Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty piszesz żadnych zmian nie ma weszłem na oficjalną stronę tvn program tv i tam normalne godziny

Ukryta prawda 15:00

Rozmowy wtoku 16:00

Wawa non stop 17:00

Szpital 18:00 żadnych zmian nie ma po zatym by reklamowali tak jak było w grudniu że jest zmiana z wawą i z szpitalem ni wprowadzaj ludzi w błąnd a jak rzeczywiście tak jest to napisz skąd to wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jeśli to prawda to powinno wyglądaç następująco

15:00 Wawa non stop szkoda może będą lepsze wyniki choć raczej wątpie gdyż większość ludzi jest o tej poże w pracy a jak polsat zacznie emitować nowe odcinki trudnych spraw to wawa opadnie i to solidnie tych widzów co nazbierała przez sezon powtórkowy opadnie znaczna ilość

16:00 rozmowy wtoku

17: 00 ukryta prawda

18:00 Szpital no chyba że to pomyłka zwyczajna bo tak jak mówię w gazetach telewizyjnych nie ma żadnych zmian na oficjalnej stronie tvn program tv też żadnych zmian nie ma a po zatym mówili by coś w reklamie bo jak była zmiana między szpitalem i wawą to trąbili o tym od dwóch tygodni a dzisiaj leciał reklama ukrytej prawdy i mówili o 15:00 no zobaczym w poniedziałek czy to oficjalna zmiana czy tylko błąnd na ekranie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słaba ramówka tvn-u, chyba w ogóle nie będę wiosną oglądał tego kanału. Ciekawe jaką oglądalność będzie miał nowy serial "sama słodycz" w poniedziałek o 21.30 i niedzielne prime time.

Wczoraj widziałem zapowiedź nowego sezonu w - 11. Można zobaczyć ją gdzieś w internecie?

 

Denispotter: pisze się wszedłem a nie weszłem/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN ostatecznie rezygnuje z WNS - do końca lutego będą emitowane odcinki premierowe o 15:00

 

Serial okazał się wielka klapą ,ale dopiero po 6 miesiącach przyznano się do porażki. Jak tłumaczy Miszczak:

...Niższe wyniki oglądalności „Wawy” od tych, które notują podobne produkcje w innych krajach Europy, to efekt polskiego prawodawstwa dotyczącego mediów. Zgodnie z nim, w naszym serialu nie może być tak ostrych scen jakie są w tego typu produkcjach zagranicą.

 

Tylko, że nikt mu nie zabraniał umieścić serialu po 22:00

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... a-non-stop

 

Ogólnie taka moja rada do mediów: skónczcie z tymi ścier...ami w telewizji! Wstyd odmóżdżać ludzi od rana do wieczora!

Apel też do oglądających: Żebyście później mieli środki na leczenie w szpitalu, bo skutki oglądania tych głupot są niezbadane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Wawy Non Stop - czekałem i w końcu się doczekałem.

 

Ogólnie to powiem tak, TVN już dawno nie był (pod względem programowym) w tak słabej kondycji jak teraz. Nowe programy są słabe, szybko wylatują.. W "rozmowach..." disco polo i majteczki w kropeczki. Niestabilna ramówka w porach popołudniowych. Poza tym takie błędy jak np. pozwolenie na wydarcie sobie licencji na "Taniec z gwiazdami".. Tak wiem, niektórzy zarzekają się, że już tym [beep]ją, ale to jest hitowy program.

 

Kto jest za to odpowiedzialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czepiacie się "Wawy" a "Ukryta prawda" jest lepsza? Nie, nie jest... Wszystko to nieoficjalne odpowiedzi a na ich fanpage'u nadal jest zdjęcie na tle informujące, że od marca serial będzie o 15 emitowany. ;)

Według mnie powinni Wawę przenieść do TVN7, to jest telenowela dla młodych a TVN to głównie ludzie ok. 40 roku życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy chcą to oglądać - telewizje zobaczyły, że mimo wszystko przyciągają one widzów

 

Źle to świadczy o Polakach. Już pisałem o tym nie raz, że znajduje to odzwierciedlenie w życiu prywatnym, w finansach, życiu społecznym czy podejściu do polityki - komformizm do n-tej potęgi, wiara w puste obietnice, brak własnego zdania, rozrzutność, naiwność wynikająca z narzuconych przez media stereotypów zachowań, warunków życia etc.

 

 

Jesli chodzi o UKRYTĄ PRAWDĘ - to jest to taki mix : zdarzają sie historie pokazujące realne problemy, które pokazują różne postawy ludzi, środowiska i próbują znaleźć wspólny język, dialog między przeciwstawnymi poglądami, ale są też i "głupawe opowiastki dla nastolatek"

 

Do tego w mojej opinii gra aktorska nie wygląda sztucznie jak w polsatowskich

 

Natomiast w WNS to tylko seks, "dziewczynki", machanie tyłkiem, kompletnie bezsensowne dialogi

 

