Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Ale programy na TVN takie jak Fakty,Uwaga,Mam Talent,X Factor,Kuchenne Rewolucje,W-11 czy Kuba Wojewódzki są dużo lepsze niż to co prezentuje Polsat.

Oczywiście możesz sobie oglądać co chcesz, ale:

Fakty - szkoda gadać, zmanipulowane politycznie jak i cały TVN24,

Uwaga - program kiedyś oglądałem, ale wg mnie Interwencja bije go na łeb,

Mam talent - fajny program, ale tylko raz na rok,

X Factor - jak wyżej,

Kuchenne rewolucje - hmm, nie interesuje mnie zbytnio tematyka kulinarna, dlatego takie programy zazwyczaj pomijam. Czasami tylko podglądam Top Chefa na Polsacie,

W-11 - kiedyś oglądałem często, jak dla mnie najlepszy tego typu program. Obecnie chyba jednak już nie radzi sobie najlepiej i spada z anteny,

Kuba - to już nie ten sam Kuba, tylko czasami spojrzę.

 

Co jeszcze? Na Wspólnej było kiedyś chętnie oglądanym serialem przez moją rodzinę. Niestety po zmianach kilka lat temu przestaliśmy. Do tego jeszcze dorzucę trwający może minutę serwis sportowy i prognozę pogody, która zazwyczaj mija się z rzeczywistością oraz ilość reklam pomiędzy nimi. Koniec Faktów 19:20, 10 minut reklam i króciótki Sport, 10 minut reklam i Pogoda. W tym czasie już na Polsacie wszystko to jest za nami i leci genialny Świat według Kiepskich. Wypowiadam się przede wszystkim o wieczornej ramówce, bo w dzień i tak nie oglądam prawie telewizji, jedynie w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek TVN widać też po programie Kuba Wojewódzki. Ostatnio oglądałem bo wreszcie był ciekawy gość - Paranienormalni. Rozmowa z nimi powinna zająć cały program bo była śmieszna i ciekawa a potem pojawiła się jakaś paskuda,która nic sobą nie reprezentuje.Po co Kuba promuje takie osoby ? Nigdy nie słyszałem o tej kobiecie, jak powiedziała że ma 18 czy 19 lat to buchnąłem śmiechem. Taka młoda kobieta a wyglądała jak zdesperowana,podstarzała kobieta w masce zamiast twarzy.

 

Mam Talent - na początku to był hit.Wszyscy oglądali występ duetu akrobatycznego z otwartą buzią . Potem formuła się wyczerpała a odejście Kuby ostatecznie pogrążyło ten format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta paskuda to nie taka paskuda tylko znikoma aktorka Kamili Smogulecka znana o psedonimie Luxuria Astaroth grała teledyskach Donathana (uwodzicielsko gra w teledysku przykładowo przy robieniu masła)a taka narazie celebrytka.

Wojewuckiego to bedzie albo ostatni sezon albo jeszcze z rok trzeba wytrzymać.A widać nauki niepuszczą typowych dokumentów Fokus jak to leci na niemieckim PRO7 to jakby dali na 20:45 to by zyskali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale programy na TVN takie jak Fakty,Uwaga,Mam Talent,X Factor,Kuchenne Rewolucje,W-11 czy Kuba Wojewódzki są dużo lepsze niż to co prezentuje Polsat.

Oczywiście możesz sobie oglądać co chcesz, ale:

Fakty - szkoda gadać, zmanipulowane politycznie jak i cały TVN24,

Uwaga - program kiedyś oglądałem, ale wg mnie Interwencja bije go na łeb,

Mam talent - fajny program, ale tylko raz na rok,

X Factor - jak wyżej,

Kuchenne rewolucje - hmm, nie interesuje mnie zbytnio tematyka kulinarna, dlatego takie programy zazwyczaj pomijam. Czasami tylko podglądam Top Chefa na Polsacie,

W-11 - kiedyś oglądałem często, jak dla mnie najlepszy tego typu program. Obecnie chyba jednak już nie radzi sobie najlepiej i spada z anteny,

Kuba - to już nie ten sam Kuba, tylko czasami spojrzę.

