Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2020 o 20:03, ciastek napisał:

Zwiastun PCCE:
 

A ja się cieszę. Marzyłem o tym, aby dostać szansę na obejrzenie sezonów "Kiepskich" 19 raz od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj o 6:00 CCFamily zmienił się w PolsatCCExtra. Po zakończeniu Rodziny Zastępczej logo CCFamily zgasło i podczas zapowiedzi już było logo PCCExtra. Czyli spokojne przejście. 

 

Już ciężko im było zostawić tą przeźroczystość jaka była na CCFamily , albo jest na zwykłym CC? 

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Golbi84 napisał:

Ten kanał był prawdopodobnie do zaorania Polsat go uratował.

 

 

Tak go uratował, że jeden z ich oglądaczy właśnie przestał to robić. Piszę o sobie ,żeby nie było.  :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki serialu „Świat według kiepskich” na głównej antenie Polsatu cały czas notują zadowalające wyniki oglądalności każdego wieczoru, więc nic nadzywyczajnego, że Kiepscy pojawiły się w Polsat Comedy Central Extra od 17:30.

 

Nie od dziś wiadomo, że w tym biznesie liczą się głównie telemetry, także odpuszczenie sobie oglądania, nie mając tego przyrządu, nie ma znaczenia dla stacji. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sentence napisał:

także odpuszczenie sobie oglądania, nie mając tego przyrządu, nie ma znaczenia dla stacji. 

Mam nadzieję, że znajdą się osoby z tym przyrządem co sobie odpuszczą przyjemność oglądania po raz milionowy Kiepskich i całego tego super ekstra kanału z logiem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie miałem "przyjemności" :D oglądania tego kanału, ale przechodząc od loga do ramówki czuję obrzydzenie. Tego kanału na pewno nie będę oglądać. Jak to jest możliwe, że powtórkowy syf, zaraza, wirus zaraził kolejny polsatowski kanał, to ja nie wiem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem rano "Kabaret na żywo" w tej stacji, dziwne było to, że ucięto skecz w połowie by nadać przerwy reklamowe. Jeśli już mają tego typu programy w ramówce, to te bloki powinni tak rozplanować, żeby się takie sytuacje nie zdarzały.

Inna sprawa, że to nie nowość w Comedy Central, pamiętam jak bodajże dekadę temu na ich głównym kanale w podobny sposób puszczano reklamy na przykład podczas "Za chwilę dalszy ciąg programu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gierek
Odpuść sobie tę "przyjemność" bo tego nie da się odzobaczyć. Bardzo lubiłem obydwa CC, teraz do lubienia pozostał mi tylko jeden CC bo CCF dla mnie umarł dzisiaj o 6.00. Temu Polsatowskiemu tworowi życzę by miał znikomą oglądalność, niech Solorz nie zarabia na reklamach na nim. Oni swoich widzów mają za ameby? Czy myślą że wciąż są lata 90te? Teraz jest ogromna konkurencja treści, już nie tylko w tradycyjnej telewizji ale również w internecie. A oni na którymś już z kolei kanale serwują to samo tzn. swoje h(k)ity/reklamy. Tak jak mówi Ferdek Kiepski w spocie reklamowym ich tworu "Polacy obudźcie się!" i powiedźcie dość Polsatowskim tworom, w przeciwnym razie Polsat przejmie lub jak kto woli nawiąże współpracę biznesową z innymi kanałami na naszym rynku. A dobrze wiemy jak ta współpraca się kończy.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się nie obejrzysz Kiepscy wyskakują. To było dobre w latach 90tych. Sam się na tym wychowałem (rocznik 80) , ale dzisiejsze pokolenie ma Yotuberów.

Na siłe przypominanie tego nie ma sensu. Faktycznie zgadzam się z tobą @Ozzy666, że Polsat robi z ludzi ameby.

Popsuli Polsat Games a teraz za kolejne kanały się biorą :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...