Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszło oficjalne info:

 

W dniu 3.07.2014 r. na wybrane grupy dekoderów HD 2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla grup dekoderów z zakresu modułów: 1775433549 – 1775504912

 

Nowa wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.118.1.18.

(Dla pozostałych dekoderów aktualna pozostaje wersja 2.108.1.18.)

Zmiany w porównaniu z wersją 2.108.1.18 (umieszczoną 11 czerwca):

 

- poprawka do list ulubionych

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację oprogramowania z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinna być "dostawa" softu dla pozostałych Mini HD 2000.

 

Co w przypadku, gdy w dekoderze jest zainstalowane poprzednie oprogramowanie tj. to przed 2.108.1.18, a załóżmy, że dziś wysyłają jeszcze nowsze? Pobierze i zainstaluje najnowsze?

 

A co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.07.2014 r. na dekodery HD2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.118.1.18.

Zmiany w porównaniu z wersją 2.108.1.18 (umieszczoną 11 czerwca):

- poprawa stabilności dekodera

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderach HD2000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nowy soft nie sprawia póki co problemów.

W końcu się przyłożyli.

 

Edit: Było zbyt pięknie. Kanały ręcznie przeze mnie dodane, czyli FTA spoza oficjalnej listy zniknęły z ulubionych. W ich miejsce dublują się sąsiednie kanały.

 

No kpiny po prostu. Ktoś ma podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nowy soft nie sprawia póki co problemów.

W końcu się przyłożyli.

 

Edit: Było zbyt pięknie. Kanały ręcznie przeze mnie dodane, czyli FTA spoza oficjalnej listy zniknęły z ulubionych. W ich miejsce dublują się sąsiednie kanały.

 

No kpiny po prostu. Ktoś ma podobnie?

Wczoraj dodałem do listy VOX MTV i jakoś nic się mi nie popsuło, a nawet nie robiłem ustawień fabrycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy jest jakas mozliwosc zrobienia backupu ustawien tego tunera? Chodzi oczywiscie o przywracanie list kanalow ulubionych i ustawien. Juz drugi raz w przeciagu miesiaca tesciowi uszkodzila sie lista kanalow ulubionych. Na jednej z list mial kanaly niemieckie z Astry. Wszystkie te kanaly zostaly zastapione jednym kanalem powtarzajacym sie chyba ze 30 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Dekoder przywracałem chyba z 7 razy do ustawień fabrycznych. Lista sypie się niemiłosierne po każdej niewielkiej zmianie na liście oficjalnej.

 

Ręce mi opadają. Mogę coś zrobić? Czy uwzględnią mi ten problem kiedy pójdę do APSu i walnę im ten dekoder na blat :?: Już brakuje chęci i czasu do któregoś z kolei układania listy kanałów.

 

(dekoder wymieniony niecały miesiąc temu, bo poprzedni tej aktualizacji w ogóle nie przeżył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

07.10.2014 r. na dekodery MINI HD 2000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania:

Nowa wersja softu: 3.28.1.18. Oprogramowanie przeznaczone jest dla grupy dekoderów z zakresu modułów: 1775433549 – 1775504912, wersja softu dla pozostałych dekoderów: 2.118.1.18

W porównaniu z wersją aktualnie dostępną dla Klientów, wszystkie nowe wersje oprogramowania wyżej dekoderów zawierają poprawki błędów.

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...