 

Co jeszcze? Na Wspólnej było kiedyś chętnie oglądanym serialem przez moją rodzinę. Niestety po zmianach kilka lat temu przestaliśmy. Do tego jeszcze dorzucę trwający może minutę serwis sportowy i prognozę pogody, która zazwyczaj mija się z rzeczywistością oraz ilość reklam pomiędzy nimi. Koniec Faktów 19:20, 10 minut reklam i króciótki Sport, 10 minut reklam i Pogoda. W tym czasie już na Polsacie wszystko to jest za nami i leci genialny Świat według Kiepskich. Wypowiadam się przede wszystkim o wieczornej ramówce, bo w dzień i tak nie oglądam prawie telewizji, jedynie w weekendy.

Fakty o 19.20 kończą się tylko w sobotę i niedzielę na tygodniu trwają ok.26 minut.Pisząc o ilości reklam krytykując TVN a broniąc Polsat rozbawiłeś mnie do łez.Swiat według Kiepskich? Nie myślałem że jeszcze ktoś to ogląda.Fakty i TVN 24 zmanipulowane politycznie?A jak jest zmanipulowany Polsat i ludzie z jego kręgów?NP.taki Borek który twierdzi że stacje Polsatu mają najlepszy sport i piłkę.Proszę pokaż mi tą cudowną ramówkę na ten lub następny tydzień.Następna manipulacja to twierdzenie że mają najlepsze kanały sportowe.A wyznacznikiem tego jest niby liczba oglądających.Ale co się dziwić jak taki pakiet Mini HD stali dostają za 9.90 lub nawet za 4.90 to i oglądalność będzie.To co ktoś lubi oglądać to kwestia gustu ale dla mnie TVN na programy wartościowe.A w Polsacie takich programów mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco dobrze znacie ramówkę obu stacji, mimo że tak na nią narzekacie. :roll: Przestańcie oglądać, to widownia spadnie i może postarają się bardziej coś zmienić. W każdym razie, u mnie TVN i Polsat są daleko na własnej liście kanałów i rzadko ich oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale programy na TVN takie jak Fakty,Uwaga,Mam Talent,X Factor,Kuchenne Rewolucje,W-11 czy Kuba Wojewódzki są dużo lepsze niż to co prezentuje Polsat.

Oczywiście możesz sobie oglądać co chcesz, ale:

Fakty - szkoda gadać, zmanipulowane politycznie jak i cały TVN24,

Uwaga - program kiedyś oglądałem, ale wg mnie Interwencja bije go na łeb,

Mam talent - fajny program, ale tylko raz na rok,

X Factor - jak wyżej,

Kuchenne rewolucje - hmm, nie interesuje mnie zbytnio tematyka kulinarna, dlatego takie programy zazwyczaj pomijam. Czasami tylko podglądam Top Chefa na Polsacie,

W-11 - kiedyś oglądałem często, jak dla mnie najlepszy tego typu program. Obecnie chyba jednak już nie radzi sobie najlepiej i spada z anteny,

Kuba - to już nie ten sam Kuba, tylko czasami spojrzę.

 

Co jeszcze? Na Wspólnej było kiedyś chętnie oglądanym serialem przez moją rodzinę. Niestety po zmianach kilka lat temu przestaliśmy. Do tego jeszcze dorzucę trwający może minutę serwis sportowy i prognozę pogody, która zazwyczaj mija się z rzeczywistością oraz ilość reklam pomiędzy nimi. Koniec Faktów 19:20, 10 minut reklam i króciótki Sport, 10 minut reklam i Pogoda. W tym czasie już na Polsacie wszystko to jest za nami i leci genialny Świat według Kiepskich. Wypowiadam się przede wszystkim o wieczornej ramówce, bo w dzień i tak nie oglądam prawie telewizji, jedynie w weekendy.

Fakty o 19.20 kończą się tylko w sobotę i niedzielę na tygodniu trwają ok.26 minut.Pisząc o ilości reklam krytykując TVN a broniąc Polsat rozbawiłeś mnie do łez.Swiat według Kiepskich? Nie myślałem że jeszcze ktoś to ogląda.Fakty i TVN 24 zmanipulowane politycznie?A jak jest zmanipulowany Polsat i ludzie z jego kręgów?NP.taki Borek który twierdzi że stacje Polsatu mają najlepszy sport i piłkę.Proszę pokaż mi tą cudowną ramówkę na ten lub następny tydzień.Następna manipulacja to twierdzenie że mają najlepsze kanały sportowe.A wyznacznikiem tego jest niby liczba oglądających.Ale co się dziwić jak taki pakiet Mini HD stali dostają za 9.90 lub nawet za 4.90 to i oglądalność będzie.To co ktoś lubi oglądać to kwestia gustu ale dla mnie TVN na programy wartościowe.A w Polsacie takich programów mi brakuje.

