Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN kończy nadawanie serialu W11. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w maju. w11 to moim zdaniem najlepszy serial tego typu w polskiej tv, więc troche szkoda ale ostatni sezon miał słabe wyniki- tylko 11% w grupie 4+

 

Jestem bardzo ciekawy co TVN umieści w primetime, będzie to duże wyzwanie, bo w tym paśmie stacja nie zmieniała ramówki od prawie 10 lat. Pamiętam, ze zamieniono tylko miejscami pore emisji w11 z "na wspólnej", wcześniej w11 było o 20.

 

Ogólnie coś ta ramówka mocno im się posypała, a kolejne programy czekają do odstrzału np. "Rozmowy w toku".. czy "Mam talent", który też juz długo nie pociągnie. "Na wspólnej" tez widownia topnieje.

Oj Ciężkie czasy dla TVNu nastały :D

 

No właśnie - TVN ciągnie wszystko tyle lat aż w końcu wpadł we własna sidła. Programy hurtowo zaczynają się wypalać i trzeba zalać ramówkę nowościami albo przynajmniej zmiennikami, co nie będzie łatwe

 

Rzeczywiście - pasmo prime time po tak długim okresie przyzwyczajenia widzów do jednej pozycji będzie ciężko zastąpić... Najlepiej byłoby po prostu tak jak inne stacje mieć pasmo filmowe, ew. serialowe (tutaj trzeba by jednak stworzyć mocną pozycję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tak patrzę na ramówki TVN-u, Polsatu i innych tego typu stacji zaczynam doceniać jeszcze bardziej kanały tematyczne...

 

W TVN i Polsacie życie zaczyna się z chwilą nadawania programów informacyjnych, potem są filmy (wybiórczo). Jedynie w weekendy jest nieco ciekawiej.

 

Do momentu startu DVB-T Polacy byli trochę jak obywatele Korei Północnej. Mam tu na myśli zwłaszcza tych którzy mieli trzy kanały na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja już mam pewność że Polsat chce dopiec mojej ulubionej stacji najpierw przywłaszczył sobie taniec z gwiazdami a teraz mu za mało i zaczyna przywłaszczać sobie filmy .

Dowodem jest że polsat 4 kwietnia puści pierwszą część sagi zmierzch ale kopiowanie seriali też idzie świetnie polsatowi bo serial paradokumentalny pielęgniarki no przecież to zwyczajna kopia serialu szpital . Tvn niech się zacznie bronić bo jeśli tak dalej pójdzie to straci prawa do wszystkich filmów i seriali najpierw Taniec z Gwiazdami teraz zmierzch ja się boje co będzie następnie może Harry Potter albo mam talent i x factor . Tvn jest moją ulubioną stacją i ja będe ją bronić do samego końca bo tak dalej być nie może to przechodzi wszelkie granice bo saga zmierzch w tvn do tej pory miała świetne wyniki oglądalności które teraz polsat chce odebrać tvn czuje że kolejny film który polsat sobie przywłaszczy to będzie Iro Man skoro już polsat ma w swoich zasobach Avengers więc można tylko przypuścić że będzie to albo Iro man albo Thor . Jak dla mnie to polsat zaczyna sobie zadużo pozwalać i tak ma już świetne wyniki oglądalności biorąc pod uwage dwa programy telewizyjne polsatu Taniec z Gwiazdami który ma już 3 mln widzów oraz Twoja twarz brzmi znajomo. Tvn będe was bronić bo jesteście jedyną moją ulubioną stacją która puszcza najlepsze filmy i seriale również:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masterszef i Top Szef to dwa inne programy Masterszef to program dla amatorów zaś Top Szef dla profesjonalistów więc to tak jakbym powiedział że Tvn kopiuje z Tlc a tak nie jest bo więc tu jest ok . Masterszef wróci bo miał dobry wynik oglądalności drugiego sezonu ja mówie że polsat przywłaszczył sobie zmierzch tylko dla tego że chce odebrać tvn widzów dla tego filmu tak samo program Taniec z Gwiazdami polsat sobie przywłaszczył go i ma już 3 mln widzów ale nie dlatego że polsat puszcza ten program tylko dlatego że wiele widzów uwielbia ten program ja nie wierzę iż jest to przypadek że polsat przypadkowo puści ten film zaraz będzie tak że Polsat Przywłaszczy se Harry Potter i Iro Man a no i bym był zapomniał Władca Pierścieni z którego tvn od kilku już ładnych pare lat ma ogromną oglądalność a no i Hobbit też polsat może wykupić Prawa do emisji Hobbit w tedy tvn straci będzie na przegranej lini a tvn w porównaniu z polsatem puszcza świetne filmy ale jak widać polsatowi zaczyna się to nie podobać do tego stopnia że ma już prawa do Zmierzch . Dla mnie to nie jest przypadek tylko konkurencja to niech tvn puści teraz spidermana ciekawe jak polsat by zaaragował w takim przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@denis....: twoje komentarze odnośnie Tvn i Polsatu są żałosne. Jeśli to czytają z ww. Telewizji, to mają niezłą polewkę. Może teraz czas na ruch tvn, niech wydadzą kasę na jakieś nowe formaty, filmy itp, a nie ciągle emitują [beep]oly w stylu w11, prawnicy, lekarze, kucharze, Gesslerowa itp itd, milionowe sezony, te same ryje i ciągle to samo. To już jest nudne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Teraz ja już mam pewność że Polsat chce dopiec mojej ulubionej stacji najpierw przywłaszczył sobie taniec z gwiazdami a teraz mu za mało i zaczyna przywłaszczać sobie filmy .

