Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie dobrze, powinni w TV Mobilnej dać HD skoro SD praktycznie nie istnieje. A ten znaczek SD - beznadzieja totalna. Gorzej nie można było?

Można by rozmazać dopisek HD...chyba  tak lepiej wygląda...

 

8607958f3c3f2.png

 

Teraz już jest stałe logo CC EXTRA HD po 22:00?, czy nadal tak jak w dzień tylko co jakiś czas się zmienia na chwilę?

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pasmo ''Comedy Central Extra'' średnio ogląda 20 tys widzów. https://www.tvnmedia.pl/aktualnosci/premium-tv/znakomita-ogladalnosc-wieczornego-pasma-comedy-central-famil

 

Co ciekawe w tym linku jest napisane, że serial ''Frasier'' który leci o 6:00, zanotował wynik 1% w 16-49. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo wieczorne Extra. Niech oni już zrebrandują Family w Extra, bo nie wiem na co oni czekają, a przecież wiadomo że tak się prędzej czy później stanie.

 

W Holandii miesiąc temu CC Family zamknęli, a to co było przeszło do CC Extra (tam nadawały 3 kanały CC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Kolekcja Comedy Central Family w nc+ GO/nc+ GO TV jest jakaś upośledzona.

 

Chciałem obejrzeć kolejne odcinki Co ludzie powiedzą?!, ale zawiesili się na S02E04. Co najlepsze, S02E01 w ogóle nie dodali! Do tego bałagan w kategoriach, bo najpierw była jedna nazwana oryginalnym tytułem serialu, czyli Keeping Up Appearances, a w niej tylko 4 czy 5 odcinków z 1. serii. Później dodali drugą, a obecnie jedyną już kategorię z polskim tytułem. O krótkim czasie dostępności nie wspomnę. Tylko kilka dni? Nie wiem czy tak samo jest z innymi serialami w kolekcjach innych kanałów, ale taki okres obecności jest rozczarowujący.

 

O błędach w tłumaczeniu opisów odcinków już nie wspomnę. Przykładowo… ⇩

 

Hiacynta planuje uroczystą kolację przy świecach. Na liście gości króluje Ernmet, brat Elżbiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 7 maja CCF zacznie emitować ’Allo ’Allo!. Tym sposobem w ramówce od 6 do 10:35 będzie: Latający Cyrk Monty Pythona, Co ludzie powiedzą ’Allo ’Allo!  oraz Moja rodzinka. Coraz więcej klasyków, ciekawe czy przemianują ten kanał w końcu na CC Extra, bo on właśnie powstał na innych rynkach po to aby puszczać takie starocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

CC Family w ramach Tv Mobilnej  od czasu nowej oprawy ma popsute logo przez nałożone po środku czarne kółko z  napisem SD. Wcześniej zakrywało dopisek HD, teraz zasłania logo. Sam nie potrafię wrzucić jak to wygląda, może to zrobić ktoś z dostępem do tv Mobilnej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...