Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czego wy się w zasadzie spodziewaliście. Polsat i jakość to są dwa słowa, które nie mają ze sobą nic wspólnego i nigdy nie miały. Nie mówię o jakości technicznej nawet (chociaż ona też idzie w parze) ale o contencie. Ot będzie kolejny kanał cebulowy.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają kanały powtórkowe ale Polsat jest królem.Najgorsze, że oni mając spore archiwum tłuką jedno i to samo na wszystkich stacjach.Żadnego urozmaicenia,żadnego porządku.Mogliby na Polsacie Film nadawać tylko filmy,na innym seriale a jeszcze gdzie indziej paradokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

@Gierek
Odpuść sobie tę "przyjemność" bo tego nie da się odzobaczyć. Bardzo lubiłem obydwa CC, teraz do lubienia pozostał mi tylko jeden CC bo CCF dla mnie umarł dzisiaj o 6.00. Temu Polsatowskiemu tworowi życzę by miał znikomą oglądalność, niech Solorz nie zarabia na reklamach na nim. Oni swoich widzów mają za ameby? Czy myślą że wciąż są lata 90te? Teraz jest ogromna konkurencja treści, już nie tylko w tradycyjnej telewizji ale również w internecie. A oni na którymś już z kolei kanale serwują to samo tzn. swoje h(k)ity/reklamy. Tak jak mówi Ferdek Kiepski w spocie reklamowym ich tworu "Polacy obudźcie się!" i powiedźcie dość Polsatowskim tworom, w przeciwnym razie Polsat przejmie lub jak kto woli nawiąże współpracę biznesową z innymi kanałami na naszym rynku. A dobrze wiemy jak ta współpraca się kończy.

Racja. Kanały CC nie były złe, co nie dotyczy polsatowskiego tworu od dzisiaj. Jestem przeciwnikiem powtórek i wałkowania jednego i tego samego na kolejnym kanale. Rozumiem, że to może przynosić dochody, że niektóre osoby to oglądają, ale widok powtórek na kolejnym kanale jest paranoją. Czyżby Polsat miał nas, widzów za idiotów przez emisję powtórek? Szkoda nawet tego komentować, wiem, powtarzam jedno i to samo. Pozostało mi liczyć na to, że Polsat kiedyś zmądrzeje, że te powtórki będą mieć niską, znikomą oglądalność - wtedy może będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon
Rozumiem ale gdyby taki kanał miał zerową oglądalność to nie opłacało by się go utrzymywać. A jak widzimy kanały Polsatu mają się dobrze i pojawiają się następne, czyli opłacają im się te powtórki przeplatane reklamami. Czyli mają odbiorców. Te narzucanie widzom tego co mają oglądać (po raz 2000 Ferdek i banda) widać skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy będą jeszcze dubbingować South park skoro leci głównie w środku nocy.. bo po godzinach emisji wygląda jakby mieli przestać to robić, ale może będzie na potrzeby internetu. Chyba że przestawią kreskówki na zwykły CC o normalnych godzinach (23:00-1:00)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie (jak będę mieć nagrywarkę) obejrzeć sobie te wszystkie kreskówki które lecą nocą. Według mnie kanał się nic nie zmienił, będę oglądać tylko dla " Allo Allo". Nawet zrobię o tym odcinek na yt bo to co robi Viacom w Polsce to żart. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Piszę ten post z nadzieją, że ktoś z związany ze stacja czyta te forum. Otóż chętnie obejrzał bym "13 Posterunek". Serial idealnie pasujący w tematykę stacji. 

Co myślicie o kanale po 3 miesiącach nadawania? Bo jak dla mnie częściej oglądam ten kanał niż poprzednik.

Edytowane przez krzychu00012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać że wciąż tu zaglądam, może nie tak często jak wcześniej ale jednak. Dużym plusem jest "Allo, Allo" a minusem brak "Co ludzie powiedzą?" i "Moja Rodzinka". Zdarzyło mi się nawet zerknąć na Kiepskich ale tych nowych odcinków z green screenem nie mogę zdzierżyć. Ogólnie myślałem że gorzej zepsują ten kanał. Ale mogło by być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się zaglądać na ten kanał nawet po całkowitej zmianie Family na Extra (CC Family obecnie nadaje jedynie na Węgrzech) i jedynie co się zmieniło w tej stacji to zatrzyk polskiego contentu na dniu zapewniany dzięki Polsatowi jak i ograniczenie brytyjskich seriali do jednego. Obecnie oferta stacji składa się z 1 serialu z UK, 4 seriali z USA, 7 seriali z Polski i 3 programów rozrywkowych (nie wliczam okazjonalnego Balcony Stories) i na miejscu ViacomCBS dał bym tutaj więcej seriali z Zagranicy (które były jeszcze emitowane w Family a niektóre jak South Park bym przeniósł do głownego Comedy Central) i więcej programów rozrywkowych jak The Daily Show czy Your Face or Mine? bo tych nie uświadczymy zarówno w polskim CC Extra jak i na CC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...