Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pochodzący z Ukrainy Artem Furman zwycięzcą 4. edycji polskiego X Factora. Po Juanie Carlosie Cano z Meksyku (zwycięzcy 4. edycji The Voice of Poland sprzed tygodnia), teraz ponownie wygrywa uczestnik pochodzący z zagranicy. Widać, że cieszą się takie osoby znakomitym poparciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzący z Ukrainy Artem Furman zwycięzcą 4. edycji polskiego X Factora. Po Juanie Carlosie Cano z Meksyku (zwycięzcy 4. edycji The Voice of Poland sprzed tygodnia), teraz ponownie wygrywa uczestnik pochodzący z zagranicy. Widać, że cieszą się takie osoby znakomitym poparciem.

 

Mam pytanie.Czy widzieliście jego wystepy? W pierwszym live'ie mial jeden z najlepszych wystepów na zywo w x factorze.

W finale nie miał za bardzo konkurencji bo główny faworyt odpadl w polfinale. Mogla wygrac nijaka Anna Tacikowska z dobrym glosem albo (to by bylo najgorsze) Anna Bijan, ktora spiewala tlko smutne piosenki i ciagle miala mine jakby miala sie za chwile rozplakac. Zwyciestwo Artema prypieczetowala Jessie Ware, ktora uwielbiam, wygladala jak sierota , wogole niepomalowana, ale to ona jest mistrzynia ambitnej sceny klubowej i byl to najlepszy wystep wieczoru (zakladalem wczesniej ze tak będzie , niewiedza z kim ona wystapi).

 

Bardzo sobrze sie stalo, zycze mu dobrych producentow, bo to jest obecnie kluczowe na rynku muycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby nie było ja do gościa nic nie mam, jedynie stwierdzam fakt jak to jest z zagranicznymi uczestnikami. Nie mam też zamiaru oceniać nikogo, bo z tej edycji oglądałem bardzo, bardzo niewiele ze względu na znacznie lepszy moim zdaniem The Voice of Poland. Szykowałem się tylko na wczorajszy finał, choć ten mi także skutecznie obrzydzały reklamy co chwilę. Wolę 2 dłuższe bloki, jak choćby w Must Be the Music niż trochę krótsze, ale częstsze, jak w przypadku X Factora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pół roku słuch o tym gościu zaginie. Według mnie powinien wygrać zespół Trzynasta w samo południe.

Zaginie nie zaginie ale teraz ma swoje 5 minut i niech korzysta.Ja dziś oglądałem powtórkę ostatnio widziałem odcinki z eliminacji i powiem że finałowa 3 mi się podobała i każdą z tych osób pamiętałem z eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te talentshow są słabe, bo każda osoba, która tam idzie śpiewa czyjeś piosenki, nie swoje. Przynajmniej tak było w Mam talent i rzadko ktoś miał autorskie tracki. Dzieciak wygra i zarobi te 300 patyków jak ta Klaudia Kulawik i cisza od tamtego czasu. Teraz musiałaby napisać własną piosenkę, załatwić podkład, a to nie jest takie łatwe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu w TVN kolejne dwie części Harry Potter

11 lipca Harry Potter i Czara ognia

25 lipiec Harry Potter i zakon feniksa

wczoraj leciała druga część Harry Potter i Komnata Tajemnic a 27 czerwca Harry Potter i Więzień Azkabanu 27 czerwca powoli zmierzamy do Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ja do gościa nic nie mam, jedynie stwierdzam fakt jak to jest z zagranicznymi uczestnikami. Nie mam też zamiaru oceniać nikogo, bo z tej edycji oglądałem bardzo, bardzo niewiele ze względu na znacznie lepszy moim zdaniem The Voice of Poland. Szykowałem się tylko na wczorajszy finał, choć ten mi także skutecznie obrzydzały reklamy co chwilę. Wolę 2 dłuższe bloki, jak choćby w Must Be the Music niż trochę krótsze, ale częstsze, jak w przypadku X Factora.

Chodzi o to,że jednak sugerujesz,że to narodowość tych osób ma bardzo duże znaczenie ,a może po prostu są bardzo dobrzy i dlatego wygrali. Jakoś np, w Must Be the Music w tej edycji czy w innych występowali obcokrajowcy i nie wygrali, więc wydaje mi się to być teoria nieco naciągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Skoro kolejne imprezy (Mundial, LM na wyłączność) będą w nc+ to na TVN'ie będzie można coś obejrzeć, a może stworzą TVN Sport :D?

Po pierwsze bzdura - bo TVP ma prawa do Mundialu w roku 2018 i do mundialu w roku 2022r. Kolejna kwestia- jak coś ma być wyłącznie na platformie NC+ to oznacza,że nie będą emitować tego w kanałach dostępnych u konkurencji. Jednakże wyraźnie w komunikacie była mowa o meczu finałowym LM i tyle będzie w "kanale ogólnodostępnym" co dla TVN oznacza kodowanym . Bo na to,że awansuje Polski zespół nie ma co liczyć. TVN ma już kanał sportowy nsport i nie potrzeba nowego.

Skandal w TVN :

"Czy wiecie, ze producenci Rozmowy w Toku wyprosili Katarzyna Rogowiec ze sudia, gdy zasiadla na widowni i sciagnela zakiet? Umotywowali to tym, iz bedzie odwracala uwage widzow od tematu (a nie dotyczyl on niepelnosprawnosci). Te wszystkie apele o smsy na chore dzieci, fundacje itp. sa po prostu zalosne. To jak osoby niepelnosprawne sa ukazywane w polskich mediach powinno sie zglosic do BBC, a sami niepelnosprawni za to, ze nic z tym nie robia i pozwalaja sobie, powinni dostac porzadnego kopa, choc nie wiem, co musialoby sie stac, zeby wkoncu otworzyli oczy! - takze wina jest po obu stronach "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...