Dowodem jest że polsat 4 kwietnia puści pierwszą część sagi zmierzch ale kopiowanie seriali też idzie świetnie polsatowi bo serial paradokumentalny pielęgniarki no przecież to zwyczajna kopia serialu szpital . Tvn niech się zacznie bronić bo jeśli tak dalej pójdzie to straci prawa do wszystkich filmów i seriali najpierw Taniec z Gwiazdami teraz zmierzch ja się boje co będzie następnie może Harry Potter albo mam talent i x factor . Tvn jest moją ulubioną stacją i ja będe ją bronić do samego końca bo tak dalej być nie może to przechodzi wszelkie granice bo saga zmierzch w tvn do tej pory miała świetne wyniki oglądalności które teraz polsat chce odebrać tvn czuje że kolejny film który polsat sobie przywłaszczy to będzie Iro Man skoro już polsat ma w swoich zasobach Avengers więc można tylko przypuścić że będzie to albo Iro man albo Thor . Jak dla mnie to polsat zaczyna sobie zadużo pozwalać i tak ma już świetne wyniki oglądalności biorąc pod uwage dwa programy telewizyjne polsatu Taniec z Gwiazdami który ma już 3 mln widzów oraz Twoja twarz brzmi znajomo. Tvn będe was bronić bo jesteście jedyną moją ulubioną stacją która puszcza najlepsze filmy i seriale również:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Hahaha, nie no beka z typa. :lol2::lol2::lol2:

 

Przepraszam, ale no nie wytrzymałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN miał kilka lat temu bardzo solidną ramówkę. Mieli kilka sezonów spokoju, bo ich produkcję był chętnie oglądane. Teraz powoli kończą programy, które już się wypaliły, a najgorsze dla nich jest to, że nie mają kompletnie pomysłu na to, co emitować w zamian. Kompletnie się nie przygotowali. Polsat dla mnie nie istnieje w tym momencie, bo to marna stacyjka. Nie będę się wypowiadał na jej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja już mam pewność że Polsat chce dopiec mojej ulubionej stacji najpierw przywłaszczył sobie taniec z gwiazdami a teraz mu za mało i zaczyna przywłaszczać sobie filmy .

