Jump to content

Falcon

Users
 • Content Count

  917
 • Joined

Community Reputation

232 Rewelacyjna

About Falcon

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1100 profile views
 1. Falcon

  Koronawirus

  Warto poczytać: https://globawake.org/#plandemia i obejrzeć to:
 2. Falcon

  Koronawirus

  Oczywiście, że tak, w miarę potrzeb będą dokładać, dlatego napisałem na ile jest gotowy Poznań. Nie będą przecież niepotrzebnie rezerwować łóżek. Proponuje Ci nie podawać takich skrajnych informacji o oddziale o 23 miejscach oraz panikować, że zaraz zabraknie respiratorów.
 3. Falcon

  Koronawirus

  Jeszcze raz - w Poznaniu 300/500, czyli brak przepełnienia. A Ty mi wyjeżdżasz z jakimś malutkim oddziałem, że jest przepełniony, bo ma tylko 23 miejsca.
 4. Falcon

  Koronawirus

  Czytam, że w P-niu zajętych jest 300 na ok. 500.
 5. Falcon

  Koronawirus

  Źródło: Puls Medycyny https://pulsmedycyny.pl/covid-19-w-polsce-liczba-zakazen-koronawirusem-i-zgonow-aktualizacja-984368 Komentując w sobotę zwiększające się obłożenie w szpitalach, rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz podkreślił, że jesteśmy zabezpieczeni, jeśli chodzi o szpitalny sprzęt. "Jeśli będzie potrzeba, to będziemy zwiększać liczbę łóżek dla tych pacjentów, podobnie jak respiratorów. Mamy ponad 800 respiratorów tylko dla pacjentów COVID-19. Dysponujemy też około 6,3 tys. łóżek szpitalnych. Ale te liczby możemy zwiększać. Mamy tu jeszcze bufor bezpieczeństwa. Możemy zwiększyć liczbę łóżek i dostępnych respiratorów, których w całym kraju jest ponad 11 tys." - wyjaśnił.
 6. Falcon

  Koronawirus

  Dodam, że żaden szpital nie jest już jednoimienny.
 7. Falcon

  Koronawirus

  Napisz dokładnie w ilu, na ile szpitali zaczyna brakować miejsc i potem siej panikę.
 8. Falcon

  Koronawirus

  Przestań siać panikę i czarnowidztwo.
 9. Przypomnij nam proszę od kiedy wiemy, że są również pary homoseksualne.
 10. Falcon

  Unorthodox (Netflix)

  Barti, weź usuń ten temat bo wydzielając go z tematu, z którego pochodzi zebaeś jego sens... Jak tak można? Albo wycinasz całość, albo nie tykasz bo tak nie wiadomo o co dokładnie mi chodzi i zaraz wyjdzie, że jestem homofobem.
 11. Ale co to zmieniło, że pokazali matkę, że jest lesbijką? Kompletnie nie miało to znaczenia dla sedna serialu. Dla mnie to takie włażenie komuś do łóżka. Druga sprawa to taka, że zainteresowana nie miała wpływu na pojawienie się pary gejów. Problemem nie jest to, że są gejami lecz to , że celowo pokazują ich obściskiwanie się i umizgi co kompletnie nic nie wnosi do fabuły. Netflix nie musi mi przypominać, że na świecie są pary homoseksualne.
 12. Zaczekaj, tak nie było bo jak pisałem matka nie mieszkała w Berlinie, ale jak już się zdecydowali to przecież wątek matki mogli przedstawić tak, żeby nie pokazywać, że jest homo bo kogo to interesuje kto z kim śpi, a znajomi geje w ogóle niepotrzebni.
 13. To, że jest lesbijką to fakt, ale serial jest luźno inspirowany historią Debory, w związku z tym w rzeczywistości jej matka nie mieszkała w Berlinie więc nie mogły się tam spotkać:
×
×
 • Create New...