Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno mieli dać mniej powtórek, a więcej filmów.

Czy oni w ogóle nadają jakieś filmy? A przepraszam, W pustyni i w puszczy :D

Wybór jest szeroki. Każdy kinoman znajdzie coś dla siebie.

Wt. 3 września 07:30: ,,Azur i Asmar" - film animowany;

Śr. 4 września 07:30: ,,Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka" - film animowany;

Pt 6 września 07:30: ,,Azur i Asmar" - film animowany;

Sob. 7 września 07:30: ,,Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka" - film animowany.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda komentować filmowych poczyniań ATM i ogólnie całej ramówki

Mi żal ludzi, którzy to oglądają, bo przez nich cierpi całe społeczeństwo, które zamiast dobrego kanału dostaje "W ramach dobra rzadkiego jakim jest DVB-T" stertę śmieci z powtórkami których końca nie widać

 

Wolę oglądać TV dla psów niż ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mieli dać mniej powtórek, a więcej filmów.

Czy oni w ogóle nadają jakieś filmy? A przepraszam, W pustyni i w puszczy :D

Wybór jest szeroki. Każdy kinoman znajdzie coś dla siebie.

Wt. 3 września 07:30: ,,Azur i Asmar" - film animowany;

Śr. 4 września 07:30: ,,Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka" - film animowany;

Pt 6 września 07:30: ,,Azur i Asmar" - film animowany;

Sob. 7 września 07:30: ,,Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka" - film animowany.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

te filmy lecą co tydzień w sobotę i niedziele rano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga dziwna sprawa to to, że zawsze, jak zaczynają od nowa Kiepskich powtarzać, to zawsze od odc. 154 zaczynają, a nie od 1-szego.

Z Rodziną zastępczą też chyba tak było przez jakiś czas, że puszczali tylko od serii "plus", ale teraz puszczają też od 1 odcinka. Mam nadzieję, że z Kiepskimi też tak kiedyś będzie.

Albo też program Ewa gotuje. Od wtorku 10 września zaczynają emisję od nowa, ale od odc. 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowMan, ja w ATM przez wakacje obejrzałem większość odcinków o 23 i emitowali kilka razy ten sam odcinek. wszystko jest zapętlone. na początku funkcjonowania tej stacji wszystkie odcinki emitowali od początku, a nie od X odcinka. to sitcom i niby historia zamyka się wraz z zakończeniem odcinka, ale wcześniejsza emisja starego odcinka z nowszym była klapą. powinni się wziąć za to i zacząć wreszcie emitować od pierwszego odcinka do końca, po kolei i bez żadnych urozmaiceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga dziwna sprawa to to, że zawsze, jak zaczynają od nowa Kiepskich powtarzać, to zawsze od odc. 154 zaczynają, a nie od 1-szego.

No właśnie. To jest wkurzające, że Polsat kręci takie praktyki na dwóch kanałach DVB-T (bo to pewnie od nich zależy, a, prawda, na głównym Polsacie nie lepiej). Mam nadzieję, że o 23-ciej po 17-tym sezonie pokażą w końcu od pierwszego odcinka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe wpadki ostatnio widziałem na ATM :mrgreen: Pierwsza to emisja starego odcinka Rodziny Zastępczej (+7) z oznaczeniem +12 :lol2:

Druga to zbyt wczesne zakończenie emisji, leciała o 9:00 Rodzina Zastępcza, i walnęli jingiel "Ogłoszenie nadawcy" w tym samym momencie co zaczęły się napisy końcowe :lol2: Obie wpadki mam nagrane :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...