kiepscy maja się bardzo dobrze o sportowych kanałach nie będę się wypowiadał, bo to juz na tym forum temat poruszany co chwile, a od 18 do 20 tylko Polsat nadaje się do oglądania chyba że nie każdy lubi PM u mnie wśród znajomych każdy ten serial ogląda wydarzenia fajnie przestawione i najbardziej wiarygodne no a kiepscy to już klasyka a po 20 to zależy co leci ale rówież raczej polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprasza takie no name widać teraz Kuba.

 

Z drugiej strony, jak zaprosił Łukasza Piszczka to byliśmy świadkami chyba najgorszego odcinka Kuba Wojewódzki show w historii...

 

To wszystko zależy od gości. Niektórzy są fajni w filmie, serialu, ale na co dzień są bezbarwnymi nudziarzami i po części odsłaniają swoje drugie oblicze właśnie na kanapie u Kuby. Piszczek w tamtym programie był właśnie takim nudziarzem, bezbarwnym ziewaczem. Udzielającym stricte asekuracyjnych odpowiedzi... Gość jest dobrym piłkarzem, ale jako rozmówca jest tragiczny.

 

Czasem te nołnejmy potrafią zaskoczyć, ale to też wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat odcinek z Piszczkiem się podobał ze względu na Sylwie Grzeszczak, było ciekawie, żartowali sobie na luzie i Piszczek pokazał jakim jest fajnym gościem więc ja tam się nie nudziłem wtedy ;)

 

Dużo bardziej mnie irytował jak był Fajdek, który starał się błysnąc jakimś swoim żałosnym żartem... tak samo ostatnio to coś co się nazywało Luxuria... :/ żenada. Gdyby nie Paranienormalni to odcinek byłby cały do wykasowania z pamięci ogólnie.

Jeden z lepszych odcinków był jak zaprosił Khalidowa, dobry był też z Materlą bo była ta blondynka z play ;)

 

Aaaa no i byłbym zapomniał o Kozakiewiczu ! Wtedy też mi się bardzo podobało. Ogólnie sporo dobrych i ciekawych odcinków było w poprzednim sezonie Kuby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczek jest jak mój kolega, który również ma opinię fajnego gościa. Cechy jego i mojego kolegi to:

- wiecznie uśmiechnięty

- przytakujący

- banalny

- bezbarwny

- nudny

- nie mający swojego zdania

- bez emocji

- skryty

 

@robsonUnitedxD

 

Co w tym fajnego? Ja oglądając Kubusia oczekuję show, mocnego uderzenia, tąpnięcia, kontrowersji. Z nudziarzami i ludźmi bez wyrazu mam do czynienia na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo ostatnio to coś co się nazywało Luxuria... :/ żenada. Gdyby nie Paranienormalni to odcinek byłby cały do wykasowania z pamięci ogólnie.

No, kolejna gwiazdeczka, co się promuje masonerią... czyli najgorzej jak tylko można...

A moim zdaniem najlepszy odcinek był dawno dawno temu z Cejrowskim i Markowską. Pośmiać się można było. :lol2:

Jeszcze kiedyś upodobał mi się odcinek z Barcisiem, a ten już nie był tak dawno, bo 3 lata temu. :D

Piszczek jest jak mój kolega, Cechy jego i mojego kolegi to:

- wiecznie uśmiechnięty

- przytakujący

- banalny

- nudny

- nie mający swojego zdania

- skryty

Chwila... czemu mnie pan opisał? :mrgreen:

(specjalnie obciąłem trochę post, żeby do mnie bardziej pasowało, :P ale to przedostatnie tylko dlatego, że na pewne informacje szybko ulegam do teraz. Hmmm, polenizował bym jeszcze przy 1, 3 i 4 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wydaje mi sie ze ostatnie sezony Kuby ssą. Pilkarze tylko udawadniaja, że są od kopania a nie od myślenia, na deser jakies żony pilkarzy i pseudo gwiazdki np Honey ( gdzies przeczytalem że Korwin Piotrowska ocenial jej wizytę u Kuby jako "mentalny dramat"), jakies blogerki itd. Pamietam odcinek z Tomasem Lisem albo z Żebrowskim i Anją Rubik, ale to bylo pare lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...