Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester na TVNie był najgorszy!! Plastik i kit, kiepscy wokaliści, marna i tania "Eskowa" muzyka, kiepscy prowadzący którzy w ogóle nie umieją prowadzić takich imprez, nudne wizualizacje, grafiki, brzydka scena, kiepski dźwięk...

Takie znalazłem minusy. Jak zwykle wygrał Polsat który póki co najlepiej ze wszystkich stacji umie prowadzić takie imprezy :) Kiedy oglądam Sylwestrową Moc Przebojów to czuję się jak bym był tam w Gdynii czy Warszawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem, że suma sumarum TVN wypadł od Polsatu gorzej.

Nie wiem dlaczego TVN nie weźmie się w garść i nie zrobi choć raz dobrej imprezy plenerowej :?: Jest to dobra telewizja, ale jeśli chodzi np. o koncerty to totalnie leżą. Sopoty w ich wykonaniu też mi jakoś nie podchodziły.. OCB TVNie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopt i sylwester TVN był niezły ze trasmisjii 5.1.A munus wokoliści brak konkretnych gwiazd zabrał je polsat było by lepiej aby pojawiły się gwiazdy zagraniczne europejskie co robią furore i tym jest problem przykładowo jakim sensem było zaprosić Norah Jones gdzie nikt jej właściwie niezna smenty były przecież tyle jest gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN było kameralnie - niektórzy nie rozumieją tej stacji. Ona robi programy i przedsięwzięcia nie dla mas, ale do osób lepiej wykształconych, w miastach, bardziej ambitnych o wyraźnie wyspecyfikowanych gustach, dlatego nie było kapel disco polo czy discopolopodobnych czy playbackowców albo pseudogwiazd jak Wiśniewski

 

Takie podejście z góry skazane jest na porażkę w Polsce!

Rzeczywiście brak gwiazd zagranicznych boli - przy 2 mln zł ze strony miasta i podobno 4 mln zł od TVN to rzeczywiście mogło być lepiej

Przynajmniej był jakiś koncept (MIASTO ŻYWIOŁÓW), niezła realizacja, grafika

 

Zwróćcie uwagę np. na kanał 3sat, który co roku ze względu na ogromne głosy pochwały i uznanie widzów serwuje w Sylwestra multum koncertów gwiazd, których repertuar nie jedna jedną wielką łupanką bez ładu i skłądu

 

 

PS. Norah Jones dla jednych to smęty a dla innych wrażliwa piosenkarka chwytająca za serca z utworami z przesłaniem. Muzyka powinna służyć raczej tym drugim.

Tak jest z wieloma innymi artystami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masy słuchają podobno disco polo a na Sylwestrze TVN był?

 

I proszę CZYTAĆ cały post - niemiecki kanał 3sat w wieczór Sylwestrowy oferuje widzom maraton koncertów gwiazd pokroju Norah Jones. Nie wszyscy chcą słuchać Krawczyka z playbacka i disco polo!

 

Porównaj sobie jakość (grę aktorów, problematykę, fabułę) DLACZEGO JA, TRUDNE SPRAWY np. z UKRYTA PRAWDĄ i SZPITALEM

 

WNS jest wyjątkiem i jak widać NIEWYPAŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN było kameralnie - niektórzy nie rozumieją tej stacji. Ona robi programy i przedsięwzięcia nie dla mas, ale do osób lepiej wykształconych, w miastach, bardziej ambitnych o wyraźnie wyspecyfikowanych gustach, dlatego nie było kapel disco polo czy discopolopodobnych czy playbackowców albo pseudogwiazd jak Wiśniewski

 

Z pewnością Ewelina Lisowska jest ambitną artystką. Takie gwiazdy jacy odbiorcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat E.Lisowska jest ambitną gwiazdą in my opinion

 

Dla niketórych liczy się tylko to że w Polsacie była BAŁKANICA i dlatego był lepszy Sylwester - ja temu nie zaprzeczam, ale nonsensem jest zarzut, że brak " masowych" gwiazd jak Krawczyk, Rodowicz, Wiśniewski, Górniak czyni Sylwester TVN g...ną imprezą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masy słuchają podobno disco polo a na Sylwestrze TVN był?

 

I proszę CZYTAĆ cały post - niemiecki kanał 3sat w wieczór Sylwestrowy oferuje widzom maraton koncertów gwiazd pokroju Norah Jones. Nie wszyscy chcą słuchać Krawczyka z playbacka i disco polo!

 

Porównaj sobie jakość (grę aktorów, problematykę, fabułę) DLACZEGO JA, TRUDNE SPRAWY np. z UKRYTA PRAWDĄ i SZPITALEM

 

WNS jest wyjątkiem i jak widać NIEWYPAŁEM

Rotaplus zastanów się nad tym co piszesz. TVN nie po to wykłada ciężką kasę by zrobić imprezę dla niszowego odbiorcy. To jest stacja komercyjna i jej celem jest tak jak i Polsatu: jak największy zysk i oglądalność !! Tak -Maryla Rodowicz,Urszula,Lombard, Maleńczuk to są Największe gwiazdy Disco Polo :D Naprawdę troszkę obiektywizmu. Impreza TVN była moim zdaniem gorsza,ale z chęcią posłuchałem Lady Pank, Brodkę, na Wilki akurat nie trafiłem. Prowadzący byli w porządku -tu też zastrzeżeń nie mam.

Co do Ukrytej Prawdy to oglądałem z kilka razy i żadnej różnicy nie dostrzegam przynajmniej ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszula czy Maleńczuk to chyba też nie są klimaty sylwestrowe. To była głupia decyzja TVN, któy chyba sam się nie spodziewał, że tak wyjdzie

 

Nie widzisz, że poziom gry aktorskiej w UP jest wyższy - nie ma problemów z odegraniem swoich kwestii, co np. jest w DLACZEGO JA, gdzie aktorzy nie zawsze płynnie wygłaszają swoje kwestię, poprawiając je od czasu + sztuczne pozy, nienaturalna gestykulacja, nieklejący się scenariusz ("przeskoki" akcji)

 

Zwróc jeszcze na jedną kwestię uwagę, tak z innej beczki - jakie kanały tematyczne ma m.in. TVN: biznesowo-informacyjny o tematyce międzynarodowej czy pogodowy (ambitna niszowa tematyka), a nie tworzy kopii TVN jak TVN SERIALE czy TVN ROZRYWKA jak jest to w przypadku Polsatu, w których umieszczałby powtórki powtórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat masz rację jeśli chodzi o te kanały. To nie jest tak,że Polsat jest lepszy we wszystkim,a TVN jest gorszy, po prostu piszemy o eventach,a te lepiej chyba nie tylko w mojej opinii robi akurat Polsat. Jednak nie powiedział bym,że główny kanał TVN jest robiony pod osobę z wyższym wykształceniem,bo niestety ramówki polskich stacji ogólnych są bardzo słabe. Mimo wszystko na tym tle najlepiej wypada TVP - cykl Kocham Kino, Oglądaj z Andrzejem Fidykiem czy koncerty( w nocy,ale mimo wszystko są ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz, że poziom gry aktorskiej w UP jest wyższy - nie ma problemów z odegraniem swoich kwestii, co np. jest w DLACZEGO JA, gdzie aktorzy nie zawsze płynnie wygłaszają swoje kwestię, poprawiając je od czasu + sztuczne pozy, nienaturalna gestykulacja, nieklejący się scenariusz ("przeskoki" akcji)

 

Co z tego, skoro efekt jest mdły, sztuczny i nieoglądalny - w przeciwieństwie do produkcji Tako Media, które przynajmniej da się oglądać dla śmiechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...