Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 11837.html to pierwszy tydzień trzeciego sezonu szpitala tvn emocje sięgają zenitu 10.02-14.02 :brawo:

Drugi tydzień jeszcze lepszy http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 12471.html będą emocje ja już nie mogę się doczekać mam nadzieję że Doktor Dominika Gajda widziałem w reklamie szpitala tvn że ją postrzelą bardzo się boję lubię ten serial a ją z całej ekipy serialu szpital tvn lubię najbardzie Doktor Dominika Gajda czego ten reżyser tego serialu szpital tvn nie wymiśli no mam nadzieję że przeżyje a wawa non stop tu też duże emocje będzie ciekawie no pozostaje 8 dni i 23 minuty czekam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Wawy Non Stop" nie lubianej przez wielu userów i która ma niską oglądalność to powiem wam, że mnie ta telenowela przypadła do gustu i oglądam każdy odcinek. :D Wątki wcale nie są takie niemożliwe a, że to telenowela to jest zazwyczaj ich nagromadzenie.

Do tego świetna muzyka i możliwość podziwiania krajobrazów Warszawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to uwielbiam naj naj naj serial jeszcze 10 sezonów a polsat niech rezygnuje z dlaczego ja wawa non sto p niech dadzą w miejsce w11 boże w11 mnie wkórza jeszcze trochę i będzie druga moda na sukces szpital tvn niech da na 17.00 i było by super polsat zrezygnował by z dlaczego ja i szpital tvn miałby bardzo dużą oglądalność wawa non stop w miejsce w11 to dobry pomysł mieli by więcej widzów polsat zabrał tvn taniec z gwiazdami więc niech nie rywalizuje z szpitalem ja tak uważam i było by super dokładnie tak :brawo: ale to tylko marzenia a tak swoją drogą to naj dłuższy serial paradokumetalny trwający na tvn nie rozumiem skąd on ma dalej tyle widzów skoro w poniedziałki i w wtorki i tak m jak miłość wygrywa

Gdybym ja był szefem stacji tvn to wywaliłbym parę seriali wymienie

W11

Kuchenne rewolucje Nie wiem jak wy myślicie ale ja tak geslerka robi się bardziej wyszczekana z każdym kolejnym sezonem rewolucji

Ukryta prawda

Rozmowy wtoku bo Drzazga ( denerwuje mnie zresztą nie tylko mnie moja mama jej nie umie strowić ) Dzazga to w przenośni

No i było by fajnie zostawić szpital i resztę no i byłoby by wyśmieni dać w te miejsce jakiś fajny serial :brawo: zgadzacie się ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o bajki to pamiętam oglądałem nałogowo Bajkowe kino. Stary TVN był super, Polsat też był kiedyś o niebo lepszy, sztandarowe kanały TVP (Jedynka i Dwójka) również. Ale cóż czasy się zmieniają. Obecnie w mojej opinii z tej wielkiej czwórki zwycięsko wychodzi Polsat, potem TVP2, następnie TVP1 i gdzieś na szarym końcu TVN, który z tych wszystkich stacji stoczył się najbardziej. Gdyby jeszcze jakiś sport zagościł tutaj, jakieś koncerty czy więcej filmów oraz dobrych zagranicznych seriali to zmieniłbym zdanie i chętniej zaczął oglądać, ale w tej chwili no stacja dla kobiet zdecydowanie - taka się pierwsza myśl nasuwa patrząc na ramówkę. Tak jak już pisałem jedynym wartościowym kanałem grupy TVN jest TVN7 i jeszcze na TTV lubię czasem zerknąć, bo lecą fajne dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bajki to pamiętam oglądałem nałogowo Bajkowe kino. Stary TVN był super, Polsat też był kiedyś o niebo lepszy, sztandarowe kanały TVP (Jedynka i Dwójka) również. Ale cóż czasy się zmieniają.

