Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2014

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Bridget Jones W pogoni za rozumem

Francuski pocałunek

P.S. Kocham Cię

Noce w Rodanthe

Seks w wielkim mieście 2

Nie cierpię Walentynek

Wytańczyć marzenia !

 

Superkino 2014

Mission Impossible

Matrix

Infiltracja

Mission Impossible 2

Matrix Reaktywacja

Ostatni samuraj

Mission Impossible 3

Matrix Rewolucje

Posejdon

Mission Impossible Ghost Protocol [Premiera!]

To są filmy które ukazały się w tym roku i te filmy kture dopiero polecą w tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Harry potter poleci tvn w tym roku bo w tamtym roku leciało 7 części od 7 czerwca

w 2012 roku leciało 6 części od 22 czerwca więc w tym roku wygląda na to że jeśli by leciało to

powinny lecieć wszystkie części harrego pottera od 23 maja jeśli jest tak jak muwie to wyglądało by

to ta:

23 maj Harry potter i kamień filozoficzny

6 czerwiec Harry Potter i Komnata Tajemnic

20 czerwiec harry potter i więzień azkabanu

4 lipiec harry potter i czara ognia

18 lipiec harry potter i zakon feniksa

1 sierpień harry potter i książe półkrwi

15 sierpień Harry Potter i INSYGNIA Śmierci część 1

29 sierpień Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 (2011 rok) premiera tvn tak to powinno lecieć

mam nadzieję że tvn nie zawiedzie ale myśle że nie powinien nas w tym roku zawieść przecież to

maraton z harrym potterem to norma tak jak i z władcą pierścieni

Ale wracając do superkina tvn to jest beznadzieja i tyle w tamtym roku było lepiej bo był maraton władcy pierścieni potem sagi zmierzch i harry potter ciekawe czy harry potter poleci w tym roku czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noce w Rodanthe leci teraz w sobote 1.02.2014 normalnie beznadziejny film okropność dopiero co leciało w czerwcu w tvn potem na tvn7 normalnie tvn zaczyna się powtarzać z tymi filmami potem tvn się dziwi że ma małą oglądalność dla mnie to jest straszne a wy co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najgorszych kanałów w Polsce: prymitywna rozrywka, zmanipulowane wiadomości i seriale poniżej krytyki.

 

Na marginesie - Usunąłem TVN z listy kanałów (razem z TVP Rozrywka, TVP Polonia i ATM Rozrywka).

 

Tak, oczywiscie. Lepiej sobie zostawić jakże genialny Polszmacik i ultra nowoczesne TV Trwam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeden z najgorszych kanałów w Polsce: prymitywna rozrywka, zmanipulowane wiadomości i seriale poniżej krytyki.

 

Na marginesie - Usunąłem TVN z listy kanałów (razem z TVP Rozrywka, TVP Polonia i ATM Rozrywka).

W pełni się z tobą zgadzam. Wymieniłeś właściwie najgorsze kanały obecnej NTC. Jeszcze jakiś czas temu do tej listy można było zaliczyć TV6 czy PULS 2, ale te stacje odbiły się od dna. Co do TVN to jedynym wartym oglądania kanałem jest TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to był dobry ogólnotematyczny kanał.

 

Nie żebym się chciał jakoś specjalnie wykłócać, ale TVN nigdy nie był dobry. To zawsze była tv dla gospodyń domowych. I to tych gospodyń, o kiepskich gustach. Dla mnie wszystko co ma TVN w nazwie, to szmira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TVN jak najbardziej był kiedyś dobry, oglądałem chyba ten kanał najczęściej ze wszystkich. Obecnie jedyną rzeczą za jaką ich cenię to jakość techniczna, zawsze to TVN wprowadzał nowe standardy jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pogodzę Was- TVP, TV POLSAT oraz TVN to szmira. Mowa oczywiście o ich zawartości programowej. Audycje sportowe to inna troszzkę sprawa bo wyżej wymienione podmioty go nie tworzą ,a jedynie relacjonują, też nie najlepiej swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiscie. Lepiej sobie zostawić jakże genialny Polszmacik i ultra nowoczesne TV Trwam. :lol:

 

Po pierwsze - Polsatu również nie oglądam. To taki sam kanał jak TVN - dla mało wymagających widzów (delikatnie to ujmując). Jedyne co broni Polsat to jakieś porządne filmy - przeważnie raz w tygodniu (w TVN nawet i tego nie ma bo są to albo prymitywne komedie albo bajki). Poza tym gdybym tak uczciwie usunąć wszystkie kanały, których nie oglądam wcale albo bardzo rzadko to musiałbym usunąć również TV 6 i Puls 2 (tylko ramówka TV 6 jest o 70% lepsza niż jeszcze np. 6 miesięcy temu) z kolei Puls 2 emituje praktycznie cały czas emitują bajki ale mi to nie przeszkadza bo to (na chwilę obecną) jedyny kanał dla dzieci w DVB-T.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na marginesie - jedyny kanał, który mogę oglądać praktycznie przez cały czas to TVP Kultura i od czasu do czasu to TVP Historia.

 

Po drugie - Nie mam nic do TV Trwam - programów religijnych raczej nie oglądam, ale "Informacje Dnia" i "Polski Punkt Widzenia" owszem. Przynajmniej mogę dowiedzieć co tak NAPRAWDĘ dzieje się w Polsce. Oczywiście nie jest to kanał w 100% obiektywny, ale przynajmniej nie ma w nim takiej nędznej propagandy sukcesu jak np. w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...