Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasami na tym kanale oglądam powtórki Kiepskich ;).

 

A właśnie, w niedzielę o 22:00 leciał film "Abecadło mordercy". Na kanał włączyłem o godzinie 23:56 i trafiłem na końcówkę odcinka "ŚwK". To ten film skończył się aż 30 minut przed końcem zaplanowanego czasu czy w ogóle nie poleciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatnio włączyłem ten kanał z ciekawości i jakiś film leciał i nie był to W pustyni i w puszczy. Przyznaję byłem trochę zdziwiony, może coś zmieni się na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Od 10 lutego w ATM ROZRYWKA nowości :

 

Od poniedziałku do piątku :

16.30 Okazja- serial

19.00 Warto kochać- serial

18.00 pasmo dokumentalne- Wierzyć nie wierzyć, W pogodni za UFO, Zjawiska Paranormalne, Szaleni Naukowcy, Granica

 

źródło : polsatmedia pl

 

Co to za seriale - tytuły nic mi mówią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lutego w ATM ROZRYWKA nowości :

 

Od poniedziałku do piątku :

16.30 Okazja- serial

19.00 Warto kochać- serial

18.00 pasmo dokumentalne- Wierzyć nie wierzyć, W pogodni za UFO, Zjawiska Paranormalne, Szaleni Naukowcy, Granica

 

źródło : polsatmedia pl

 

Co to za seriale - tytuły nic mi mówią ?

Tytuły nic nie mówią, bo są to słabe seriale.

 

Zachęcająco zapowiada się pasmo dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I raczej się nie doczekamy. Pamiętam przed startem na forum Emitela user Tango Down (z innego forum znany też jako Johny Begood, a obecnie tutaj znany z wątków o TV Puls i PULS 2 jako PoToP) obiecywał różne cuda, ale to były jak się okazuje obietnice bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na poprzedniej stronie tego tematu wspomniano o kilku nowych filmach dokumentalnych na kanale atm rozrywka o godzinie 18.Niektóre są ciekawe.We wtorek był film w pogoni za ufo,zjawiska paranormalne ,strefa 51, filmy dokumentalne z National Geographic.Wcześniej filmów o podobnej tematyce nie było na tym kanale.

 

https://satkurier.pl/news/95990/atm-rozr ... aphic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szykuje się pierwsza, w pełni przez nich stworzona polska produkcja, która zadebiutuje w marcu w ATM ROZRYWKA

 

ATM Rozrywka w marcu wprowadzi do ramówki autorski program satyryczno-rozrywkowy. ATM Grupa, nadawca stacji, poinformowała o tym przy okazji publikacji wyników za ostatni kwartał 2013 roku. ATM Grupa pracę nad nowym programem rozpoczęła w czwartym kwartale 2013 roku.

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5976

 

Wg informacji z forum.media2.pl chodzi o

DobraNoc ATM

Telewizja śniadaniowa na dobranoc. Czołowi komicy polskiego Stand up-u w programie rozrywkowym. Niespotykane dotychczas w polskich programach satyrycznych – luz i humor. Bezkompromisowa satyra z wykorzystaniem środków zarezerwowanych dla prześmiewczych "roastów" Stand - upu. Obalanie nietykalnych na wizji "świętości"... Na kanale ATM Rozrywka rusza nowy program, jakiego nie było dotąd w polskiej telewizji. „DobraNoc ATM” – to także pierwszy polski program rozrywkowy z gwiazdami, które pokażą nową, nieznaną widzom twarz! Gwiazdy TV i Stand - up Comedy Polska w jednym programie - to musi być rewolucja!

 

https://www.facebook.com/DobranocATM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...