Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ja, ukryta prawda to wg mnie g**no wypełniające ramówkę, nie wymagające dużych nakładów finasowych. Te seriale i ich oglądalność świadczą o bardzo, bardzo niskim poziomie społeczeństwa. Nie ma o co się sprzeczać ;)

TVN podeszedł do sylwestra zbyt poważnie. W Sylwestra mamy się bawić i cieszyć!! :) Nie zwracajmy większej uwagi na wykonanie piosenek, profesjonalne wykonanie itd... Dlatego wygrał Polsat, bo było bardziej na luzie :D

Jeśli chodzi o prowadzących Sylwestra w TVNie to było tragicznie. Taka Kazadi to niech lepiej zajmie się śpiewaniem! Nie będę już wspominał o reklamie która wypełniała każdy punkt tego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prowadzących Sylwestra w TVNie to było tragicznie. Taka Kazadi to niech lepiej zajmie się śpiewaniem! Nie będę już wspominał o reklamie która wypełniała każdy punkt tego sylwestra.

 

jw.

 

Obejrzałem właśnie powtórkę (którą sobie wcześniej nagrałem) i bezapelacyjnie najsłabszym punktem całego widowiska był Marcin Prokop. Kompletnie nie trawie tego typa... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem więcej koncertu "Polsatu", niż "TVN", ale z tego co udało mi się porównać, to koncert "TVN" był dużo gorszy. Jak widziałem Janiaka na tle samochodu namawiającego do wysyłania smsów, to skojarzyło mi się to z tym co robiła/robi (bo koncertu z Wrocławia na "TVP2" nie widziałem tym razem ani sekundy) "TVP", z tymże u nich to wynikało chociaż z realnej potrzeby podreperowania budżetu, a w "TVN" raczej moim zdaniem tylko z czystej [beep]ości (żeby było jasne wiem, że na "Polsacie" też był konkurs z samochodami, ale tam chyba nie było specjalnych wejść prezenterów na ich tle namawiających do smsowania, a przynajmniej ja się na takie nie natknąłem)...

 

Największą krzywdę według mnie zrobili Patrycji Kazadi dając ją w charakterze prowadzącej, a nie występującej gwiazdy, bo to, że Patrycja jest bardzo dobra w śpiewaniu to widać najbardziej w "Jaka To Melodia", ale pewnie w "TVN" tego programu nie oglądają po prostu, bo jest dla nich za ambitny (w ogóle twierdzenie, że "TVN" jest stacją dla ambitnych i wykształconych, które ktoś tu napisał jest dla mnie po prostu żartem, a żeby się o tym przekonać wystarczy oglądać zwłaszcza weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN", gdzie lokowanie jakiegoś produktu, to w zasadzie cały program :D - nie mówię, że inne stacje są pod tym względem lepsze, bo niestety z niezrozumiałych dla mnie powodów "TVN" coraz częściej stał się wzorem do naśladowania dla pozostałych...) :D???

 

Pochwalam za to wykorzystanie w koncercie ludzi z "talent show", bo ja już dawno byłem zdania, że za mało ich wykorzystywali w swoich innych "projektach", po tym jak ich "talent show" tych ludzi wypromował i tej drogi powinni się według mnie trzymać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strateg

 

Portret wybitnego politologa i analityka, doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta Jimmy Cartera - Profesora Zbigniewa Brzezińskiego w dokumencie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

 

Godz. 22:20

 

Ogólnie to podziwiam gościa więc dla mnie to pozycja obowiązkowa na dziś wieczór. Już odliczam minuty.

 

Naturalnie polecam. Zwłaszcza tym, którym postać Pana Profesora nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy na luty w TVN:

"Krwawy diament", "Seks w wielkim mieście 2", "Mission: Impossible 3", "Nie cierpię walentynek", "Ostatni samuraj", "Cztery wesela i pogrzeb","Nostalgia anioła", "Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym", "Blade: Wieczny łowca 2", "Mission: Impossible 3", "John Q", "Matrix Rewolucje", "Siedem", "Posejdon" , "Push","Noce w Rodanthe", "Bez mojej zgody", "Wytańczyć marzenia","Trener", "Atak pająków", "Bones", "Jason X" , "Cyborg", "Akademia Policyjną 3: Ponowne szkolenie", "W rytmie hip-hopu", "Akademia Policyjną 4: Patrol obywatelski", "Córka prezydenta", "Akademia Policyjną 5: Misja w Miami Beach", "Czego pragną dziewczyny", "Akademia Polucyjną 6: Operacja Chaos","Polowanie na mysz", "Peacemaker", "Kula w łeb", "Zabójczy cel", "Prawo krwi", "Godziny szczytu", "Tango i Cash", "Godziny szczytu 3", "Kosmiczni kowboje","Krwawy diemant", "Poszukiwany", "Wróg u bram","Podwójne uderzenie","Wejście smoka", "Krawy sport", "Ścigani" i "Zamieć","Szept", "Oszukać przeznaczenie","Oszukać przeznaczenie 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie już nie mają praw, bo w tym roku "Vabank" i inne starsze polskie filmy, które przez ostatnie lata puszczał "TVN" emitowała w okresie świąteczno-noworocznym "TVP".

 

Przez moment miałem nawet taką myśl, że dlatego "TVN" zorganizował w tym roku koncert sylwestrowy, bo nie miał już praw do tych filmów :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia dla TVN (o ile ktokolwiek z nich tutaj zagląda): dołączcie w DVB-T napisy angielskie jak to jest na TVP1 i TVP2 (tylko że akurat na kanałach TVP tej funkcji praktycznie nie wykorzystują). Jak dla mnie możliwość włączenia oryginalnej ścieżki dźwiękowej przesądza o tym, że jeśli mam wybór to oglądam film wieczorem na TVN czy TVN7, a nie na innym kanale, a napisy angielskie byłyby dodatkowym atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...