Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoś kanały w dół listy. Nie przekraczaj kanału 999.

aha, no właśnie przenosiłem w dół (tak jak zalecałeś w innym wątku), ale przekraczałem kanał 999, bo kanały do przeniesienia były na końcu listy (przed kanałem Dla Abonentów) i chyba inaczej w dół ich przesunąć by się mi nie dało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda nie można przekraczać kanału 999 bo się robi straszny bałagan, bawiłem się dzisiaj z tym przez sporą ilość czasu. Ogólnie chodzi, że jak ma się np 100 ulubionych kanałów i następnym po 100 jest 999, to jak chcemy np. przenieść kanał z pozycji 95 to lecimy w dół 94, 93, 92, 91 itd a nie "do góry" 96, 97, 98, 99, 100, 999, 1 itd bo mi wtedy kanał z pozycji 1 lądował na pozycji 100 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko tak dla formalności przekopiuję komunikat CP dla APS-ów:

 

11.06.2014 r. na dekodery HD 2000 została wdrożona nowe wersje oprogramowania.

 

Nowe wersje oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.108.1.18

 

Zmiany w oprogramowaniu w porównaniu z poprzednią wersją:

 

- dodana nowa funkcjonalność HBOGO

- zmiana User Interface (EPG, informacje o programie, lista kanałów, lista nagrań)

- edycja list ulubionych

- planowanie przełączeń/rezerwacja zdarzeń

- edycja zaplanowanych nagrań/przełączeń

- planowanie manualne nagrań/przełączeń

- obsługa napisów

- PVR Seek (przytrzymanie strzałek do przewijania daje możliwość "przesuwania się" po buforze live pause lub nagraniu)

- ECO (do wyboru tryb Czuwania lub tryb Monitoring)

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderach HD 2000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

 

Zaktualizowałem również wykaz w dziale FAQ viewtopic.php?f=7&t=8680&sid=c0dc9561de9cfe2a8817c4ead1a8b819#p955190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nowym oprogramowaniem jest poważny problem.

Oto mój przykład: przesunąłem Polsat News+ obok TVP Info - teraz mam obok siebie dwa razy TVP Info bez Polsat News+. Dzieje się tak z każdym przesuniętym na liście ulubionych kanałem. Mnóstwo dubli.

 

Czy CP wie już o bugu? Bo w takiej postaci to zostać nie może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dublowania i znikania kanałów wystąpił u mnie wczoraj na dwóch tunerach. Rano poukładałem listy jak trzeba, a potem ni z tego - ni z owego znowu poznikały i powstały duble. Na jednym z dekoderów zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i ustawiłem około 140 kanałów na swojej liście. Na chwilę obecną kanały znajdują się na swoim miejscu i nie ma dubli. Ciekawe czy problem by powrócił, gdybym przestawił jeden lub kilka kanałów na liście tunera zresetowanego do ustawień fabrycznych - aż boję się to sprawdzać, po wczorajszym 1,5 godzinnym maratonie ustawiania własnej listy po resecie. I taka ciekawostka. Jeśli ustawiamy kanały na naszą listę i chcemy znaleźć kanał po nazwie (na liście CP i wolnych kanałów), to nie możemy już liczyć na wyszukiwanie kanałów zgodnie z daną literą alfabetu - ta funkcja już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...