Dr. Falcon

Użytkownicy
 • Zawartość

  223
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dr. Falcon

 1. Dr. Falcon

  nc+ – dyskusja ogólna

  https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/kara-uokik-dla-iti-podtrzymana-zlamano-prawo-przy-zmianie-n-na-nc
 2. Dr. Falcon

  Telewizyjny kanał roku 2018

  1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TTV HD2 - Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD3 - Najlepszy kanał filmowy - TVN Fabuła HD4 - Najlepszy kanał sportowy - Eleven Sports 15 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD6 - Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel 7 - Najlepszy kanał muzyczny - nie ma... 8 - Najlepszy kanał zagraniczny - nie ma... 9 - Najlepsza paczka kanałów premium - żadna!!! Choć posiadam HBO 😉10 - Najlepszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Premium Super HD11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - napewno Horror Channel, bo brakuje mi czegoś takiego w nc+ i coś dla najmłodszych Top Kids HD.
 3. Dr. Falcon

  Konwerter typu Monoblock

  Hej! Potrzebuję rady, jaki powinienem kupić konwerter do Hot Bird + Astra + multiroom pod dwa telewizory, z czego tylko na jednym chcę oglądać Astrę. Posiadam antenę o średnicy 80 cm.
 4. Dr. Falcon

  WiFi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  Ja mam na WiFi i działa bez przeszkód.
 5. Dr. Falcon

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Orange Neostrada 10Mb/s.
 6. Dr. Falcon

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Usługa HBO Go jak i inne tną masakrycznie, ale najgorzej HBO. Czy jest sens jechać z dekoderem do punktu, czy tam o dziwo nagle zaskoczy lub nie, warto? A wszystko już resetowałem i testy połączenia są dobre no nie wiem.
 7. Dr. Falcon

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Ok, rozumiem.
 8. Dr. Falcon

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  @ircios Dojdą miesiące że starej umowy, czyli?
 9. Dr. Falcon

  Nowości na platformie nc+ – stan aktualny

  Ja zrozumiełem, czyli muszę brać nadgodziny, bo taka rewolucja nadejszła
 10. Dr. Falcon

  Nowości na platformie nc+ – zapowiedzi

  Dziś nowa oferta w późniejszych godzinach, tyle w w temacie.
 11. Cześć wszystkim, czy wiecie o co chodzi, bo umowa na pakiet extra z multiroom kończy mi się w sierpniu, a tu w ica już mam możliwość przedłużenia umowy za niby 49 złoty, lecz brak informacji na temat multiroom, co nie mówię, że aż tak mi zależy na nim. To normalne że już tak szybko oferują przedłużenie, czy błąd?
×