Pamiętam, że kiedyś jakieś mangi rano leciały na TVNie, ale możliwe, że źle se przypominam tą animację. Na czymś również leciały Pokemony, :P chyba na Polsacie. Z resztą kiedyś TVN miał ciekawą ramówkę, z chęcią się przestawiało antenę (bo jak był analog, to TVN nadawali tylko z dalszego nadajnika) żeby tak nie śnieżyło. Teraz tylko czasem się Wojewódzkiego obejrzy, i przypomni ostatnią serię Top Gear'a, tylko tyle. Czasem jeszcze jakiś fajny film poleci (ale tego ostatnio raczej lepiej znaleźć na Siódemce).

Obecnie w mojej opinii z tej wielkiej czwórki zwycięsko wychodzi Polsat, potem TVP2, następnie TVP1 i gdzieś na szarym końcu TVN, który z tych wszystkich stacji stoczył się najbardziej. Gdyby jeszcze jakiś sport zagościł tutaj, jakieś koncerty czy więcej filmów oraz dobrych zagranicznych seriali to zmieniłbym zdanie i chętniej zaczął oglądać, ale w tej chwili no stacja dla kobiet zdecydowanie - taka się pierwsza myśl nasuwa patrząc na ramówkę. Tak jak już pisałem jedynym wartościowym kanałem grupy TVN jest TVN7 i jeszcze na TTV lubię czasem zerknąć, bo lecą fajne dokumenty.

Tak jak już pisałem, ostatnio włączam tylko TVN na Top Gear'a i Wojewózkiego. Tak to nie ma co oglądać, a Top Gear w dodatku jest w HD w porównaniu do wiadomego kanału BBC Worldwide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś konferencja ramówkowa TVN - wiosna 2014

 

Układ prime time:

Poniedziałek

 

21.30 Sama słodycz

22.30 Surowi rodzice

 

Wtorek

 

21.30 Prawo Agaty

22.30 Kuba Wojewódzki

 

Środa

 

21.30 Bitwa o dom

22.30 Film..

 

Czwartek

 

21.30 Kuchenne rewolucje

22.30 Film...

 

Piątek

 

20.00 Superkino..

 

Sobota

 

20.00 X Factor

 

Niedziela

 

11.00 Efekt Domina (nowy program D.Kulczyk o pracy wolontaiuszy itp.)

18.00 Ugotowani

20.00 Lekarze

21.00 Projekt Runway

22.00 Na językach

23.00 Film..

 

 

Poza tym kontynuacja : WAWA NO STOP, nowe odcinki ROZMÓW w TOKU, W-11, SZPITAL, UKRYTA PRAWDA, NA WSPÓLNEJ

 

Wiosną bogata będzie również oferta filmowa. Na antenie TVN zobaczyć będzie można m.in. "Dziewczynę z tatuażem", "Red", "Mission:Impossible IV", "Przetrwanie", "Kod nieśmiertelności", "Kota w butach" oraz "Super 8".

 

za: http://www.tvnfakty.pl/projekt_wiosna

 

 

Kobiecej telewizji ciąg dalszy - ramówka niezwykle bogata, jak zwykle, ale moim zdaniem NUDNA. Nowości znów robione na to samo kopyto (Project Runaway)

Jedynie oferta filmowa ciekawa, choć jak na cały sezon to BARDZO mało premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie prezentacja ramówki się rozpoczeła super świetnie no to teraz pozostaje tylko czekać bo otwarcie ramówki startuje już w poniedziałek jeśli chodzi o spot ramówkowy to słaba ta reklama najlepszy był wiosną 2013 czyli wszędzie się kręci tvn jesienią 2013 taki sobie no jeśli chodzi ten spot to lepszy od jesiennej 2013 gorszy od wiosennej 2013 ale co tam ważne jest to że idzie wiosna

 

Wiosna wiosna wszędzie zwariowało oszalało tvn :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Duże zmiany nagłe od poniedziałku w daytime jeżeli chodzi o godziny wielu programów.

Dzień zaczynać się będzie o 6:00 zamiast 5 i o 6 Uwaga. Rozmowy w toku powtórka przesunięta z 5:15 na 12:15. Powtórki Szpitala i W-11 przesunięte o godzinę i wylatuje powtórka Wawy non stop. Ukryta prawda premiera o 17 zamiast 15. Wawa non stop premiera o 15 zamiast 17. O godzinę wydłużone wczesnoporanne pasmo Nic straconego. Do 6:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...