Dowodem jest że polsat 4 kwietnia puści pierwszą część sagi zmierzch ale kopiowanie seriali też idzie świetnie polsatowi bo serial paradokumentalny pielęgniarki no przecież to zwyczajna kopia serialu szpital . Tvn niech się zacznie bronić bo jeśli tak dalej pójdzie to straci prawa do wszystkich filmów i seriali najpierw Taniec z Gwiazdami teraz zmierzch ja się boje co będzie następnie może Harry Potter albo mam talent i x factor . Tvn jest moją ulubioną stacją i ja będe ją bronić do samego końca bo tak dalej być nie może to przechodzi wszelkie granice bo saga zmierzch w tvn do tej pory miała świetne wyniki oglądalności które teraz polsat chce odebrać tvn czuje że kolejny film który polsat sobie przywłaszczy to będzie Iro Man skoro już polsat ma w swoich zasobach Avengers więc można tylko przypuścić że będzie to albo Iro man albo Thor . Jak dla mnie to polsat zaczyna sobie zadużo pozwalać i tak ma już świetne wyniki oglądalności biorąc pod uwage dwa programy telewizyjne polsatu Taniec z Gwiazdami który ma już 3 mln widzów oraz Twoja twarz brzmi znajomo. Tvn będe was bronić bo jesteście jedyną moją ulubioną stacją która puszcza najlepsze filmy i seriale również:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Tylko że paradokumenty pierwszy wprowadził Polsat a na TVN paradokumenty to cała ramówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że paradokumenty pierwszy wprowadził Polsat a na TVN paradokumenty to cała ramówka

Cała... :D

 

Z ciekawości zerknąłem na ramówkę Polsatu i co widzę:

Malanowski i Partnerzy (3 x 30 min) - 90 min.

Dlaczego ja? (2 x 60 min.) - 120 min.

Ślubna gorączka (1 x 60 min.) - 60 min.

Trudne sprawy - (2 x 60 min.) - 120 min.

Dzień, który odmienił moje życie (1 x 60 min.) - 60 min.

razem: 450 min czyli 7,5 godziny dziennie

 

dla porównania TVN:

Detektywi (1 x 35 min.) - 35 min.

Ukryta prawda - (2 x 60 min.) - 120 min.

Szpital - (2 x 60 min.) - 120 min.

W11 - (2 x ok. 40-45 min.) - ok. 90 min.

razem: 365 min czyli 6 godzin 5 minut.

 

Faktycznie, TVN schodzi na psy bo nie nadąża za Polsatem w ilości paradokumentów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że paradokumenty pierwszy wprowadził Polsat a na TVN paradokumenty to cała ramówka

Cała... :D

 

Z ciekawości zerknąłem na ramówkę Polsatu i co widzę:

Malanowski i Partnerzy (3 x 30 min) - 90 min.

Dlaczego ja? (2 x 60 min.) - 120 min.

Ślubna gorączka (1 x 60 min.) - 60 min.

Trudne sprawy - (2 x 60 min.) - 120 min.

Dzień, który odmienił moje życie (1 x 60 min.) - 60 min.

razem: 450 min czyli 7,5 godziny dziennie

 

dla porównania TVN:

Detektywi (1 x 35 min.) - 35 min.

Ukryta prawda - (2 x 60 min.) - 120 min.

Szpital - (2 x 60 min.) - 120 min.

W11 - (2 x ok. 40-45 min.) - ok. 90 min.

razem: 365 min czyli 6 godzin 5 minut.

 

Faktycznie, TVN schodzi na psy bo nie nadąża za Polsatem w ilości paradokumentów :lol:

 

"W11' , "Detektywi" na TVNie i "Malanowski i Partnerzy" na Polsacie to nie są paradokumenty , tylko seriale kryminalno - fabularne. Tak więc :

 

 

Dlaczego ja? (2 x 60 min.) - 120 min.

Ślubna gorączka (1 x 60 min.) - 60 min.

Trudne sprawy - (2 x 60 min.) - 120 min.