Jak ktoś chce to oglądać to niech lepiej weźmie kamerę i nakręci dzień ze swojego życia albo/i sasiadów, znajomych - niektórzy lubią oglądać takie rzeczy bo to złudzenia przypomina im ich świat lub/i świat w którym chcieliby żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty takiej Ukrytej Prawdy, Dlaczego Ja czy Trudnych Spraw to groszowe sprawy dla TVNu czy polsatu. A, że takie produkcję są chętnie oglądane przez głupi naród? Hajss się zgadza i o to chodzi. Mało wydać, dużo zarobić. Po co polskie stacje mają się trudzić na jakieś ambitniejsze produkcję, które wymagają dużych nakładów finansowych, jak mogą spokojnie wyprodukować takie ścierwa, a oglądalność i tak będzie. Polacy to najgorszy naród pod względem wymagań telewizyjnych. Kupią wszystko co im rzucają pod nos. Tak samo jest np. ze znaczkiem HD. Jest napisane HD, to program jest w HD i koniec dyskusji. A to, że kanał ma jakość gorzej niż SD to już inna sprawa. Szkoda słów. Dlatego bardziej ambitni programowo już dawno przenieśli się do internetu, gdzie mogą spokojnie oglądać produkcję z innych państw. Grupy subujące filmy/seriale czy nawet programy typu Top Gear czy X-Factor UK są tak powszechne, że już dzień po premierze wszystko jest gotowe. Dodatkowo możemy sobie wybrać najlepszą jakość obrazu do oglądania i później oglądać na swoim tv w dowolnej porze jaka nam pasuje.

 

No, ale jeśli w TOP5 najlepiej oglądanych w tygodniu mamy takie "produkcję" jak m jak miłość, barwy szczescia czy ojciec mateusz. Sorry... taki mamy lud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale te paradokumenty podobno są to prawdziwe zdarzenia odgrywane przez aktorów amatorów więc jak można mówić, że nierealne skoro to się podobno kiedyś wydarzyło.

 

A np. Sędzia Anna Maria i Sąd Rodzinny dlaczego odmóżdżacz? Przecież tworzony przez fachowców. Prawdziwi sędziowie, prawdziwi adwokaci więc osoby znające się na fachu odgrywający podobno rzeczy, które naprawdę się kiedyś wydarzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciągnięcie SAM czy SR przez kilka lat to już chyba przesada - rozumie 3, max.4 sezony, pod warunkiem uatrakcyjniania kontentu w każdym sezonie - i to jeszcze codziennie!

 

Wszystko żywcem z Niemiec głównie kopiowane do nas! Widac nie tylko u nas takie głupie społeczeństwo albo wręcz przeciwnie - Polakowi wszystko się wciśnie, nawet 25 letniego gruchota, wazne że z Niemiec, kraju dobrobytu i można wtedy zaszpanować przed sąsiadami.znajomymi swoim "luksusem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNS to nie seks ani machanie tyłkiem. Są różne wątki, a teraz m.in. jedna z nowych bohaterek podjęła się pracy w klubie nocnym. Ale co ja się będę... Żadna praca nie hańbi, a pieniądz nie śmierdzi. ;)

Jeżeli ktoś potrafi coś ocenić po 10 minutach czy po 1 odcinku to gratulacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN ostatecznie rezygnuje z WNS - do końca lutego będą emitowane odcinki premierowe o 15:00

 

Serial okazał się wielka klapą ,ale dopiero po 6 miesiącach przyznano się do porażki.

 

No i dobrze, że serial okazał się klapą. Wtłaczanie ludziom takich treści w dłuższej perspektywie prowadzi do szalenie negatywnych zmian kulturowych (robienie z ludzi chamów i idiotów - każdy, kto choć trochę zna się na sprawie wie, że ludzie tak mają, że powielają wzorce, które są im przekazywane w środowisku, a tv jest właśnie jednym z elementów przekazujących te wzorce), co by chyba dobiło i tak zniszczony przez zaborców i komunistów naród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te paradokumenty podobno są to prawdziwe zdarzenia odgrywane przez aktorów amatorów więc jak można mówić, że nierealne skoro to się podobno kiedyś wydarzyło.

 

A np. Sędzia Anna Maria i Sąd Rodzinny dlaczego odmóżdżacz? Przecież tworzony przez fachowców. Prawdziwi sędziowie, prawdziwi adwokaci więc osoby znające się na fachu odgrywający podobno rzeczy, które naprawdę się kiedyś wydarzyły.

Chyba sobie żartujesz. Przecież w tego typu programach nie ma żadnych prawdziwych historii. Każdy odc. jest według scenariusza, napisanego przez TVN/firmę produkcyjną. I nie są one napisane na podstawie prawdziwych historii, tylko wyssane z palca.

W "Sądach" może i są fachowcy (tzn. prawdziwi sędziowie i adwokaci) ale cała historia jest również wg. scenariusza.

Dlatego te programy są odmóżdżające, bo historie są płytkie a gra aktorska woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że serial okazał się klapą. Wtłaczanie ludziom takich treści w dłuższej perspektywie prowadzi do szalenie negatywnych zmian kulturowych (robienie z ludzi chamów i idiotów - każdy, kto choć trochę zna się na sprawie wie, że ludzie tak mają, że powielają wzorce, które są im przekazywane w środowisku, a tv jest właśnie jednym z elementów przekazujących te wzorce), co by chyba dobiło i tak zniszczony przez zaborców i komunistów naród.

 

Przywracasz mi wiarę w ludzi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...