Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy była przerwa techniczna w Polsacie i jednocześnie plansza w ATM. Oznacza więc to, że emisja jest z siedziby Polsatu, nie z Wrocławia. Natomiast TV4 i TV6 hulało, czyli nadają z innego miejsca albo wykorzystują inne systemy emisyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ta nadaje w kółko kultowe seriale i programy Polsatu, które wydają się być zawsze w modzie. Nie trzeba nic nowego, bo powtórki świetnie się sprzedają. Ciekawe jak długo jeszcze? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy była przerwa techniczna w Polsacie i jednocześnie plansza w ATM. Oznacza więc to, że emisja jest z siedziby Polsatu, nie z Wrocławia. Natomiast TV4 i TV6 hulało, czyli nadają z innego miejsca albo wykorzystują inne systemy emisyjne.

TV4 też miało przerwę, TV6 gra za to cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( A już naprawdę myslałem że cos wyjdzie z tego ATM. A tu jak zwykle klapa i nadal mamy tą samą odgrzewaną papkę... :( Ale naprawdę wstyd, aby chociaż tych filmów nie dodać, przecież to nie powinny być aż tak gigantyczne koszty dla spółki ATM by raz dziennie na tym pseudokanale puscić jakis film... Ehhh... Mam nadzieje że oglądalnosc im spadnie i to porządnie, to może wtedy przyjdzie im rozum do głowy... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał powinien nazywać się Polsat 3 :lol2: Albo Polsat Powtórka

 

Oglądam na nim jedynie z rzadka "Awanturę o kasę", bo był to solidny teleturniej. Łudzę się, że powtórzą kiedyś nieodżałowaną "Życiową szansę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ATM Rozrywka mogliby dać na satelicie jakiś kanał HD, a do DVB-T wrzucić Polsat2. Powtórki-powtórek i marnotrawstwo miejsca na SAT.

 

Nie mogą tak zrobić bo Polsat nie ma nic wspólnego z tym kanałem koncesje dostała Grupa ATM. Poza tym Polsat 2 jest kanałem dla zagranicy i ma powtórki aktualnych programów z Polsatu w nocy lecą pozycje z Polsat Cafe. A ATM Rozrywka ma stare pozycje Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ATM Rozrywka mogliby dać na satelicie jakiś kanał HD, a do DVB-T wrzucić Polsat2. Powtórki-powtórek i marnotrawstwo miejsca na SAT.

 

Nie mogą tak zrobić bo Polsat nie ma nic wspólnego z tym kanałem koncesje dostała Grupa ATM. Poza tym Polsat 2 jest kanałem dla zagranicy i ma powtórki aktualnych programów z Polsatu w nocy lecą pozycje z Polsat Cafe. A ATM Rozrywka ma stare pozycje Polsatu

Ileż razy będziesz pisał te brednie. Solorz ma 25 % , więc związek istnieje. Dlaczego na stronie tvpolsat.info są zamieszczone informacje na temat tego kanału, skoro nie ma on żadnego związku?? Już o ramówce tego kanału nie ma co wspominać. Sam fakt posiadania udziałów przez Solorza przesądza o związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż razy będziesz pisał te brednie. Solorz ma 25 % , więc związek istnieje.

Jeżeli już przytaczasz liczby, to mógłbyś przytaczać prawdziwe. :)

 

Dlaczego na stronie tvpolsat.info są zamieszczone informacje na temat tego kanału, skoro nie ma on żadnego związku??

Bo taki kaprys ma osoba, która założyła tę stronę. :)

 

Sam fakt posiadania udziałów przez Solorza przesądza o związku.

Oczywiście, że istnieje związek, ale ATM Grupa to samodzielny podmiot. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ma 11,81% akcji. Dziękuję za poprawkę. Co nie zmienia faktu,że nawet jakby miał 1% to związek istnieje.

Nie jest tak jak piszesz,bo na informację tego portalu udostępnia się chociażby CP na facebooku,więc nie sądzę by portal został założony przez przypadkową osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...