Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem: na wykupionych kanałach info - "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" więc poprzez iCOK wznawiam połączenie z satelitą i po 10-30 min wszystko ok , kanały świecą .

Na drugi dzień rano znów ten komunikat ,wznawiam więc połączenie , wszystko świeci , niby ok ale...

na trzeci dzień rano znowu brak kanałów. :/

I tak w kółko od 3 dni. :cry:

Dzisiaj telefon na infolinię z pytaniem co się dzieje?

Odpowiedź konsultanta: źle ustawiona antena lub uszkodzone gniazdko elektryczne.

Antena 90 cm , konwerter quad , inne tunery (Turbo i Sagemcom) świecą bez problemów więc instalacja elektryczna dobra.

Co może być grane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być grane :?:

 

Cyfrowy Polsat, Solorz, i reszta grają w swojej lidze ze swoimi zasadami...

 

Spróbuj zadzwonić jeszcze raz może 2 razy na infolinie może trafisz na kogoś kompetentniejszego kto rzeczywiście Ci pomoże.

Problem wynika najprawdopodobniej z winy CP i błędne nadawanie uprawnień albo sam nie wiem... być może karta kodująca wadliwa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem kolego może tkwić nie w gniazdku sieciowym a w zasilaczu tunera. Przejdź się do APSu i poproś o jego wymianę. Miałem ten sam problem do czasu, aż trafiłem na fachowego technika. W pierwszej chwili pomyślałem "ten gość jest szalony"- ale udałem się do APSu, gdzie dowiedziałem się, że kilka osób przede mną miało ten sam problem i po wymianie zasilacza problem ustąpił. U mnie również to zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi wybrać dział w którym mógłbym zadać to pytanie ale wybieram ten bo jednak może dot. tego dekodera - mam zapisany na liście kanałów TOK FM ale nie mogę go słuchać bo pokazuje mi informacje "brak karty w dekoderze" (radio jest z tp. C+ ale niby jest FTA). Czy dzieje się tak tylko w dekoderach od CPT a jeżeli tak to czy można sobie jakoś z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym (tj. 7 marca 2013 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów MINI HD 2000- aktualizacja do wersji 1.122.1.18.

 

Zaznaczamy, że aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1775433284 do 1775507893. Pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.112.1.18.

 

Zmiana w nowej wersji oprogramowania: 1.122.1.18

wyeliminowanie przypadków zawieszania się dekodera.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie:

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać opcję Ustawienia i Aktualizacja oprogramowania w Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt CP jest nie do ogarnięcia on żyje swoim życiem to jest jakiś fenomen nigdy nie wiesz co się stanie :D Mój dekoder działał bardzo dobrze wieszał się raz na jakieś 2 tygodnie czyli jak na sprzęt CP to trafiłem bardzo dobrze. No ale po aktualizacji na wersje 1.112 ... (czyli jeszcze tą poprzednią)miało być jeszcze lepiej a po aktualizacji zaczął się wieszać raz na dzień czasami 2. A teraz pojawiła się nowa aktualizacja której zresztą nie mam zainstalowanej bo jako że nie znalazłem się w puli dekoderów to jeszcze nie jest mi dane jej sprawdzić ale dekoder nie zawiesił się od momentu wejścia aktualizacji mimo że nie mam jej zainstalowanej. Po prostu sprzęt CP jest jedyny i niepowtarzalny :roll::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu też to zauważyłem. EPG nie działa mi na paru kanałach i nic nie da się z tym zrobić. Nie wiem jak jest po wyjęciu wtyczki od kontaktu, bo do tego celu nie chce mi się tam specjalnie sięgać. Póki co nie mam EPG na tych kanałach i nie wiem z czego to wynika.

 

Poprawiła się za to stabilność dekodera (narazie się nie zawiesza - odpukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji oprogramowania do wersji 1.122.1.18 póki co dekoder się nie zawiesił, ale pożyjemy, zobaczymy jak będzie dalej.

Niestety EPG u mnie też szwankuje, dla niektórych stacji czasami nie wyświetla się wcale. Poza tym, dla wszystkich stacji bardzo często program tv wyświetla się tylko na 24 godziny, lub mniej. Pomaga wyjęcie wtyczki z gniazdka, lub wprowadzenie dekodera w tryb głębokiego uśpienia. Po ponownym włączeniu i zebraniu przez dekoder danych EPG, znów mam program na kilka dni, ale po jakimś czasie ponownie dane EPG na dalsze dni znikają. Problem występował już przy sofcie 112, ale przy 122 wyraźnie się nasilił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...