Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Podpiłem umowę z cyfrowy Polsatem dnia 04 stycznia 2013r na 29 miesięcy na pakiet familijny max HD i film HD i teraz chcę wymienić dekoder MINI HD 2000 NA SAGEMCOM ESI-88 i mam pytanie czy jest taka możliwość w cyfrowym Polsacie

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam HD 2000 gdy w czasie oglądania programu nacisnę nagrywanie pojawia się okno: wybierz program, czas rozpoczęcia i czas zakończenia, wszystkie dają się podświetlić ale ustawić mogę tylko czas zakończenia. W dziale techniczny infolini najpierw kazali mi sfomatować dysk potem przywrócić ustawienia a na koniec odesłali mnie do punktu sprzedaży, tam wymienili mi dwa razy dekoder i raz dysk, nic to nie dało więc stwierdzili, że pewnie tak ma być. Proszę o pomoc jak być powinno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w tym cudzie techniki da się sprawdzić bitrate danego programu? Jeśli tak to gdzie tego szukać?

 

Nie no, weź nie żartuj. Mini HD2000 to typowy tunerek który ma służyć do odbioru płatnej oferty telewizji satelitarnej+ przeglądanie zasobów IPLI, a ty wymyślasz jakieś wodotryski pisząc w ironicznym tonie. Posiadając tak wypasiony sprzęt jak nBox ADB serii CLRA 500GB. Carbo na linuxie nie miałem możliwości sprawdzenia bitrate danego kanału, a ty chciałbys to w Mini HD2000.

Zacznijmy od tego że Mini HD2000 to dekoder umożliwiający odbiór kodowanych kanałów operatora Cyfrowy Polsat i to jego główne zadanie. Jak chcesz mieć mnogość dodatkowych informacji dostępnych w tunerze to kup własny dekoder za kilka stów, a nie szukaj ich w sprzęcie który dostajesz za złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badziew bo specjaliści, technicy od oprogramowania zapadli w sen zimowy :lol: Obudzą się dopiero jak zobaczą stos dekoderów do szanownych specjalistów od softu :)

 

A tak konkretnie to jak po ustawieniach fabrycznych dalej są "zwiechy" to idźcie do najbliższego APSu i wymieniajcie dekoder na inny nawet jak to już jest któryś raz z kolei.

może w końcu Ci od supportu wezmą się do roboty. A może nie maja co robić i lubią wgrywać na nowo ostatni aktualny soft do zwróconych dekoderów od abonentów i puszczać do APSów jako sprawne dekodery a po miesiącu i tak posypie się soft. Nawet super hiper soft z bajerami i cudami ale z błędami nigdy nie będzie stabilny a co z tym idzie sypanko po miesiącu a o objawach nie trzeba chyba pisać bo w każdym wątku o dekoderach CPT to widać.

Abonent płaci za abonament i oczekuje stabilnego w działaniu dekodera bez bajerów do odbioru płatnej telewizji satelitarnej. Z kolei Support odpowiedzialny jest za reagowanie na tego rodzaju problemy z softem bo również dostają za to pieniądzę z naszego abonamentu. Ale widocznie taniej jest się użerać z abonentami i wymieniać sprzęt na inny niż pogonić support by CPT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten nr softu mam u siebie (1.112.1.18) chociaz jestem poza wskazaną pulą. Mało tego miałem go już wcześniej. Dzisiaj zaniosłem dekoder do wymiany a oni w APS powiedzieli że muszą go najpierw testować :/ i teraz pytanie jakie są szanse ze u nich tez się akurat zawiesi?? Skoro u mnie zawieszał się dwa razy dziennie gdzieś tak a czasami wcale??? I co oddadzą mi go spowrotem i powiedzą pewnie ze wina instalacji antenowej. Paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj, forum czytam już jakiś czas.

 

Wracając do tematu, to w tamtym roku byłem ze swoim HD 2000 w APS, powód taki że się nagminnie wieszał na kanałach HD. Zaniosłem i zostawiłem na jakąś godzinę dla nich na sprawdzenie. W trakcie tej godziny ani razu się bydlak nie zawiesił ale po rozmowie wymienili, więc problemu być nie powinno. Sam znowu muszę znowu iść do APS, też od jakiegoś czasu zaczął się wieszać i to coraz częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...