Skocz do zawartości

Falcon

Użytkownicy
 • Zawartość

  577
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Dobra

O Falcon

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

248 wyświetleń profilu
 1. Falcon

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Ezequiel93 - poczytaj to: http://cichyfragles.pl/2012/03/07/jak-uzywac-apostrof-u/
 2. Falcon

  Kanały AXN

  Widzę, że apostrofoza się szerzy na tym forum , kolego poczytaj to: http://cichyfragles.pl/2012/03/07/jak-uzywac-apostrof-u/
 3. Falcon

  INEA

  Oni mają wyebane co ludzie piszą na ryjbóku, gdyby grunt im się palił pod nogami to by inaczej traktowali abonentów. Jak widać księgowej zgadzają się cyferki więc po co reagować na "zaczepki" na ryjbóku?
 4. Falcon

  INEA

  To podpisz umowę z operatorem, który ma bogatą ofertę 4K. 😀 Co do akwizycji, robi Ci różnicę, gdzie jest dostępna Inea?
 5. Falcon

  INEA

  A Ty dalej swoje... Da się żyć bez tych kilku kanałów filmowych i dokumentalnych? Da! Ja jestem jednym z tych chętnych - podpisałem umowę na to, co chciałem, w rozsądnej cenie - można? Można!
 6. Falcon

  INEA

  Ja wiem o co chodzi, ale niektórzy przy byle okazji wylewają żale jaka to Inea be, r z y g a ć się chce, w kółko to samo. Chyba są w tej grupie od których Inea wyciąga niezłą kasę. Ode mnie nie wyciągają i nie wyciągną więcej.
 7. Falcon

  TVN 24

  W końcu Amerykanie są właścicielami.
 8. Falcon

  INEA

  Przecież nie ma przymusu wykupienia tego pakietu więc nie wiem skąd ten lament. A tak przy okazji, który z Was korzystał z tego okna otwartego, że teraz jest mocno oburzony, że będzie musiał zapłacić aby dalej oglądać? Narzekacie aby narzekać, mało macie kanałów, które Was interesują?
 9. Falcon

  STARS.TV

  No to czekamy na pasmo "best adwent party".
 10. Falcon

  STARS.TV

  A kto dodał tę piosenkę do bazy klipów?
 11. Falcon

  TVN 24

  Widać, że kolega andrzejgratis nie ogląda TVN24.:-) Piasecki nie mógł się wypalić po 4 miesiącach.
 12. Falcon

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Po co? Za parę lat będzie huczna reaktywacja.
 13. Kurczę, może ktoś z użytkowników pamięta, czy następuje reset ustawień? EDIT: Dobra, postanowiłem zaryzykować, ale wcześniej, znalezionym w necie sposobem, zgrałem listę na pendrive. Przy okazji posprzątałem ją, choć miałem obawy czy aby tv ją przyjmie po mojej ingerencji, ale obyło się bez problemów. A co do mojego pytania z pierwszego wpisu to zmiana oprogramowania nie wywala listy kanałów. Następuje jedynie reset ekranu Home, ikon aplikacji smart oraz zostały wykasowane wszystkie ulubione w przeglądarce.
 14. Falcon

  INEA

  Na razie to nadawcy muszą zaskoczyć nas kanałami 4K, a nie Inea. Co nam po 4K w Inea, skoro kanałów jak na lekarstwo na razie.
 15. Jak w temacie - jakie skutki uboczne poniesie za sobą aktualizacja oprogramowania w TV z 2014 roku? Najbardziej chodzi mi o to, czy pożegnam się z listą kanałów DVB-C i będę musiał mozolnie układać ją ręcznie z pilota (mam moduł CI). Nieoczekiwanie pojawiła się aktualizacja oprogramowania, stąd moje pytanie. Już kiedyś to robiłem, ale nie pamiętam, czy wywaliło mi listę, czy nie.
×