Dzień, który odmienił moje życie (1 x 60 min.) - 60 min.

razem: 360 min czyli 6,0 godziny dziennie

 

dla porównania TVN:

 

Ukryta prawda - (2 x 60 min.) - 120 min.

Szpital - (2 x 60 min.) - 120 min.

 

razem: 245 min czyli 4 godzin 5 minut.

 

Taka jest faktyczna ilość paradokumentów w TVN i w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z paragniotami przeginają obie stacje, ale takie mamy trendy niestety. Natomiast w odróżnieniu od TVN, Polsat przynajmniej zakupił mnóstwo premier filmowych, ma świetne programy rozrywkowe jak Twoja twarz brzmi znajomo czy Must Be the Music. Do tego w ciągu roku wiele transmisji festiwali, koncertów. Na TVN obecnie tylko X Factor jest czymś wartym oglądania i Mam talent, ale te show są zamiennie raz na rok, co jest dla mnie porażką, bo Polsat daje radę zrobić w jednym roku 2 edycje MBtM i nie tylko tego programu. Po prostu po kawałku stacja się sypie. Kiedyś mieli Sopot, Taniec z gwiazdami i znakomite teleturnieje. Teraz jest dno i wodorosty. I naprawdę nikt mi nie wmówi, że tak nie jest.

 

Przykładowo kilkanaście minut temu przypadkowo wybrał mi się TVN, a tam leci Szpital chyba i temat o krwiawiącym odbycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jacy widzowie taka ramówka w otwartej tv. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, jeśli nie byłoby widowni na programach paradokumentalnych to żadna stacja dalej by w to nie brnęła.

Niestety jesteśmy mało wymagający i większości wystarcza takie [beep]oły jak omawiane programy. Baa nawet oglądalność mają powtórki powtórek, więc nie zawracają sobie nami głowy.

Ale takie myślenie jest zgubne i może się niebawem skończyć. Społeczeństwo jest coraz mądrzejsze, wymienia się opiniami tak jak tutaj. TVN i Polsat mają kasę, zamiast na bzdety niech wydadzą trochę na to, żeby widza utrzymać i dodatkowo zachęcić nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paragniotami przeginają obie stacje, ale takie mamy trendy niestety. Natomiast w odróżnieniu od TVN, Polsat przynajmniej zakupił mnóstwo premier filmowych, ma świetne programy rozrywkowe jak Twoja twarz brzmi znajomo czy Must Be the Music. Do tego w ciągu roku wiele transmisji festiwali, koncertów. Na TVN obecnie tylko X Factor jest czymś wartym oglądania i Mam talent, ale te show są zamiennie raz na rok, co jest dla mnie porażką, bo Polsat daje radę zrobić w jednym roku 2 edycje MBtM i nie tylko tego programu. Po prostu po kawałku stacja się sypie. Kiedyś mieli Sopot, Taniec z gwiazdami i znakomite teleturnieje. Teraz jest dno i wodorosty. I naprawdę nikt mi nie wmówi, że tak nie jest.

 

Przykładowo kilkanaście minut temu przypadkowo wybrał mi się TVN, a tam leci Szpital chyba i temat o krwiawiącym odbycie...

Kolego mało oglądam TVN i Polsat ale jak dla mnie ten pierwszy bije na głowę drugą stację.Na temat premier filmowych się nie wypowiadam bo te oglądam na HBO czy C+.I oferta filmowa jak dla mnie jednej i drugiej stacji jest bardzo słaba.Ale programy na TVN takie jak Fakty,Uwaga,Mam Talent,X Factor,Kuchenne Rewolucje,W-11 czy Kuba Wojewódzki są dużo lepsze niż to co prezentuje Polsat.Kiedyś oglądałem MBtM ale teraz nie da się tego oglądać.Gdyby nie boks raz na kilka tygodni to ten kanał może dla mnie nie istnieć.Mam dosyć Ibisza,Sykut,Cichopek czy wypowiedzi Kory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...