Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na tym kanale to tylko Kiepskich ogladam , ciekawi mnie czy jest szansa na pokazanie archiwalnych odcinków "Idź na całość" albo Kalambury . Mogli by też pokzać 1 serie 13 posterunku :D

No właśnie mogliby trochę horyzont poszerzyć, jak już chcą nadawać archiwa, ale obawiam się, że niewiele będzie się zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nie ma i nie będzie żadnych zmian, bo i po co skoro oglądalność jest, a stacja jest darmowa (DVB-T). Po co więc w nią inwestować.

Nie oszukujmy się przecież jest jasne jak słońce,że wszelkie zmiany na tym kanale blokuje pan Zyga :twisted:który to oficjalnie z kanałem nie ma nic wspólnego ale jak jest to i tak każdy wie.Jednak w końcu zmiany będą musiały nastąpić dlaczego?to proste pojawi się groźny konkurent w postaci kanału filmowego Stopklatka,który na pewno trochę namiesza na rynku TV i zabierze jakąś część z tortu reklamowego a to z kolei spowoduje iż takie śmieci jak ATM będą musiały w końcu walczyć o widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramówki ATM Rozrywka to oglądalność tego kanału jest stad tez zmiany są zbędne a wiadomo ze takiego kanału nie ogląda się codziennie tylko jak nic nie ma na innych kanałach można się zatrzymać

Jak to wiadomo? Przecież nie tworzy się pełnowymiarowych kanałów telewizyjnych z myślą o tym, by widz oglądał je raz na jakiś czas. ATM Rozrywka nastawiona jest na oferowanie taniej sieczki udostępnionej przez Polsat właśnie po to, by jak najprostrzym sposobem przyciągnąć do siebie widza, który z uwagi na ofertę serialową, będzie oglądał je codziennie. Jak widać znaleźli w Tobie nawet fana, w końcu to telewizja przeznaczona dla niezbyt wymagającego widza.

Co innego Twoja teoria a co innego praktyka kanały które nadają seriale pon - piątek powtarzając po kilka razy ze wymienię CBS Drama, CBS Action a nawet AXN który puści serial o 19 i za chwile powtórzy ponownie o 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czekacie na obiecane nowości to lepiej :lol: zmieńcie kanał.Na początku grudnia dalej to samo czyli powtórki polskich 2smiech.gifdziwadeł.Trzeba przyznać,że nadawca jest geniuszem zarabia wielką kasę w zamian nie dając nic. :twisted:

Powtórki ATM przeszkadzają powtórki zagranicznego głownie amerykańskiego g... na TV Puls nie hehe. Ciekawe ile zarabia ATM w porównaniu do TV Puls z 2 kanałami

 

Poza tym Mamuśki wracają :D:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM już dawno miało chęci kupna telewizji TeDe:

(...) Informuje, że prowadzi w tej sprawie rozmowy z Tomaszem Kurzewskim, właścicielem ATM Grupy i współzałożycielem Telewizji Dolnośląskiej. Jeśli uda się połączyć siły obu firm, TEDE wróciłaby na antenę od sierpnia. Reaktywowane byłyby wtedy lokalizacje Wrocław i Świdnica.

Tomasz Kurzewski: - Chcę się zaangażować w ratowanie Telewizji Dolnośląskiej, jeżeli znajdę zainteresowanie na Rynku, także reklamowe. Jestem w trakcie badań rynkowych. Marzę o tym, by była to wyłącznie lokalna telewizja, wrażliwa na problemy społeczne regionu, nadająca na częstotliwości cyfrowej.

 

PS. Mam nadzieję że w końcu doczekamy się Multipleksu dla prywatnych lokalnych stacji zainteresowanych emisją za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej. Chciałbym by na Śląsku nadawały dwie lokalne stacje prywatne: TVS i Sfera TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls nie powtarza w kółko tego samego a na ATM to już chyba 2 lata leci to samo .

2 lata, to oni nawet nie istnieją. :lol2: Jak już, to półtorej roku. :P;) A tak ogółem, to nie to samo, bo na początku inne Polsatowskie pozycje emitowali, a na samym początku internetowe hity TiVi, typu "Pitu-Pitu", "Łazienka", żywe pasy Canalu+ , czy "Baśka B". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...