Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O czym my w ogóle mówimy.:)

 

Pamiętacie jak dziadki z KRRIT wystąpili do ATM aby nadawał zgodnie z koncesją? Po wezwaniu obserwowali ramówkę i klepnęli, że już jest ok :) Ja żadnej różnicy nie zauważyłem. A Libicki, jeszcze śmie twierdzić, że oferta DVB-T jest mało atrakcyjna dla widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że za dużo się naoglądałeś Polsatu. Jak najbardziej ATM GRUPA, czy PLUS nalezą do Polsatu czy tego chcesz czy nie..

 

Libicki się pocieszał, że abonenci nie odchodzą z ich platformy. I mówi to człowiek, którego chlebodawca ma 5 kanałów w DVB-T plus coś co nazwali TV Monilną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie bardzo krótkie i dosadne pytanie: otóż dlaczego tak denny kanał jest tak często tutaj komentowany? Może mi ktoś wytłumaczyć? Bo ja osobiście nie mam pojęcia.

No a ja się własnie dziwie czemu tutaj oto tak licznie krytykujący ten kanał, nie robią też tez tego na ich profilu facebook,bo chyba wyszłoby to z wiekszą korzyscią....

https://www.facebook.com/atmrozrywka?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ATM Grupa należała do Polsatu, to z pewnością nie produkowałaby programów dla konkurencji, zwłaszcza tak popularnego serialu, jak "Ranczo".

 

To nie jest zbyt mądra opinia.....

ATM Grupa jest firmą producencką i produkuje dla rynku. Czyli dla każdego (TVP, Polsat, TV4, Plsat Play, Polsat Cafe, FOX, Domo, Kuchnia TV, kiedyś dla Pulsu i jeszcze kilku innych stacji).

Generalnie ATM Grupa należy do rynku - ponieważ jest spółką giełdową. Czyli należy do akcjonariuszy. Jednym z nich (i to jednym z większych) jest Prezes Solorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale największym akcjonariuszem ATM Grupy jest Kurzewski Investment, które należy do państwa Kurzewskich. Posiadają oni ponad 53% głosów, natomiast pan Solorz-Żak poprzez spółkę Karswell posiada ponad 9% głosów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się cytować, ale moje odpowiedzi się odnoszą do postów z góry.

Polsat ma 4 kanały na DVB-T, z tego, co policzyłem, nie pięć. No chyba, że jakiś dojdzie po usunięciu kanałów HD.

"Ranczo" nie jest ATM-u, tylko Studia A, a że ATM się chwali na stronie, że to ich produkcja, to tylko dlatego, że obydwa studia podobno połączyły siły (czyli któryś z nich któregoś kupił udziały).

 

Aha, wielka nowina, dzisiaj (chyba dzisiaj) wystartowała testowa telegazeta, na razie tylko ze setną stroną z bzdurami. Ale godzina, data i nazwa kanału się zgadzają. :)

No i nadal czekam, aż nadejdzie ta "wiekopomna chwiła", gdy dodadzą filmy do ramówki, bo jak na razie tylko przestali tłuc te same odcinki "Rodziny zastępczej" i "Daleko od noszy". No i wyprodukowali "Czas na kulturę", ale to ma tak mało odcinków, że dzisiaj znów natrafiłem na pierwszy odcinek. :lol2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma 4 kanały na DVB-T, z tego, co policzyłem, nie pięć.

Na DVB-T to ma osiem. A do wczoraj miał sześć. :) No, ale to nie ten temat. :)

 

"Ranczo" nie jest ATM-u, tylko Studia A

ATM Grupa ma 75% udziałów w Studio A. :)

 

No i nadal czekam, aż nadejdzie ta "wiekopomna chwiła", gdy dodadzą filmy do ramówki

A "W pustyni i w puszczy" to nie film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując- skoro padło twierdzenie, że ATM Grupa jest firma niezależną- to dlaczego nie nadaje własnych produkcji tylko wszystko to co wcześniej wyprodukowała i to akurat dla Polsatu ?

 

Komentarzy jest tu sporo - każdy kto bliżej zainteresował się tą spółką i jej programem na DVB-T to czuje ze tu coś śmierdzi i to nie mało. Ale to nie temat na tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...